Κλήρωση 250 φυσιγγίων

Όλα καλά είναι και η κάθε κίνηση συναδέλφου πρέπει μόνο να επικροτειται και τίποτε άλλο.Να κρατάτε μικρό καλάθι ας έχει κυνήγι και φυσίγγια θα βρούμε όλοι όσοι θέλουμε να πάμε.Γιατι έτσι όπως πάει το κλίμα και η πραγματικότητα στη χώρα σε λίγο θα απολαγορευεται η μισή Ελλάδα και με τέτοιες θερμοκρασίες προσφορές μόνο για γουρουνοφυσιγγα θα θέλουμε.
 
Έτσι είναι. Όταν κανεις με το καλό και έρανο για παιδάκια πάλι 100 ατομα θα μαζευτούν…
Γιάτι θα τα πληρώσουμε τα φυσίγγια? Θα βάλετε τώρα και κόσμο σε δύσκολη θέση για μια κλήρωση? Πρέπει να δικαιολογηθουμε τώρα να ξέρω?
 
Έτσι είναι. Όταν κανεις με το καλό και έρανο για παιδάκια πάλι 100 ατομα θα μαζευτούν…
Αυτο τώρα γιατί το είπες ; Για να δείξεις τα φαντάσματα? Μπορούσε η διαδικασία να έχει μερικούς βασικούς όρους , ΜΠΡΑΒΟ στον χορηγό που δίνει την δωρεά , ΜΠΡΑΒΟ στην διαχείρηση που κάνει σωστά την δουλειά της και τρέχει την ενέργεια … αλλά ας μπουν ίσως όροι περί επισκέψεων στη σελίδα κτλ κτλ … αλλιώς θα έχουμε μισή λίστα φαντάσματα .
 
Γιάτι θα τα πληρώσουμε τα φυσίγγια? Θα βάλετε τώρα και κόσμο σε δύσκολη θέση για μια κλήρωση? Πρέπει να δικαιολογηθουμε τώρα να ξέρω?
Αυτο τώρα γιατί το είπες ; Για να δείξεις τα φαντάσματα? Μπορούσε η διαδικασία να έχει μερικούς βασικούς όρους , ΜΠΡΑΒΟ στον χορηγό που δίνει την δωρεά , ΜΠΡΑΒΟ στην διαχείρηση που κάνει σωστά την δουλειά της και τρέχει την ενέργεια … αλλά ας μπουν ίσως όροι περί επισκέψεων στη σελίδα κτλ κτλ … αλλιώς θα έχουμε μισή λίστα φαντάσματα .
Αναρωτηθείτε γτ θιχτήκατε από το μήνυμα μου.
 
ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!!!!! ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ το εδώ . Νομίζω είναι προτιμότερο. Σταματήστε το, έτσι απλά, χωρίς επιλογους χωρίς τίποτα. Να με συγχωρείτε για την, ας το πούμε παρέμβαση, αλλά έτσι αισθάνομαι, αυτό λέω.
Όταν εκτοξεύουν υπονοούμενα και λάσπη , οφείλεις σεβόμενος τον εαυτό σου να τους κανείς δώρο την ανεμιστήρα αγαπητέ .
 
Εγώ θα πω ότι αυτά τα μέλι που δεν γράφουν ας προσπαθήσουν να γράψουν σε οποίο ποστ θέλουν …. συμμετοχή μόνο για τα τσάμπα φυσηγγια δεν ακούγεται καλά!!! Αν θελουμε να αποδείξουμε σαν κυνηγιτηκοι οικογένεια ότι διαφέρουμε από τους άλλους !!!!
 
Back
Top