Κλήρωση 250 φυσιγγίων

Και η επαναληψη μαλακιας πασης παθησεως για οσους δεν το ξερουν και ξαναπερνουν BENELLI και 1ος και καλιτερος ΕΓΩ.BILLI αυτο για να βοηθησω την φαντασια μας καπως ε ε !!!!!!
Μου ξέφυγε το μήνυμα αυτό ...
Τι έπαθες ? Δεν σου βγάζει συγκέντρωση ή περιφερειακή διάτρηση ή δεν δουλεύει στους -20 ή γαργαλάει τα θηράματα και πέφτουν κάτω και χτυπιούνται από τα γέλια ? 🤣
Πάρε V3 να σωθείς.
Ο Γιάννης πάντως που την προτείνει πήρε Guerini να ξες ...
Ο Λεό την πούλησε και πήρε Α300 ... γιατί δεν πήρε Α400 μόνο αυτός ξέρει, εγώ υποθέσεις κάνω ...
 
Μου ξέφυγε το μήνυμα αυτό ...
Τι έπαθες ? Δεν σου βγάζει συγκέντρωση ή περιφερειακή διάτρηση ή δεν δουλεύει στους -20 ή γαργαλάει τα θηράματα και πέφτουν κάτω και χτυπιούνται από τα γέλια ? 🤣
Πάρε V3 να σωθείς.
Ο Γιάννης πάντως που την προτείνει πήρε Guerini να ξες ...
Ο Λεό την πούλησε και πήρε Α300 ... γιατί δεν πήρε Α400 μόνο αυτός ξέρει, εγώ υποθέσεις κάνω ...
Θα με βαλεις σε βαθυ στοχασμο και με τα 43αρια ζεστη μπορει να χαθω και να βρεθω μετέωρος
αστο απο Σεπτεμβρη και να πιασει λιγο δροσια και θα σου πω και τα μαντατα απο τη Μαλακασα.
 
Ο @vagosbenelli προσφέρει στα μέλη του HuntersLife 250 φυσίγγια εν όψει της έναρξης και τον ευχαριστούμε πολύ για την πρωτοβουλία του.
Θα γίνει κλήρωση, οπότε όποιος θέλει να συμμετάσχει, μπορεί να κάνει ένα σχόλιο από κάτω δηλώνοντας ότι επιθυμεί να συμμετάσχει για να μπεί το όνομα του στην κλήρωση.
Υπήρξε μια αστοχία στον διαγωνισμό , δεν υπηρξε
Καταληκτική ημερομηνία στην αρχή όταν ανακοινώθηκε ο διαγωνισμός , αντιθέτως μέσα στις σελίδες του θέματος κάποια στιγμή ανακοινώθηκε ότι ο διαγωνισμός παύει να δέχεται επιπλέον άτομα που θα ήθελαν να πάρουν μέρος ….
 
Υπήρξε μια αστοχία στον διαγωνισμό , δεν υπηρξε
Καταληκτική ημερομηνία στην αρχή όταν ανακοινώθηκε ο διαγωνισμός , αντιθέτως μέσα στις σελίδες του θέματος κάποια στιγμή ανακοινώθηκε ότι ο διαγωνισμός παύει να δέχεται επιπλέον άτομα που θα ήθελαν να πάρουν μέρος ….
Δεν υπήρξε καταληκτική ημερομηνία επειδή δεν πιστεύαμε ότι για μια κουτα φυσιγγια σε 3 μερες θα μαζευε 100 άτομα.
 
Δεν υπήρξε καταληκτική ημερομηνία επειδή δεν πιστεύαμε ότι για μια κουτα φυσιγγια σε 3 μερες θα μαζευε 100 άτομα.
Έτσι είναι. Όταν κανεις με το καλό και έρανο για παιδάκια πάλι 100 ατομα θα μαζευτούν…
 
Δεν υπήρξε καταληκτική ημερομηνία επειδή δεν πιστεύαμε ότι για μια κουτα φυσιγγια σε 3 μερες θα μαζευε 100 άτομα.
Το γεγονός των 100 ατόμων δεν αναιρεί την οριοθέτηση του κάθε διαγωνισμού , τέλος πάντων καλή καρδιά δεν τρέχει και τίποτα .
 
Συμμετοχές για την κλήρωση θα γίνονται δεκτές μέχρι και σήμερα στις 23.00.
Την περασμένη Δευτέρα έγινε ανακοίνωση ποτέ τερματίζει...
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
Και την Τετάρτη με παράταση τελείωσαν οι συμμετοχές. ..

Όποιος νομίζει ότι αδικήθηκε του παραχωρώ την θέση...
 
Back
Top