Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επιτελους ολα τα μονδελα δειχνουν απο τις 5/9 βροχες σχεδον παντου. Αλλο δειχνει πιο πολλες αλλο πιο λιγες αλλα τις δειχνουν ολα επιτελους.Να ξεβρωμισει ο τοπος. Ξεραθηκαν τα παντα.
 
Επιτελους ολα τα μονδελα δειχνουν απο τις 5/9 βροχες σχεδον παντου. Αλλο δειχνει πιο πολλες αλλο πιο λιγες αλλα τις δειχνουν ολα επιτελους.Να ξεβρωμισει ο τοπος. Ξεραθηκαν τα παντα.
Άντε ρε παιδάκι μου, επιτέλους! Να αρχίσουν σιγά σιγά να κατεβαίνουν τα πουλάκια.
 
Άντε ρε παιδάκι μου, επιτέλους! Να αρχίσουν σιγά σιγά να κατεβαίνουν τα πουλάκια.
Να κρυωσει απο τωρα δυσκολο. Να δροσισει ναι. Το ελληνικο κωλοκαιρι αδερφε δεν ψοφαει τοσο ευκολα. Ανετα μας γυρναει στα 35αρια παλι. Θελω να αλλαξει η κυκλοφορια και να εχουν ενα χειμωνα στην Αγγλια οπως αυτον που ειχαμε εδω περσι. Αυτοι περασαν το καλοκαιρι με θερμοκρασιες φθινοπωρινες. Κωλοφαρδοι βλεπεις.... Παντως εγω λεω πως ηρθε η ωρα για ενα νεο 2016....
 
Επιτελους ολα τα μονδελα δειχνουν απο τις 5/9 βροχες σχεδον παντου. Αλλο δειχνει πιο πολλες αλλο πιο λιγες αλλα τις δειχνουν ολα επιτελους.Να ξεβρωμισει ο τοπος. Ξεραθηκαν τα παντα.
Μην κοιτάς χιλιοστά αυτην την εποχη ..
Με την αστάθεια της ατμόσφαιρας θα ειναι πολυ περισσότερα.
Το θέμα είναι να αφησει χωρο ο αντικυκλωνας και να μην μας πλακωσει γρήγορα
 
Μην κοιτάς χιλιοστά αυτην την εποχη ..
Με την αστάθεια της ατμόσφαιρας θα ειναι πολυ περισσότερα.
Το θέμα είναι να αφησει χωρο ο αντικυκλωνας και να μην μας πλακωσει γρήγορα
Ας ριξει αυτη την φορα ρε φιλε. Οχι τις 50 λασποψιχαλες που εριξε το περασμενο Σαββατο. Αλλα και να μην ριξει οπως τοτε που μας ξεπατωσε εδω. Μια καλη βροχουλα ζηταμε , τιποτα αλλο!!!
 
Ας ριξει αυτη την φορα ρε φιλε. Οχι τις 50 λασποψιχαλες που εριξε το περασμενο Σαββατο. Αλλα και να μην ριξει οπως τοτε που μας ξεπατωσε εδω. Μια καλη βροχουλα ζηταμε , τιποτα αλλο!!!
Μου αρέσει που είναι σαν να δίνεις παραγγελία στον Περικλή !!! :D
 
Μου αρέσει που είναι σαν να δίνεις παραγγελία στον Περικλή !!! :D
Τι να κανω? Η κατασταση ειδικα με τα μελισσια μου ειναι απελπιστικη. Και να δεις που στο τελος αντι για βροχη θα εχουμε σφοδρη λιακαδαρα.
 
Πολύ οριακο ολο αυτο με τις επερχόμενες βροχες.
Εαν δεν δωσει χωρο ο Υ να βγει καλα το χαμηλο στην δυτική Πελοπόννησο,και μας πλακωσει γρήγορα , τα φαινόμενα θα περασουν πολυ γρήγορα..
Έχει δρομο ακομα
 
Καλημερα. Ενδεικτικα υψη βροχης μεχρι 9/9. Απο το GFS που μεχρι χθες το πρωι δεν εδειχνε βροχη σχεδον σε κανενα σημειο τη Ελλαδας. Αλλου θα πεσουν περισσοτερα χιλιοστα και αλλου λιγοτερα απο οσα δειχνει σιγουρα. Αλλα δυνητικα μπορει να υπαρξουν και προβληματα. Να μας πει ο @periklis-ath που κατεχει καλυτερα. Παντως θα βρεξει...186-777GR.gif
 
Καλημερα. Ενδεικτικα υψη βροχης μεχρι 9/9. Απο το GFS που μεχρι χθες το πρωι δεν εδειχνε βροχη σχεδον σε κανενα σημειο τη Ελλαδας. Αλλου θα πεσουν περισσοτερα χιλιοστα και αλλου λιγοτερα απο οσα δειχνει σιγουρα. Αλλα δυνητικα μπορει να υπαρξουν και προβληματα. Να μας πει ο @periklis-ath που κατεχει καλυτερα. Παντως θα βρεξει...View attachment 78254
9 Σεπτέμβρη ρε δίνει βροχές?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top