Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Μια χαρα τα λες...pray to God.
Θα σας βάλω σύντομα.........

Διαμαντή μια χαρη θα ήθελα φίλε, τι ποικιλία εχει σε φυσίγγια cal 20 και ποίες εταιρείες ευχαριστώ.
Θα ρωτήσω το απόγευμα και θα σου απαντήσω Κων/νε. Να'σαι καλά!
 
Μια ιδιαίτερη και ποιοτική ζακέτα-Τζάκετ, της Deerhunter μοντέλο Retrieve Fibre Pile Jacket
Τελευταίο κομμάτι σε μέγεθος Large
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-100% στεγανό
-2 τσέπες στο ύψος του στήθους, θερμότητας χεριών
-2 μπροστινές τσέπες με φερμουάρ
-Ρυθμιζόμενη μανσέτα με ιμάντα και Velcro
-Ελαστικό τμήμα στην πλάτη στο ύψος της μέσης
-1 τσέπη στο εσωτερικό με φερμουάρ

Από 195,90€ ΣΤΑ 120€ !!

Πληροφορίες, 2105310035
4gg7O0M.jpg

LLKRTr3.jpg
 
Τελευταίο κομμάτι σε μέγεθος Large, μια ιδιαίτερη μπλούζα της Deerhunter, μοντέλο Gamekeeper Bonded Fleece Anorak 5514.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-100% πολυέστερ και αδιάβροχο
-Ασύμμετρο φερμουάρ στο μπροστινό μέρος
-1 μεγάλη μπροστινή τσέπη (σάκο) με κρυφό φερμουάρ
-2 τσέπες, στο στήθος με κρυφό φερμουάρ
-Ελαστικό "σουέτ" που προεξέχει από την άκρη του περιλαίμιου
-Προ-διαμορφωμένοι αγκώνες
-Μακρύ φερμουάρ στην αριστερή πλευρά για ευκολία στο ντύσιμο

Από 152,90€ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 80€ !!!!

Πληροφορίες, 2105310035
wxmrqYJ.jpg

UVrlwsj.jpg
 
Βασίλη μου είναι τοσο αγαπητό παιδί,εκτός του επαγγελματισμού που έχει,
που το μονο που σκέφτεται καποιος,ειναι το πότε θα παει στο μαγαζί του, να μιλήσει,να γελάσει και να μαθει τα δρώμενα της κάθε κυνηγομέρας. Εχει γινει στέκι φίλων και περναει και ευχάριστα η ώρα...απο το να παω μια καφετέρια ή καπου αλλού,προτιμώ να πάω εκεί,πιο καλά περνάω.
Να λες που δεν ειναι μεγάλο το μαγαζί, αλλιώς θα ήταν σπιτονοικοκύρης μου,χαχαχαχαχα
 
Φίλε διαμαντη έχεις σκεφτεί ποτέ ότι ίσως είναι πολύ καλός για να σας πει ότι εκεί είναι το μαγαζί του και όχι καφενείο και ότι του είστε βάρος όλοι αυτοί που μαζεύεστε εκεί.?για τους φίλους να τονίσω ότι το μαγαζί είναι περίπου 25 τετραγωνικά και έχω μετρήσει μέχρι και δεκαπέντε άτομα μέσα!!!ειδικα τον χειμώνα που κάπνιζαν όλοι καταλαβαίνετε το ντουμάνι,φετος έβαλε πόδι και το τσιγάρο γιόκ!!!επισης πας να αγοράσεις κάτι και πετάγονται κάποιοι και λένε την γνώμη τους απαράδεκτο αυτό για μαγαζί,χωριά που από την καπνα τα ρούχα ήθελαν δυο πλυντήρια για να ξεμυρισουν,
 
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φιλε. Πολύ κάπνα δεν έχει πια, όλοι σέβονται το χώρο,είμαι μπροστά και το βλεπω. Αν καπνίσει κανένας μεγάλος άνθρωπος,εεεεε εντάξει δεν θα τον βγάλει και έξω. Καμία σχέση με παλιά και προσωπικά δεν έχω δει ρούχα να μυρίζουν και κανείς δεν έχει αναφέρει κατι. Οτι μαζεύεται κόσμος,ναι! αλλα δεν εμποδίζει στο να κανει τις αγορές του κάποιος.
Σε όλα πιστεύω τα κυνηγομάγαζα τα παραδοσιακά, μαζεύονται φίλοι που έχουν κοινά ενδιαφέροντα κα τα λένε. Δεν θέλω να αναφέρω έστω αυτά τα λίγα που εχουν απομείνει," καθαρά" παραδοσιακά κυνηγομάγαζα, που ειναι του ίδιου στυλ και κάνουν και συνεστιάσεις και εκδηλώσεις.
Πιστεύω τέλος ,οτι καλυτερα ψωνίζεις απο τέτοια μαγαζιά και οικονομικότερα,παρά σε αλυσίδες και πολυμαγαζα που σε βλέπουν μόνο σαν "πελάτη".
 
Τελευταίο κομμάτι σε μέγεθος Large, μια ιδιαίτερη μπλούζα της Deerhunter, μοντέλο Gamekeeper Bonded Fleece Anorak 5514.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-100% πολυέστερ και αδιάβροχο
-Ασύμμετρο φερμουάρ στο μπροστινό μέρος
-1 μεγάλη μπροστινή τσέπη (σάκο) με κρυφό φερμουάρ
-2 τσέπες, στο στήθος με κρυφό φερμουάρ
-Ελαστικό "σουέτ" που προεξέχει από την άκρη του περιλαίμιου
-Προ-διαμορφωμένοι αγκώνες
-Μακρύ φερμουάρ στην αριστερή πλευρά για ευκολία στο ντύσιμο

Από 152,90€ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 80€ !!!!

