Κλήρωση 250 φυσιγγίων

ΕΛΤΑ Μιχάλη !!! Εμένα από τις 18/9 και σήμερα είναι 26 !!! Μήπως να πας να το ζητήσεις ???
Καλό θα ήταν να πάτε να τα ζητήσετε αν αργίσουν να τα φέρουν σπίτι γιατί εμένα έτσι μια παραγγελία από το aliexpress δε πήγα να το ζητήσω και μου το έστειλαν πίσω.
 
Προσπαθώ 3 μέρες να πάρω το δέμα από τα elta χωρίς επιτυχία. Παίρνω τηλέφωνα, δεν απαντούν. Πάω από εκεί, μου λένε το έχει ο ταχυδρόμος. Πως θα το πάρω από τον ταχυδρόμο? Θα σε βρει αυτός μου λένε! Αλλιώς δεν γίνεται τους λέω? Να περάσω να το πάρω από εδώ? Οχι μόνο από τον ταχυδρόμο επειδή είναι απλό δέμα μου λένε.


Εντάξει η κατάσταση είναι τραγική απλά. δεν βγάζεις άκρη. Απλώς το λεω να έχει το νου του ο Βαγγέλης, αν γυρίσει πίσω να το κρατήσει και να μη χαθεί τουλάχιστον.
 
Προσπαθώ 3 μέρες να πάρω το δέμα από τα elta χωρίς επιτυχία. Παίρνω τηλέφωνα, δεν απαντούν. Πάω από εκεί, μου λένε το έχει ο ταχυδρόμος. Πως θα το πάρω από τον ταχυδρόμο? Θα σε βρει αυτός μου λένε! Αλλιώς δεν γίνεται τους λέω? Να περάσω να το πάρω από εδώ? Οχι μόνο από τον ταχυδρόμο επειδή είναι απλό δέμα μου λένε.


Εντάξει η κατάσταση είναι τραγική απλά. δεν βγάζεις άκρη. Απλώς το λεω να έχει το νου του ο Βαγγέλης, αν γυρίσει πίσω να το κρατήσει και να μη χαθεί τουλάχιστον.
ΕΛΤΑ και πράσινα άλογα.
Απαξίωση στην απαξίωση , διάλυση στη διάλυση κι έρχεται το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ξεπούλημα και τέλος.
Ειναι αισχροί !
 
ΕΛΤΑ και πράσινα άλογα.
Απαξίωση στην απαξίωση , διάλυση στη διάλυση κι έρχεται το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ξεπούλημα και τέλος.
Ειναι αισχροί !
Πήγα 5-6 φορές και μου έλεγαν τη μια το έχει ο ταχυδρόμος, την άλλη ότι τους κάπνιζε, την παραλλη ιστοριες για αγρίους και παει λεγοντας. Τελικά ήταν στην αποθήκη δίπλα τους και μάλλον βαριόντουσαν να το φέρουν.

Δεν περιγράφω άλλο, άστο...
 
Back
Top