Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
σημερα εχουμε καταλαβει λιγο χειμωνα,τα μοντελα τι δειχνουν?αλλαξε κατι?
Λενε ότι θελει το καθένα. Αλλο φέρνει ζέστη αλλο φέρνει κρύο. Γενικα έχει χαθεί η μπαλίτσα φέτος... Χθες και σήμερα η πιο κρυες μέρες εδώ με διαφορά.
 
Λενε ότι θελει το καθένα. Αλλο φέρνει ζέστη αλλο φέρνει κρύο. Γενικα έχει χαθεί η μπαλίτσα φέτος... Χθες και σήμερα η πιο κρυες μέρες εδώ με διαφορά.
Ο Αρναούτογλου έλεγε χτες ερχτεται κρυο από την Τρίτη και μετά στο open ένας μήνα/ρολόγια!!!!!έλεγε χτες ζέστη μέχρι προτωχρονια beer
 
Λενε ότι θελει το καθένα. Αλλο φέρνει ζέστη αλλο φέρνει κρύο. Γενικα έχει χαθεί η μπαλίτσα φέτος... Χθες και σήμερα η πιο κρυες μέρες εδώ με διαφορά.
Να κοιτάς τους μέσους ορους ρε..
Άσε τα κύρια run .
Οι μέσοι όροι λένε ότι θα έχουμε νέα πτώση της θερμοκρασίας 28 με 4 του νέου έτους.
Κάπου εκεί μέσα θα σκάσει ..
 
Κατεβαινω απο το
Ααααχχχχχ το δαγκωσαμε από το κρύο απόψε και ήταν υπέροχα!!!!! 4 βαθμούς είχε προ ολίγου στο καρτέρι και βορισια βροχουλα κατά διαστήματα!!!
ουνο την κυριακη
Σχετικα κοντα στους προποδες βρισκω ενα ζευγαρι γυρω στα 55-60 ξενους μα ανεβαινουν αγκομαχοντας καταιδρωμενοι(ζεστη πολυ)
Σταματω και ρωταω εαν ειναι καλα- εαν θελουν βοηθεια
Μου λεει ο αντρας στα αγγλικα
Ολα οκ μια χαρα ο σκοπος ειναι να ανεβουμε μονοι μας πανω
Του λεω ειναι ζεστη πολυ σημερα(ηταν φανερα κουρασμενος)

Δεκεμβριος μου λεει ζεστη τι πιο υπεροχο!!!

Μου ρθε να τον σπρωξω απο εκει να παει στο φαραγγι τερμα 🤣
 
Ξέρεις περί αν το κύμα που πλήττει την Αμερική μπορεί μετά από κάποιες μέρες να εμφανιστεί στην Ευρώπη? όχι βέβαια στην ίδια ένταση.
Εννοώ να κάνει καμπύλη βόρεια και μετά να κατέβει προς Ευρώπη.
Κατά προτίμηση προς Βαλκάνια...
 
Ξέρεις περί αν το κύμα που πλήττει την Αμερική μπορεί μετά από κάποιες μέρες να εμφανιστεί στην Ευρώπη? όχι βέβαια στην ίδια ένταση.
Εννοώ να κάνει καμπύλη βόρεια και μετά να κατέβει προς Ευρώπη.
Κατά προτίμηση προς Βαλκάνια...
Η Βόρεια Αμερική επηρεάζετε πολύ συχνά από polar vortex ,σαν αυτόν που θα έχουν τις επόμενες μέρες..
Τις περισσότερες φορές που το κρύο κατεβαίνει τόσο πολύ στην Ήπειρο αυτήν ,εμείς στην Ευρώπη αδειάζουμε ουσιαστικά...Το έχω δει πολλές φορές να συμβαίνει...

Απο 28 και μετά φεύγει εντελώς το κρύο από εκεί..
Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε κάτι καλό και εμείς μέχρι τα Φώτα ...
Όλα προς τα εκεί δείχνουν .
 
Η Βόρεια Αμερική επηρεάζετε πολύ συχνά από polar vortex ,σαν αυτόν που θα έχουν τις επόμενες μέρες..
Τις περισσότερες φορές που το κρύο κατεβαίνει τόσο πολύ στην Ήπειρο αυτήν ,εμείς στην Ευρώπη αδειάζουμε ουσιαστικά...Το έχω δει πολλές φορές να συμβαίνει...

Απο 28 και μετά φεύγει εντελώς το κρύο από εκεί..
Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε κάτι καλό και εμείς μέχρι τα Φώτα ...
Όλα προς τα εκεί δείχνουν .
Άντε να βάλουμε καμια άδεια επιτέλους να ανέβουμε βόρεια.
 
Η Βόρεια Αμερική επηρεάζετε πολύ συχνά από polar vortex ,σαν αυτόν που θα έχουν τις επόμενες μέρες..
Τις περισσότερες φορές που το κρύο κατεβαίνει τόσο πολύ στην Ήπειρο αυτήν ,εμείς στην Ευρώπη αδειάζουμε ουσιαστικά...Το έχω δει πολλές φορές να συμβαίνει...

Απο 28 και μετά φεύγει εντελώς το κρύο από εκεί..
Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε κάτι καλό και εμείς μέχρι τα Φώτα ...
Όλα προς τα εκεί δείχνουν .
Εγω πάντως που θα έφευγα για Εβρο από 28 μεχρι και 9 Ιανουρίου,μαλλον θα το παω πιο πίσω.
Με τον καριόλη δεν είμαι σίγουρος .:mad:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top