Πληροφορίες, 2105310035
wxmrqYJ.jpg

UVrlwsj.jpg
Το συγκεκριμένο προϊόν, πουλήθηκε.
 
Φίλε διαμαντη δεν είναι ετσι όπως τα λες αλλά αφού ο Αλέξης δεν έχει θέμα πάω πάσο αλλά αν είχες μαγαζί θα καταλάβαινες αυτά που σου λέω!τωρα όσον αφορά τα ρούχα βρωμοκοπανε τσιγαριλα εδώ ακόμη και τα βαλσαμωμένα έχουν αλλάξει χρώματα από την καπνα ποσο μάλλον τα ρούχα!!!και το χειρότερο όλων είναι ότι ακόμη και τον καφέ τους δεν τον αγοράζουν τους τον φτιάχνει το παιδί!πραγματικο καφενείο!σαν εικόνα πίστεψε με δεν είναι ωραία όταν μπαίνεις μέσα,ειδικά κάποιοι είναι μόνιμοι θαμώνες από το άνοιγμα έως το κλείσιμο και ξανά πάλι το απόγευμα ημαρτον !το αντιλαμβάνεσαι πιστεύω αυτό!!!!
 
Φίλε διαμαντη δεν είναι ετσι όπως τα λες αλλά αφού ο Αλέξης δεν έχει θέμα πάω πάσο αλλά αν είχες μαγαζί θα καταλάβαινες αυτά που σου λέω!τωρα όσον αφορά τα ρούχα βρωμοκοπανε τσιγαριλα εδώ ακόμη και τα βαλσαμωμένα έχουν αλλάξει χρώματα από την καπνα ποσο μάλλον τα ρούχα!!!και το χειρότερο όλων είναι ότι ακόμη και τον καφέ τους δεν τον αγοράζουν τους τον φτιάχνει το παιδί!πραγματικο καφενείο!σαν εικόνα πίστεψε με δεν είναι ωραία όταν μπαίνεις μέσα,ειδικά κάποιοι είναι μόνιμοι θαμώνες από το άνοιγμα έως το κλείσιμο και ξανά πάλι το απόγευμα ημαρτον !το αντιλαμβάνεσαι πιστεύω αυτό!!!!
Έν μέρει εχεις δίκιο,αλλά αφού του αρέσει του ανθρώπου, να φτιάχνει και καφέ,γιατι να πειράζει κάποιον; Και εγω "θαμώνας" είμαι αλλά δεν βλεπω πρόβλημα.
Αν ειχα μαγαζί,προσωπικά θα ήθελα κόσμο στο μαγαζί μου,έστω και τους καθημερινούς. Στο τσιγάρο είμαι κάθετος,είτε μεγάλο είτε μικρό,ειναι θέμα σεβασμού και νοοτροπίας.
Αυτός που ειναι να ψωνίσει,θα ψωνίσει και δεν θα τον περιορίσει ουτε το τσιγάρο,ουτε οι θαμώνες κλπ,αλλα θα κοιτάξει το συμφέρον του και την εξυπηρέτηση.
Εμείς οι θαμώνες,είμαστε άλλου παπά ευαγγέλιο...:)
 
Είναι όντως τρομερό παιδί ο Αλέξης .Ευγενέστατος σε βαθμό εκμετάλλευσης ίσως.
Αυτα που λεει ο Αλέξανδρος τα ζω κι εγω όποτε πηγαίνω .Με δυσκολία μπαίνεις μερικές φορές.Ο ανθρωπος δυσκολευεται να κατεβασει η να ανοίξει κούτες. Μέχρι και τσίχλες μαδάνε μέσα στο μαγαζί.Τα εχω δει όλα.Αν δεν εχει προβλημα ο ιδιος τι να πω εγώ ;
Μάλιστα αρκετοι παρευρισκομενοι παρακολουθούν συστηματικά το φορουμ.Δυο φορες που πήγα πριν τις γιορτές,απο τα φυσίγγια που αγόραζα αλλά και απο φωτογραφίες ,καταλαβαν ποιος είμαι ! Τελικά είμαστε σταμπαρισμένοι .
Πάντως όπως και να το κάνουμε το aigaleo city εχει γενικά καλες τιμές,απο φυσίγγια μέχρι και στις μοριζόλες .
.sarcastic.
 
Είναι όντως τρομερό παιδί ο Αλέξης .Ευγενέστατος σε βαθμό εκμετάλλευσης ίσως.
Αυτα που λεει ο Αλέξανδρος τα ζω κι εγω όποτε πηγαίνω .Με δυσκολία μπαίνεις μερικές φορές.Ο ανθρωπος δυσκολευεται να κατεβασει η να ανοίξει κούτες. Μέχρι και τσίχλες μαδάνε μέσα στο μαγαζί.Τα εχω δει όλα.Αν δεν εχει προβλημα ο ιδιος τι να πω εγώ ;
Μάλιστα αρκετοι παρευρισκομενοι παρακολουθούν συστηματικά το φορουμ.Δυο φορες που πήγα πριν τις γιορτές,απο τα φυσίγγια που αγόραζα αλλά και απο φωτογραφίες ,καταλαβαν ποιος είμαι ! Τελικά είμαστε σταμπαρισμένοι .
Πάντως όπως και να το κάνουμε το aigaleo city εχει γενικά καλες τιμές,απο φυσίγγια μέχρι και στις μοριζόλες .
.sarcastic.
Ειμαστε σταμοαρισμενοι γενικα... Οταν εξηγουσα τις διαφορες χ3 χ4 στον ιδιοκτητη του καταστηματος που αγοραζω, με κοιταξε απο την κορφη ως τα νυχια και μου πε... Μην ακους τα φορα....hair..hair..hair.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top