Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πρεπει το μετεο να εχει αλλαξει σεναρια για πελλοπονησο εκατο φορες μεσα σε δυο μερες
Αφου σε καθε τρεξιμο που κανουν τα καιρικα μοντελα δειχνουν και διαφορετικο σεναριο. Το μονο σιγουρο ειναι το κρυο και το χειμωνιατικο σκηνικο. Που θα βρεξει και θα χιονισει και ποσο δεν μπορουν ποτε να το πιασουν με απολυτη ακριβεια. Δυσκολα θα βγουμε παντως.
 
Αφου σε καθε τρεξιμο που κανουν τα καιρικα μοντελα δειχνουν και διαφορετικο σεναριο. Το μονο σιγουρο ειναι το κρυο και το χειμωνιατικο σκηνικο. Που θα βρεξει και θα χιονισει και ποσο δεν μπορουν ποτε να το πιασουν με απολυτη ακριβεια. Δυσκολα θα βγουμε παντως.
Εμ γι αυτο ψαχνω περικλη κ περικλη δε βλεπω.παντως εγω θα βγω κ τις δυο μερες κ ας με βρουνε η εμακ.εχω να βγω ενα μηνα
 
Εμ γι αυτο ψαχνω περικλη κ περικλη δε βλεπω.παντως εγω θα βγω κ τις δυο μερες κ ας με βρουνε η εμακ.εχω να βγω ενα μηνα
Πελλοπονησο μπορει να βγειται και τις 2 μερες. Αρναουτογλου που ειδα πριν εμεις εδω ισως μπορεσουμε την Κυριακη.
 
Ευβοια δυσκολα την Κυριακη πρωι.. το Αιγαίο θα βγαζει βροχές ακομα
Και εμφανιζεσαι για να μας πεις καλα νεα......
Δεν μας πειραζει , ας σταματησει και στις 12 το μεσημερι. Τα χιονια μεχρι λου τα κοβεις εδω? 900-1000???
 
Και εμφανιζεσαι για να μας πεις καλα νεα......
Δεν μας πειραζει , ας σταματησει και στις 12 το μεσημερι. Τα χιονια μεχρι λου τα κοβεις εδω? 900-1000???
Ισως και λιγο χαμηλοτερα με τις εντάσεις..
Γενικα στα ορεινα σε ολο την Ηπειρωτικό κορμο της χωρας αλλα και στα βόρεια,θα πεσει πολύ χιονι σημερα το βραδυ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top