Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
"............Του το απαγόρεψε η ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ !
Δυστυχία μεγάλη ρε φίλε ....
Ανοίγεις Μεγάλο και ευαίσθητο θέμα :)

Ειναι πολλοί που εχουν τεράστιο προβλημα.
Μερικοί αναγκάστηκαν και έκοψαν τα χόμπι τους.....

Οντως , μεγαλη δυστυχία.
 
  • Like
Reactions: DrV
Του το απαγόρεψε η ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ !
Αυτά ξεκαθαρίστηκαν από την πρώτη εβδομάδα γνωριμίας.
" Για 3 πράγματα δεν θα πεις ποτέ τίποτα, όσο μπορώ και τα πληρώνω. Για το κυνήγι, το ψάρεμα και τον Παναθηναικό (τότε έβγαζα διαρκείας κάθε χρόνο).
Όταν δεν θα μπορώ να τα πληρώνω, θα τα κόψω μόνος μου. "

Δόξα τον θεό δεν έχουμε προβλήματα.
 
Αυτά ξεκαθαρίστηκαν από την πρώτη εβδομάδα γνωριμίας.
" Για 3 πράγματα δεν θα πεις ποτέ τίποτα, όσο μπορώ και τα πληρώνω. Για το κυνήγι, το ψάρεμα και τον Παναθηναικό (τότε έβγαζα διαρκείας κάθε χρόνο).
Όταν δεν θα μπορώ να τα πληρώνω, θα τα κόψω μόνος μου. "

Δόξα τον θεό δεν έχουμε προβλήματα.

Χα χα ..ρε αλεπουδιάρη πράγματι έτσι είναι.Το θυμάμαι σαν τώρα που της έλεγα για το κυνήγι και το πάθος μου .Κατι σαν προγαμιαίο συμβόλαιο δηλαδή.Αλλά επειδή με αγαπούσε πολύ .goodboy.μου το δήλωσε από τότε ότι θα έχω " ελευθέρας "..........ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ.well done.
 
Καλα Διονυση με πεθανες με την γκαφα σου.big smile..big smile.
εκεινη η τούφα απο μαλια που λείπει μπροστα στο μετωπο απο τοτε να εφυγε .yel.

Και γω στη πρωτη βδομαδα εβαλα τους ορους του Γιώργη.
ευτυχως το σεβαστηκε πληρως.
αφου ξερει οτι εαν δεν παω θα μου φταίνε ολα στο σπιτι κ μαζι και αυτη.sarcastic.
 
ρε σειςςςςςςς!!!! θα μαπαντησει κανεις να με βοηθησει σε αυτην την ερωτηση?.kkk.

να σας κανω μια ερωτηση πολλαπλων ερωτησεων.. (τι εγραψα παλι ο μακακας? αχαχαχ)

το κοντακι που θα πρεπει να φτιξει καποιος, θα πρεπει στην σωστη επωμηση, να του ερχεται ακριβως. χωρις να κατεβαζει τον λαιμο - κεφαλι ηνα γερνει το κεφαλι δεξια?
το σωστο κοντακι σου ερχτε στο ματι με σωστη επωμηση, κρατωντας το κεφαλι στην θεση που απλα βλεπουμε? σε τι σταση και πως θα πρεπει να κατσει ενα σωστο κοντακι φτιαγμενο ιδανικα στα μετρα καποιου?
 
αμα λαχει κανω και σαματα. .lazy.

αλλα αμα λαχει, σας κανω και στριπτιζ για να σας πεισω να με απαντησετε. .my man.

Καλα ,καλά ,να του απαντήσουμε γρήγορα του παιδιού ρε μάγκες ......guitar.
 
Του έγραψα δυο πράγματα αλλά με το θέμα που θίγει πρέπει να γράψεις βιβλίο. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top