Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έρχεται μια κακοκαιρια που μοιάζει στην διάταξη με την προηγούμενη..
Παλι δειχνει το τριγωνο Μαγνησία Βορεια Ευβοια Θεσσαλια να έχουν σύγκλιση πανω τους..
Το θέμα είναι για ποσες ωρες θα συμβει αυτο..
Μακαρι να κινηθεί γρήγορα αυτην την φορα..
Νερό θα πέσει αλλα οχι παντου στην χωρα..

Σε πιο βαθος παει να γίνει η κυκλοφορία καλύτερη αλλα εχουμε δρομο..
Μακαρι αυτο που έρχεται να βγει soft και γρήγορο
 
Τι στεναγχοριεστε αρχισαν και ακουγονται απο καμια τωρα το πρωι !!
Τετοια λεγε ομορφαντρα μου να μας ανεβαζεις το ηθικο!!!! Φυσιολογικα παντως ακουγονται. Οι λιγοστες πρωτες εχουν ηδη ξεκινησει απο βορεια...
 
@periklis-ath Αυτο σε πιθανη περιπτωση επαληθευσης τι θα μας εδινε απο αποψη αποδημιας?View attachment 79683
Μια μερα δυο πριν..
Αυτο θα έχει συννεφιά λογικα
Η μαλακια το meteociell δεν δειχνει καθαρα τα συστήματα
 
Τα νευρα μου τι κωλομουχλα ειναι αυτη;θελω χειμωνα ακουει κανεις;
Τι μουχλα μωρε? Καηκαμε σημερα... Ακομη και τωρα που νυχτωσε βραζει ο τοπος. Υπομονη και αυριο. Ψοφαει το ελληνικο κωλοκαιρι. Ερχεται φθινοπωρο επιτελους! Και μια παρατηρηση που εκανα σημερα , τα χωραφια ειναι καταπρασινα με γρασιδι πλεον. Τετοια εικονα εχω να δω απο τον Σεπτεμβριο του 16...
 
Τι μουχλα μωρε? Καηκαμε σημερα... Ακομη και τωρα που νυχτωσε βραζει ο τοπος. Υπομονη και αυριο. Ψοφαει το ελληνικο κωλοκαιρι. Ερχεται φθινοπωρο επιτελους! Και μια παρατηρηση που εκανα σημερα , τα χωραφια ειναι καταπρασινα με γρασιδι πλεον. Τετοια εικονα εχω να δω απο τον Σεπτεμβριο του 16...
Από μεθαύριο μετράμε αντίστροφα.
 
Μια μερα δυο πριν..
Αυτο θα έχει συννεφιά λογικα
Η μαλακια το meteociell δεν δειχνει καθαρα τα συστήματα
Παντως στις μακρινες ωρες που αρχιζει το τσιχλοενδιαφερον δειχνει μια να δροσιζει αρκετα απο πανω μας μια να εχει ζεστη. Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι θα εχει καποιο ενδιαφερον η περιοδος των περασματων φετος.
 
Παντως στις μακρινες ωρες που αρχιζει το τσιχλοενδιαφερον δειχνει μια να δροσιζει αρκετα απο πανω μας μια να εχει ζεστη. Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι θα εχει καποιο ενδιαφερον η περιοδος των περασματων φετος.
Το ευρωπαϊκό το βραδινό φερνει τα πρώτα πουλακια στην βορεια Ελλάδα 1-3 του μηνα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top