Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
ειναι λιγο δυνατα αλλα φυσιγγαρα
Ευριπιδη προσωπικά εμένα μου πήγαιναν καλυτερα τα G.M του Καρδαρά. Θα δοκιμάσω και τα Lampro την επόμενη φορά και θα σας πω.
Πάντως σε τιμές,δεν πιστεύω να βρείτε χαμηλότερες και θα συμφωνήσω στο Νο 7,5..
 
Γυαλιά σκοποβολής,με τρεις εναλλασσόμενους φακούς της Δανέζικης εταιρίας Deerhunter. Με ευρωπαϊκή πιστοποίηση UV400 για προστασία από της ακτίνες UV.
Αποχρώσεις εναλλασσόμενων φακών:

-Σκούρα γκρι απόχρωση: Αποδοτικοί στις συνθήκες έντονης ηλιοφάνειας. Μπλοκάρουν την αντηλιά χωρίς να επηρεάζουν την αντίληψη των χρωμάτων. Ιδανικά και για την οδήγηση.

-Κίτρινη απόχρωση:
Βελτιώνουν την αντίθεση των χρωμάτων στις χαμηλές συνθήκες φωτισμού. Ιδανική επιλογή για την αυγή και το σούρουπο.

-Vermilion απόχρωση:
Παραπλήσια με την κίτρινη απόχρωση, ιδανική για συνθήκες χαμηλού φωτισμού προσφέροντας πολύ καλή αντίθεση χρωμάτων ειδικά τις συννεφιασμένες μέρες ενώ ενισχύει το πορτοκαλί χρώμα του στόχου.
Σε πρακτική σκληρή θήκη,με φερμουάρ.

ΤΙΜΗ: 45€
Επικοινωνία, 2105310035
ReLHslo.jpg
DzFIm15.jpg

unrwiNg.jpg

tjVMfRX.jpg

zLdDxrM.jpg
 
Τα δίνει στεγανά η gamo και φυσικά ο επίσημος αντιπρόσωπος ο Τουρής. Και τα στεγανά σημαίνει δεν περνάει καθόλου νερό ή υγρασία, ενώ στο αδιάβροχο υπάρχει πιθανότητα να περάσει.
Με τις έξτρα μαύρες ενισχύσεις,δεν βρήκα προσωπικά πρόβλημα,στο να κολλάνε πάνω οτιδήποτε. Βέβαια εγω τα δοκίμασα σε πουρνάρι και πευκωτα και όχι σε άλλη βλάστηση.
Και τα δυο ειναι πολύ ελαφρυα και παντελονάρες,για την κατηγορία των χρημάτων τους και αντοχής..
Τώρα είδα το ποστ και λέω να αναφέρω την εμπειρία μου με το Βόρας γιατί αξίζει..4 ώρες σνοουμπορντ και δεν πέρασε ουτε σταγόνα υγρασία. Και ήμου όλ με τον κώλο κάτω!!
 
Διαμαντή, μήπως ξέρεις σε ποια τιμή δίνει τώρα τα cheditte tordo ο Αλέξης ??
7,20€ Μένιο και να ξέρεις τα F2 classic 34gr. Πήραν 0,30 λεπτά και είναι στα 7,80€ οι νέες παραλαβές.
Επειδή ξέρω ότι σου αρέσουν, γι'αυτό ανέφερα τιμή στα B&P
 
Παίζει ρόλο και η ποιότητα όμως! 4.60€ του Ρουμελιωτη είναι εξαιρετική τιμή. Αν τα due τα έχει 5-5.20 όμως ίσως και να αποτελεί καλύτερη επιλογή για κάποιους! Μη ξεχνάμε ότι εισάγεται από Ιταλία..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top