Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
τα σακίδια έτοιμα γεμάτα κυνηγετικά,τα όπλα γυαλισμένα ετοιμοπόλεμα,διάθεση στα φουλ και αύριο με το καλό ανεβαίνουμε στα ξένα....έβαλα και την πινελία μου φτιάχνοντας 2 κρεμαστάρια 30 θέσεων να περάσει λίγο η ώρα



καλό βράδυ σε όλους !
Καλά να περάσετε, προσοχή στο δρόμο και καλό βόλι...... φτου φτου σκόρδα .sarcastic.
 
τα σακίδια έτοιμα γεμάτα κυνηγετικά,τα όπλα γυαλισμένα ετοιμοπόλεμα,διάθεση στα φουλ και αύριο με το καλό ανεβαίνουμε στα ξένα....έβαλα και την πινελία μου φτιάχνοντας 2 κρεμαστάρια 30 θέσεων να περάσει λίγο η ώρα



καλό βράδυ σε όλους !
Με Χάρη ανεβαίνεις;;;
 
Καλησπέρα αλάνια! Παύλο σε ζηλεύω! Θα έρθει ο καιρός που θα ανέβω και εγώ για έναρξη κάπου στα Σκόπια! Καλά να περάσεις άρχοντα! Καλές διακοπές σε όλους. Εγώ έχω ακόμα μία εβδομάδα δουλειάς...
 
Καλημέρα Μαικ, καλημέρα μοτοσυκλετισται, καλημέρα σε όλους
καλημέρα Βιετνάμ...
καλημέρα παίχται...
 
Καλημέρα σε όλους!
Σήμερα ξύπνησα με ένα μεγάλο ενθουσιασμό (λόγο άδειας μάλλον) κ ανυπομονεσία για τις μέρες που πλησιάζουν...
Καλό ΣΚ κυνηγάρες....
 
image.jpg
Καλημέρα σας! Ειμαι παραλια με την κοπελια, απολαμβάνω ενα καφεδάκι και διαβάζω...
 
Είναι ανώμαλος Δημήτρη, του το έχω πει. Πηγαίνει παραλία και αντί να κοιτάει κανένα κώλο διαβάζει hunters passion. Την ίδια ανωμαλία έχω και εγώ...

Οικογενειακό πρόβλημα απ ότι καταλαβαίνω ... .very happy.
 
Με τη γυναικα διπλα δεν μπορω να δω και πολλα κωλαρακια αν και εχει καποια πολυ ωραια!! Παω για βουτιά!
 
Μανο αστους να λενε αγορι μου εχεις γουστο... .well done.
Μητσο, της θειας σου το μπουγαδοκοφινο το ξερεις??? .sarcastic..sarcastic. Ρε πως εμπλεξα εγω ετσι με τα παρατσουκλια....buy buy.
Καλα να περασετε εις τας παραλιας... Εδω εχει συνεφιασει παλι κ μονο για υπνο ειναι η κατασταση... .goodboy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top