Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ τους συναδέρφους ''εν όπλοι''! Η σημερινή επιστροφή στα Γιάννενα, μετα από μια βδομαδα διακοπές στα ''πάτρια εδάφη'', συνοδεύτηκε από βροχές, κατα τόπους χαλαζόπτωση και πτώση της θερμοκρασίας.
 
Καλησπερα σε ολα τα παλικαρια λουομενα και μη :D
Μια και σημερα για αναχωρηση απο το καμινι .banana.και δεκα για την εναρξη .,,,,,.
Πηγα το πρωι και εδωσα την αδεια για θεωρηση
Κοστος Γενικης στον ΚΣ Αχαρνων =
156 ευρωπουλα .ghe.
 
Καλησπέρα παρέα. Πριν λίγο σχόλασα, μετά την βραδυνή έντονη βροχή δρόισε λίγο και πήραμε ανάσα. Σε λίγο πάμε οικογενειακός στη βαρκαρόλα (τοπικό έθιμο). Καλά να περνάτε.
 
Last edited:
Καλησπερίζω όλα τα καλόπαιδα.
Χαιρετώ τους συναδέρφους ''εν όπλοι''! Η σημερινή επιστροφή στα Γιάννενα, μετα από μια βδομαδα διακοπές στα ''πάτρια εδάφη'', συνοδεύτηκε από βροχές, κατα τόπους χαλαζόπτωση και πτώση της θερμοκρασίας.

Σπύρο φέτος στα Γιάννενα έκανε αρκετά τέτοια μπουρίνια και απ οτι φαίνεται θα έχει συνέχεια .Το χειρότερο και αυτό που με φοβίζει για το αυτοκίνητο είναι το χαλάζι.
 
ελεγα να μη βγαλω φέτος για τη θερινή περίοδο την κυν. αδεια αλλά αργότερα ...
σιγά μην άντεχα... αύριο το απόγευμα θα την πάω για θεώρηση...

γειά σας παίχται
 
ελεγα να μη βγαλω φέτος για τη θερινή περίοδο την κυν. αδεια αλλά αργότερα ...
σιγά μην άντεχα... αύριο το απόγευμα θα την πάω για θεώρηση...

γειά σας παίχται
.well done. Κι εγω μαζί σου.Μια ψυχή που ναι να βγει να βγει να τελειώνουμε
 
.well done. Κι εγω μαζί σου.Μια ψυχή που ναι να βγει να βγει να τελειώνουμε



Ναι ναι έτσι είναι Μήτσε...
Κορωπί θα την θεωρήσω κι ο λόγος είναι ο πρόεδρος του ΚΣ ο οποίος είναι αρκετα δραστήριος από την ενημέρωση που έχω

Δε θα ξεχάσω σε ενα προ πέρσινο κυνήγι με Σάλιαρη, Μήλεση , τιμωρό των πινόκιο,Παρούση που στρίβουμε για Μόδι και λέω μάγκες .... θα έχει ησυχία σήμερα ...δε βλέπω κόσμο...
εε 2 πούλμαν με ΚΣ Κορωπίου ξαφνικά μπρός μας... αχαχαχα ακολούθησε γλέντι μετα το κυνήγι που περάσαμε πραγματικά πολύ πολύ καλα.
Πολύ φιλόξενοι και εγκάρδιοι οι συνάδελφοι

Εναρξη μάλλον κάτω απ΄ το Αυλάκι με Χουντάλα και Δουλίτσα εφόσων τελικά οριστικοποιηθούν οι λίγες μέρες ξεκούρασης που έχω στην Πελοπόνησο
 
Γιδοβοσκός σε Ζολώτα: Χαμπάρια Τζίμη που πάς;;; Φισαλίδες μιλάνε... πήγαινε εξευρεύνησε Τζουμέρκα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top