Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μας γ@@@@ στην βροχή έρχεται και άλλη από ότι βλέπω …. Μας θέλει και ο καιρος .bye. όχι σαν κάτι γκαντεμηδες που κάνουν βουντού για λιγη ψιχαλα.my man.
Κανουν βουντου για ψυχαλα;;;
Κανονισε μη παραπονιεσαι τον αλλο μηνα, για το που πηγαν οι τσιχλες κακομοίρη μου...προσεχε τη ροδα γιατι γυριζει... .sarcastic. .yelling.
 
Κανουν βουντου για ψυχαλα;;;
Κανονισε μη παραπονιεσαι τον αλλο μηνα, για το που πηγαν οι τσιχλες κακομοίρη μου...προσεχε τη ροδα γιατι γυριζει... .sarcastic. .yelling.
Σιγά τα Τσιρόπουλια!!!!!( στάνταρ δεν θα έχουμε):( Ας έχει αυτά με της πλατιές μύτες
 
Δεν εχει ερθει ακομα ενα χαμηλο να περασει απο πανω μας..
Να μπει απο Δυτικα να περασει Αιγαίο να γυρισει σε βοριαδες ,να βραχουν τα παντα ...
Οσο συμβαίνει αυτο θα υπάρχουν περιοχές με προβλημα ξηρασιας..
Το οποιο ειναι ακομα μεγαλο το προβλημα αυτο
 
Πότε θα σταματήσουν η βροχές? Αύριο στα Β.δυτικα θα έχει καλό καιρό?
Αϊ παρατα μας κι εσυ ρε......
Θα απλωσεις τραχανα κ ρωτας;;;;

Υ.Γ. Εβρεξε για 15' κ εβγαλε κ ηλιο απο πανω, για να μας κανει σπάσιμο νεύρων......αϊ σιχτίρ μη γραψω τιποτ'άλλο...
 
Όλοι στα δελτία καιρού αποκαλούν βορειοδυτικά την περιοχή από Κέρκυρα μέχρι Ηγουμενίτσα, Γιάννενα. Αυτές οι περιοχές είναι δυτική Ελλάδα, σαν γεωγραφικό πλάτος είναι στο ύψος της Θεσσαλίας ( Τρίκαλα, Λάρισα), βορειοδυτική Ελλάδα, αν δούμε τον χάρτη είναι Καστοριά Φλώρινα
 
Όλοι στα δελτία καιρού αποκαλούν βορειοδυτικά την περιοχή από Κέρκυρα μέχρι Ηγουμενίτσα, Γιάννενα. Αυτές οι περιοχές είναι δυτική Ελλάδα, σαν γεωγραφικό πλάτος είναι στο ύψος της Θεσσαλίας ( Τρίκαλα, Λάρισα), βορειοδυτική Ελλάδα, αν δούμε τον χάρτη είναι Καστοριά Φλώρινα
... απόλυτα σωστός Λευτέρη!... :) ....shake hands.... τι τα θες...αγεωγράφητοι, μου θέλουν και δελτία!...:p...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top