Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολυ νερο απο τις 5 το πρωι και μεχρι τωρα. Απιστευτα κεραυνιδια!!! Ο τοπος για τους φτερωτους επισκεπτες του Οκτωβριου ειναι ετοιμος!!!! Επιμενει να δειχνει οτι θα κρυωσει αρκετα για την εποχη στα βορειοανατολικα μας!!! Στειλτες καρφι πανω μας ρε παλιοκαιρε φετος!!!
Μην τις κόψεις όλες πάνω απ την εύβοια , άσε να περάσει και καμιά για αυλίδα που πάω εγω
 
Θα περάσουν πρώτα απ τον Δημήτρη όμως και θα έρχονται , ή μπαρουτιασμένες ή τρομαγμένες
Μπαααα δεν ριχνω οπου τις βλεπω. Στις καλες μονο. Αντιεροπορικες συστοιχιες πιανουν στους Καθενους και στα Πολιτικα. Εγω παω πιο απομερα και κρυφα....
 
Πολυ νερο απο τις 5 το πρωι και μεχρι τωρα. Απιστευτα κεραυνιδια!!! Ο τοπος για τους φτερωτους επισκεπτες του Οκτωβριου ειναι ετοιμος!!!! Επιμενει να δειχνει οτι θα κρυωσει αρκετα για την εποχη στα βορειοανατολικα μας!!! Στειλτες καρφι πανω μας ρε παλιοκαιρε φετος!!!
Δοσε πονο άντρα μου !!!!!!!! fgr2 😍😍
 
Υπάρχει κάποια εκτίμηση για το σ/κ 7-8/10 που θα είμαι χωριό(Μαγνησία) ?
Ξέρω είναι μακριά, αλλά ίσως κάποιες ενδείξεις να υπάρχουν
η ημερομηνιες ειναι καλες για ενα μικρο μπασιματακι ,δεν εχεις να χασεις τιποτα να πας,εγω πιστευω 3.4 θα της παρεις
 
η ημερομηνιες ειναι καλες για ενα μικρο μπασιματακι ,δεν εχεις να χασεις τιποτα να πας,εγω πιστευω 3.4 θα της παρεις
Ναι καλές ημερομηνίες ,σχεδόν πάντα δίνουν κάποια μπασιματα και θα πάω οπωσδηποτε σαββατο και κυριακη
Η βροχή μόνο με απασχολεί γιατι θα ανέβω Όθρυς
 
Τρελο νερο κυριοι. Τα ποταμια μας χθες τετοια ωρα ηταν σχεδον στεγνα και τωρα πανε να ξεχειλισουν. Εδω κοντα μου στην Μακρυκαπα εχει ριξει 200 χιλιοστα βροχης. Περσι ο Σεπτεμβριος ειχε κλεισει στα 21 χιλιοστα και ο φετινος εχει ξεπερασει ηδη τα 350 χιλιοστα!!!! Ελπιζω να σταματησει γιατι τον ηπιαμε. Καλα η Βορεια Ευβοια καταστραφηκε παλι...
 
Τρελο νερο κυριοι. Τα ποταμια μας χθες τετοια ωρα ηταν σχεδον στεγνα και τωρα πανε να ξεχειλισουν. Εδω κοντα μου στην Μακρυκαπα εχει ριξει 200 χιλιοστα βροχης. Περσι ο Σεπτεμβριος ειχε κλεισει στα 21 χιλιοστα και ο φετινος εχει ξεπερασει ηδη τα 350 χιλιοστα!!!! Ελπιζω να σταματησει γιατι τον ηπιαμε. Καλα η Βορεια Ευβοια καταστραφηκε παλι...
Το έδινε από προχτες ότι αυτό το φαινόμενο θα σβήσει με έντονο τρόπο στη κεντρική κ βόρεια ευβοια. Επίσης από ότι λέγεται η μηλινα πνίγεται για δεύτερη φορά δυστυχώς..
 
Τρελο νερο κυριοι. Τα ποταμια μας χθες τετοια ωρα ηταν σχεδον στεγνα και τωρα πανε να ξεχειλισουν. Εδω κοντα μου στην Μακρυκαπα εχει ριξει 200 χιλιοστα βροχης. Περσι ο Σεπτεμβριος ειχε κλεισει στα 21 χιλιοστα και ο φετινος εχει ξεπερασει ηδη τα 350 χιλιοστα!!!! Ελπιζω να σταματησει γιατι τον ηπιαμε. Καλα η Βορεια Ευβοια καταστραφηκε παλι...
Της άλλες εκλογές πες τους να ξαναβγάλουν το κουλι για τα αντιπλημηρικα που έκανε…..!!!!!!
 
Της άλλες εκλογές πες τους να ξαναβγάλουν το κουλι για τα αντιπλημηρικα που έκανε…..!!!!!!
Αστο Ηλια. Και εδω που δεν ειμαστε καμμενα και τα ποταμια και οι χειμμαροι ηταν καθαροι , τα χρειαστηκαμε σημερα. Ειδικα το διπλανο χωριο. Το νερο που επεφτε απλα δεν χωραγε στην κοιτη φιλε. Παρα πολυ τυχη ειχαν που σταματησε η βροχη. Δεν δικαιολογω κανεναν Κουλη και κανεναν Τσιπρα η κανεναν αυτοδιοικητικο. Σιγουρα δεν εχουν κανει αυτα που πρεπει σε πολλες επιφοβες περιοχες αλλα μερικες φορες η φυση ειναι απλα ασταματητη και καταστροφικη οτι και να κανεις με οση τεχνολογια και τεχνογνωσια και αν διαθετεις.Και το βλεπουμε πολυ συχνα πλεον σε ολο τον πλανητη και σε χωρες πολυ πιο ετοιμες απο εμας.
 
Υπάρχει κάποια εκτίμηση για το σ/κ 7-8/10 που θα είμαι χωριό(Μαγνησία) ?
Ξέρω είναι μακριά, αλλά ίσως κάποιες ενδείξεις να υπάρχουν
Ειναι μακρια ακομα..
Παντως δειχνει την πρώτη σοβαρη εισοδο κρυου στην Βόρεια Ευρώπη εκεινες τις μερες..
 
Παψε ρε και εχουμε εκλογες....Θα πανε ολοι στα καρτερια...
Η διαταξη για εκει παει...
Τωρα ειναι εαν παει ανατολικα πολυ η ερθει περισσότερο κεντρικά ..
Εμεις το θελουμε καπου αναμεσα απο τα δυο....

Όπως έγραψα και τις προάλλες πάντως
Κυριακη Δευτέρα 3-4 του μηνα θα εχουμε ενα πρωτο παράθυρο για φέτος..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top