Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ολες οι βροχες δυτικα,απο δω Δεν λεει με τιποτα να βρεξει σε ατικοβοιωτια και ευβοια,και το σαββατο χλωμο το βλεπω,τυπου π ειναι παλι η κακοκαιρια!γενικα ανατολικη και νοτια ελλαδα μεγαλη ξηρασια!
Kαι ομως βρεχει τωρα Κηφισια τελικα. Αυριο τι λεει ο καιρος?
 
Kαι ομως βρεχει τωρα Κηφισια τελικα. Αυριο τι λεει ο καιρος?
Τι να την κανω την βροχη στα τσμεντα,στα βουνα τις θελουμε τις βροχες,δεν βγαζεις ακρη με τον καιρο εδω αττικοευβοια,εγω νομιζω παρασκευη,σαββατο απο τιποτα εως ελαχιστα,ευχομαι να πεσω εξω,δυτικα εχουν χορτασει και θα χορτασουν κιαλλο απο βροχες!
 
Σε γενικές γραμμές λένε για βροχερό Νοέμβρη, πάντως αύριο και το σάββατο έχει νεράκι, σχεδον σε όλη την ελλάδα
Μακάρι, αν και εδώ που είμαι εγώ ούτε αυτή τη εβδομάδα προβλέπεται να ρίξει τίποτα σοβαρό ...:confused:
 
Κυριακη δεν θα βρεχει πουθενα
Βαρατε ελεύθερα..

Και επειδή σας ξέρω τι είστε..🤣🤣🤣
Στην Ήπειρο θα περάσει καμια ψιχαλα
Εμείς σε λίγο θα θελουμε βάρκες…, βαλε τα δυνατά σου να φέρει κρυο και εγώ στο γάμος σου θα είμαι πρώτο τράπεζη πίστα o_O
 
Οπως ειχαμε πει ολη η ροη των συστημάτων θα είναι πανω μας..
Βροχές πολλες και Δευτερα ξανα ..
Αυτο της Δευτέρας θα τους πιασει ολους θεωρω..
Κρυο στην βόρεια Ευρώπη ξανα..Εχει μπει δυνατα φετος εκει..

Απο εκει και πέρα παμε για την πρωτη ψυχρη καθοδο και σε εμας το αλλο σ.κ.. 17-20 του μηνα..
Εκει φαίνεται και το πρωτο καλο πατημα και σε μπεκατσες νομιζω.🙏🙏🙏
 

Attachments

  • ecmwf-flrina-gr-408n-216.jpeg
    ecmwf-flrina-gr-408n-216.jpeg
    221,7 KB · Προβολές: 6
Οπως ειχαμε πει ολη η ροη των συστημάτων θα είναι πανω μας..
Βροχές πολλες και Δευτερα ξανα ..
Αυτο της Δευτέρας θα τους πιασει ολους θεωρω..
Κρυο στην βόρεια Ευρώπη ξανα..Εχει μπει δυνατα φετος εκει..

Απο εκει και πέρα παμε για την πρωτη ψυχρη καθοδο και σε εμας το αλλο σ.κ.. 17-20 του μηνα..
Εκει φαίνεται και το πρωτο καλο πατημα και σε μπεκατσες νομιζω.🙏🙏🙏
Δείχνει για χιονοπτώσεις και βράδυ στα πεδινά...το Σάββατο....αλλά έχει και πολύ δυνατό αέρα...βοριάδες..αρκετή βροχή ..Κυριακή αρκετό κρύο χωρίς βροχη και χιόνια..αλλά πάλι δυνατό αέρα ..
θα δείξει ...το σίγουρο είναι το κρύο που βάζει...
 
Δείχνει για χιονοπτώσεις και βράδυ στα πεδινά...το Σάββατο....αλλά έχει και πολύ δυνατό αέρα...βοριάδες..αρκετή βροχή ..Κυριακή αρκετό κρύο χωρίς βροχη και χιόνια..αλλά πάλι δυνατό αέρα ..
θα δείξει ...το σίγουρο είναι το κρύο που βάζει...
Χιονοπτώσεις στα πεδινά ; Και ο Θεός να μου το πει δεν θα τον πιστέψω Γιάννη.
Που ναι τα χρόνια που πριν το τελος του Νοεμβρη γινοτα της πουτάνας απ τα χιόνια και μετα αρχές Δεκέμβρη ερχόταν αλλο ενα κύμα.
Που ναι τα χρονια που τις πρώτες μέρες του Νοέμβρη γινόταν στην κυριολεξία εισβολή από μπεκάτσες.
Ποιος χειμώνα τωρα και φούτσες μπλέ !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top