Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ρεπό σήμερα και μιας και η κυρά μου έφιαξε τα κυνηγετικά μου χθες
εγώ μαγειρεύω ένα ωραίο μοσχαράκι κοκκινιστό με μακαρόνια :)
στη συνέχεια βόλτα στην Ελευσίνα με τον Τζίμη για αγορά κυνηγετικού περιεχομένου
εννοείται καφεδάκι στο δρόμο ουζάκι ίσως στο Μ.Πεύκο και καλά να περνάμε :)
 
Ήταν Δεκέμβρης του 1996 όταν με πήρε τηλέφωνο η γυναίκα μου......¨""μην αγχώνεσαι αλλά ετοιμάσου να με πας να γεννήσω""".
Βλέπεις ήταν έμπειρη αφού είχε προηγηθεί η κόρη μας .....Ο τσόγλανος όμως ήταν βιαστικός και παρα λίγο να τον γεννάγαμε στο πεζοδρόμιο της Λ.Αλεξάνδρας.
Ευτυχώς όμως κάναμε μια σωτήρια παράκαμψη και φτάσαμε γρήγορα στο νοσοκομείο.Ο γιατρός είχε ειδοποιηθεί και μας περίμενε μαζί με τις νοσοκόμες.
Πήραν αμέσως την γυναίκα μου στο χειρουργείο και εγω ανέβηκα στην αναμονή.
Δεν πρόλαβα να κάτσω όταν βγήκε μια νοσοκόμα απο την πόρτα και φώναξε...."" ο Κος Μήλεσης"""
Εδώ είμαι της είπα και πήγα κοντά της ....""Να σας ζήσει""""περιμένετε να σας τον φέρω.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ αυτή την στιγμή......Μου φέρανε τον γιό μου , έναν πανέμορφο ανθρωπάκο με χωρίστρα στα πλάγια , ήρεμο , σχεδόν γελαστό αφου δεν ταλαιπωρήθηκε στην γέννα καθόλου .

Απο τότε πέρασαν 19 χρόνια απόλυτα αρμονικής και ήσυχης συμβίωσης με αμέτρητες ευτυχισμένες στιγμές ...

Σήμερα ήρθε το επίσημο χαρτί...

""""Ο Ιωάννης Μήλεσης του Διονυσίου καλείται να παρουσιαστεί στον Αυλώνα στα Τεθωρακισμένα στις 7 Ιουλίου του 2015""":rolleyes::rolleyes:
 
Last edited by a moderator:
Διονύση καλή θητεία στο παλικάρι σου! Αν τυχόν μας έρθει εδώ, να ξέρεις ότι έχεις εναν δικό σου άνθρωπο για ότι χρειαστεί.
 
έλα ρε φαντάρος ο Γιάννης;;;;;
η καλύτερη του....τύπος που και χρόνια να κάτσει θα τα περνάει χαλαρά και άνετα
με το καλό λοιπόν και καλή θητεία να έχει :)
 
τι κάνεις εκεί πήγες να σκουπίσεις τα καρτέρια;;;;; :)
Τωρα γυρισα απο την Παρασκευη που πηγα.
Παντρεψαμε το Σαββατο την τεταρτη και τελευταια κορη εκλεκτου φιλου.
Περασαμε εξαιρετικα.
 
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα στην τρελοπαρέα. :)

Όπως γράφει και ο Γεράσιμος, χαμός στις παραλίες θα μας βγουν τα μάτια. .sex hard.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top