Κλήρωση 250 φυσιγγίων

Μπράβο στους τυχερους, να τα χαρείτε!!

Παλικαρια .....Να κανω μια προταση....και οποιος θελει συμμετασχει !!!

Με εναν προχειρο υπολογισμο...το φορουμ εχει περιπου 35 σιγουρα μεχρι 50 ιδιογομωτες...δεν τους ξερω
ολους..
Σκεφτηκα οτι απο ΕΝΑ κουτι φυσιγγια να χαρησει ο καθε ενας μας στο φορουμ...μαζευονται για πλακα..
1000 φυσιγγια...
Δεν εχει σημασια εαν ειναι για τσιχλα ,για περδικα ή για λαγο...Οτι μπορει ο καθε ενας...και ας ειναι σε
οτι Νρο σκαγια μπορει ο καθε ενας οπως επισεις δεν εχει σημασια εαν ειναι σε ρελι ή αστεροειδες κλεισιμο
με τα οποια σταδια και υψος κλεισιματος...
Ενα κουτι φυσιγγια ειναι αστειο το εξοδο για τον οποιον ιδιογομωτη...
Τωρα εαν καποιος γουσταρει και θελει να χαρισει περισσοτερα οκ...ακομα καλυτερα !!
Παραλληλα....εαν μαζεψουμε 1000 φυσιγγια θα κανουμε 10 συναδελφους χαρουμενους...
Εννοω οτι στην κληρωση θα ειναι 10 τα ατομα που θα κερδισουν απο 4 κουτια φυσιγγια...και ΟΧΙ ενας που
θα τα παρει ολα...
Ας ειναι 5 τα ατομα και ας παρουν 8 κουτια= 200 φυσιγγια...οκ αυτο το συζηταμε...και το κανονιζουν και
ο ιδιοκτητης και οι διαχειριστες...
Λεβεντες μια προταση εκανα.....εαν θελετε την συζηταμε....εαν οχι...υπαρχει και καλαθος αχρηστων !!! ;) :)
Μπράβο σου Νικο κ μόνο για αυτή την προταση κ ειμαι βέβαιος πως θα προσφερες παραπανω απο ενα κουτί όπως λες!

Όμως θα συμφωνήσω με τον Γιαννη..

Πες ότι μπήκε χώμα κλπ στην κάννη μου χωρίς να το δω, κ έτυχε να εχω τα φυσίγγια σου μέσα...
Μετά (σε εμενα τον άσχετο) θα μου φταίς εσυ..........

Αυτό είναι ένα μόνο παραδειγμα, υπάρχουν κ άλλα.....
 
Last edited:
Μπράβο στους τυχερους, να τα χαρείτε!!


Μπράβο σου Νικο κ μόνο για αυτή την προταση κ ειμαι βέβαιος πως θα προσφερες παραπανω απο ενα κουτί όπως λες!

Όμως θα συμφωνήσω με τον Γιαννη..

Πες ότι μπήκε χώμα κλπ στην κάννη μου χωρίς να το δω, κ έτυχε να εχω τα φυσίγγια σου μέσα...
Μετά (σε εμενα τον άσχετο) θα μου φταίς εσυ..........

Αυτό είναι ένα μόνο παραδειγμα, υπάρχουν κ άλλα.....
Εγώ άμα γίνει αυτό πάλι τον λαμπρό και την b&p θα βρίζω!
 
Μπράβο στους τυχερους, να τα χαρείτε!!


Μπράβο σου Νικο κ μόνο για αυτή την προταση κ ειμαι βέβαιος πως θα προσφερες παραπανω απο ενα κουτί όπως λες!

Όμως θα συμφωνήσω με τον Γιαννη..

Πες ότι μπήκε χώμα κλπ στην κάννη μου χωρίς να το δω, κ έτυχε να εχω τα φυσίγγια σου μέσα...
Μετά (σε εμενα τον άσχετο) θα μου φταίς εσυ..........

Αυτό είναι ένα μόνο παραδειγμα, υπάρχουν κ άλλα.....

Το μονο που δεν σκεφτηκα Τασο μου !!
Και ο Μαστρο Γιαννης και εσυ εχετε απολυτο δικιο !!!! :)
 
Ευχαριστώ και πάλι τον Βαγγέλη!
Και στο χέρι που τράβηξε τα χαρτάκια! :D
Η τυχη σου να σε ακολουθησει και στις συναντησεις με τα θηραματα φετος.Ευχομαι να καψεις μεχρι και τι τελευταιο φυσιγγιο.Συγχαρητηρια και στα παιδια ναναι και αυτα επισης τυχερα.Εμεις οι υπόλοιποι ας ειμαστε τυχεροι στην ΑΓΑΠΗ !!!
 
Η τυχη σου να σε ακολουθησει και στις συναντησεις με τα θηραματα φετος.Ευχομαι να καψεις μεχρι και τι τελευταιο φυσιγγιο.Συγχαρητηρια και στα παιδια ναναι και αυτα επισης τυχερα.Εμεις οι υπόλοιποι ας ειμαστε τυχεροι στην ΑΓΑΠΗ !!!
Να σαι καλά φίλε!
Υγεία να έχουμε.
 
Η κλήρωση έγινε στην συνάντηση που είχαμε εχθές.
Οι τυχεροί είναι:
@Freeman.1989 φυσίγγια
@κωστας κ σετ καθαρισμού
@Michael03 σετ καθαρισμού
@ΣΤΕΛΙΟΣ σετ καθαρισμού
Μόλις τώρα το είδα. Ευχαριστώ τον Βαγγέλη για την προσφορά, συγχαρητήρια και στα άλλα παιδιά που κέρδισαν.
 
Νικόλα,είναι λίγο γκρίζο το τοπίο για τα φυσίγγια ιδιογομωσης.
Αν στραβου διαβόλου γίνει καμιά γκέλα,μπλέκει πολύ το πράμα...
Μπράβο για την σκέψη σου όπως και να'χει!
Μπράβο στους τυχερους, να τα χαρείτε!!


Μπράβο σου Νικο κ μόνο για αυτή την προταση κ ειμαι βέβαιος πως θα προσφερες παραπανω απο ενα κουτί όπως λες!

Όμως θα συμφωνήσω με τον Γιαννη..

Πες ότι μπήκε χώμα κλπ στην κάννη μου χωρίς να το δω, κ έτυχε να εχω τα φυσίγγια σου μέσα...
Μετά (σε εμενα τον άσχετο) θα μου φταίς εσυ..........

Αυτό είναι ένα μόνο παραδειγμα, υπάρχουν κ άλλα.....
Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιάννη και τον Τάσο...
Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνουν και παρεξηγούν όταν αρνούμαι να δώσω σε άλλους, φυσίγγια που έχω γεμίσει εγώ...

Το κρατάω από τον πατέρα μου αυτό..."ο διαολος έχει πολλά ποδαρια...μην νιώσεις υπεύθυνος για κάτι που δεν φταις"...μου έλεγε για την συγκεκριμένη περίπτωση...

Όποιος θέλει φυσίγγια ιδιογομωσης...Ελάτε σπίτι τους λέω να βγάλω σύνεργα και υλικά...να κάτσουμε μαζί να βγάλουμε γομώσεις και να γεμίσουμε...
Τα υλικά όλα δικά μου...
 
Back
Top