Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ετσι γινονται οι μεγαλες δουλειες...Αλλος κοιταει το κυνηγι,αλλος το ψαρεμα
αλλη το κομμωτηριο και ολοι μαζι τρωμε εμβολια RNA για πρωτη φορα στην
ιστορια της ανθρωποτητας και δεν ανοιγει ρουθουνι.Τοσο ΖΩΑ ειμαστε!
Η μεγαλη φασει θα ειναι να αποδημηση κανενας απο αυτους που θα κανουν προτοι το εμβόλιο .....
 
Έχει και πολύ καιρό να εμφανιστούν κουκουλοφόροι με μολότοφ στην Αθήνα. ....παράξενο.
Αυριο,αυριο!Τωρα τραβανε κληρο στην αστυνομια ποιος θα πεταει και ποιος
θα κανει τον τερματοφυλακα.Αμα κολλησει και κανενας ξεμπαρκος θα τον
κανουν πακετο για ΓΑΔΑ.
 
Αυριο,αυριο!Τωρα τραβανε κληρο στην αστυνομια ποιος θα πεταει και ποιος
θα κανει τον τερματοφυλακα.Αμα κολλησει και κανενας ξεμπαρκος θα τον
κανουν πακετο για ΓΑΔΑ.
Εδώ δεν έγινε για το Πολυτεχνείο θα γίνει αύριο για Γρηγορόπουλο .
 
Ρε παιδια ειχαμε κανενα νεο για το ανοιγμα στο κυνηγι;εχω μερες να μπω λογω φορτου εργασιας κ δεν εχω ενημερωθει.Καλησπερα κιολας
Ο Αραμπατζης προτεινει επαλειψη κυνηγετικων οπλων με γρασσα διαρκειας συναδελφε.
 
Ρε παιδια ειχαμε κανενα νεο για το ανοιγμα στο κυνηγι;εχω μερες να μπω λογω φορτου εργασιας κ δεν εχω ενημερωθει.Καλησπερα κιολας
Μπα φίλε τίποτα. Εδώ ανεβάζουμε καμία αστεία φώτο για να γελάσουμε λίγο. Για κυνήγι τον Αύγουστο μαζί με τον τουρισμό θα επιτραπεί.
 
Ρε παιδια ειχαμε κανενα νεο για το ανοιγμα στο κυνηγι;εχω μερες να μπω λογω φορτου εργασιας κ δεν εχω ενημερωθει.Καλησπερα κιολας
Εγώ κάθε βράδυ αρματωνομαι κατά τις 11 και ξεαρματωνομαι ξημερώματα, τέτοια κυνήγια δεν τα χω ξαναζήσει
 
Μπα φίλε τίποτα. Εδώ ανεβάζουμε καμία αστεία φώτο για να γελάσουμε λίγο. Για κυνήγι τον Αύγουστο μαζί με τον τουρισμό θα επιτραπεί.
Χαχαχαχαχα,στην καινουργια ρυθμιστικη θα εχει κ κυνηγι βο(υ)λευτων με απεριοριστα θηραματα
 
Εχουν αργησει ολλοι τους και συλλογοι και συνομοσπονδίες.....επρεπε να ειναι καθε μερα σε κανάλια
Ηλία είσαι λάθος..
Ο κυνηγετικός σύλλογος Ιωαννίνων έχει ενεργήσει πριν το lockdown για αυτό τό θέμα.
Καί όποιος δεν πιστεύει έχω τό eMail πού μου λένε αυτά που τούς πρότεινα εγώ τώρα τά έκαναν πρίν τό locdown.
Χαχαχαχα.. πολύ μπροστά έτσι.
 
Ρε παιδια ειχαμε κανενα νεο για το ανοιγμα στο κυνηγι;εχω μερες να μπω λογω φορτου εργασιας κ δεν εχω ενημερωθει.Καλησπερα κιολας
Πάρε την Δευτέρα το πρωί στον σύλλογο σου να μάθεις και καλό είναι να πάρουμε όλοι στους συλλόγους μας ( ειδικά Αθήνα) να πάρουν φωτιά τά τηλέφωνα.
 
Αν ισχύει αυτό με τον Κούλη που δν ήθελε καν να ακούσει για κυνήγι κλπ είναι απλό μας θεωρεί τέρμα Μάο μαο κ σ λέει ρε δν με παρατάτε εδώ χάνουμε ζωές κοιτάμε να ανοίξουμε κάνα μαγαζάκι γν Μν κλείσει με τους κυνηγούς θα ασχολούμαι;;;
Είναι μια σκέψη που σίγουρα παίζει στο μυαλό τους κ φαίνεται εκ του αποτελέσματος....
Όσων αφορά τους συλλόγους που γράφει ένας φίλος πιο πάνω εγώ προσωπικά θα πάρω τηλ γν ρωτήσω τι γίνεται κ θα τους ζητήσω τα λεφτά Μ πίσω εννοείται....
Κ κτ τελευταίο για ποιο λόγο να ξαναπάω το χρόνου να βγάλω άδεια από σύλλογο;;;;που είναι η δυναμική τους;;;;κ η οργάνωσή τους;;;
Βέβαια να παραθέσω εδώ το εξής....υπάρχουν κ σύλλογοι που σ λένε με τον δασαρχειο είναι όλα καλά δν θα σε γράψει πρόσεχε μόνο την αστυνομία....οπότε εκεί αλλάζει το θέμα....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top