Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα σε ολους κ καλη εβδομαδα... Επιτελους περασαν 6 μηνες... .well done.
Το απογευμα θα τους παιξω μερικους ντουμπλεδες αναποδα να παρω στα παιδακια τον αερα για να ξερουν τι θα επακολουθησει τις επομενες μερες γιατι πολυ στο δωθε κειθε το εχουν ριξει... Ο ενας με custom κοντακια, ο αλλος με ειδικο λαδωμα στην καραμπινα για τη εναρξη... .buy buy. Θα πεσει πολυ γελιο... .sarcastic.
 
Καλημερα σε ολους κ καλη εβδομαδα... Επιτελους περασαν 6 μηνες... .well done.
Το απογευμα θα τους παιξω μερικους ντουμπλεδες αναποδα να παρω στα παιδακια τον αερα για να ξερουν τι θα επακολουθησει τις επομενες μερες γιατι πολυ στο δωθε κειθε το εχουν ριξει... Ο ενας με custom κοντακια, ο αλλος με ειδικο λαδωμα στην καραμπινα για τη εναρξη... .buy buy. Θα πεσει πολυ γελιο... .sarcastic.
επάνω τους
και μην πάρουν ανάσα
.banana.
 
Γεια και χαρα σας... Την καλημέρα μου σε όλους τους φίλους..Άντε σιγά σιγά να ετοιμάζετε το ρεβελι σας στους ήλιους...:)Εγω εχω μέλλον ακόμα....sarcastic.
 
Καλημέρα παιχτουρες, πάω για μπάνιο και το απόγευμα έχει σκοπευτηριο και μετά αντρικά για ούζο με Αριστο κ Φλαμ :)
Καλο το σκοπευτηριο..Αλλα στην θέση σου θα πήγαινα για τον τρίτο λουτσο..Πάντα τριτώνει..Μην το ξεχνάς..Εχεις ρεντα:);)
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Μετά απο μια δύσκολη μέρα γυρίχοντας στο σπίτι ίσα που προλάβαινα να περάσω απο το σύλλογο που έκλεινε στις 7.
Με το που μπαίνω και βλέπουν το ροζ χαρτί ...."γαι να παραλάβετε; δεν εχουν υπογραφεί ακόμη.Ακομη περιμένουμε ." .evil.
Απο ποιόν να αρχίσω γαμώ τα υπουργεία του ελληνικού κωλοχανείου. Αυτά ούτε στην Αφρική δεν μπορεί να γίνονται....
 
πριν λίγο γύρισα από κυνηγετικό σύλλογο Αμαρουσίου

επικρατεί χάος παιδιά παντού το ίδιο,μου είπαν να πάρω τηλ Πέμπτη πρωί μπας και έχουν υπογραφεί
 
Στον κυνηγητικό σύλλογο Χαλκίδας η άδειες ειναι έτοιμες απο Την Παρασκευή, με υπογραφές δασάρχη και όλα τα συναφή ... Λόγω διακοπών την παρέλαβε σήμερα η γυναίκα μου ... Τώρα γιατι αλλού συμβαίνει τέτοιο μπάχαλο δεν καταλαβαίνω....xm.
 
πάλι θα κυνηγήσουμε με απόδειξη από τον σύλλογο και τους θηροφύλακες "μιλημένους" να δείχνουν ανοχή

.lazy.
 
Καλησπερα σε ολα τα παλικαρια ;)
Επιστροφη στο καμινι μετα απο 5 μερες στα πατρεια εδαφη
Διακοπες τελος .smashfrak.
Ευτυχως που ξεκιναει το κυνηγι σε 3 μερες και θα ξανα βγω στην υπαιθρο γιατι ειδη εχω ξενερωσει με την εικονα του τσιμεντου .no.
Καλο χειμωνα σε ολους με υγεια πανω απο ολα .well done.
33pa36e.jpg


ΥΓ
Εγω την πεμπτη θα βγω για κυνηγι ο κοσμος να χαλασει
Πληρωσα 156 ευρω εχω την αποδειξη στα χερια μου ειμαι νομιμος και τους γραφω στα αρχιδι@ μου οπως με γραφουν αυτοι τοσα χρονια
Δεν θα κατσω να παιξω τα παιχνιδια κανενος κ@ριολη δασαρχη -υπουργου κτλ
Ας ερθουν να με ελενξουν δεν εχω να φοβηθω τιποτα
Αρκετα προβληματα μας εχουν δημιουργησει η υπομονη εχει και τα ορια της
 
Στον κυνηγητικό σύλλογο Χαλκίδας η άδειες ειναι έτοιμες απο Την Παρασκευή, με υπογραφές δασάρχη και όλα τα συναφή ... Λόγω διακοπών την παρέλαβε σήμερα η γυναίκα μου ... Τώρα γιατι αλλού συμβαίνει τέτοιο μπάχαλο δεν καταλαβαίνω....xm.

Τι να καταλάβεις ;
Θα το πω όπως το νοιώθω. " Ζούμε σε ένα κωλοχανείο".....................
για να μην πω τίποτα χειρότερο
 
Οι κυνηγοί που θα αποφασίσουν να κυνηγήσουν, με την απόδειξη του Συλλόγου τους, χωρίς να έχουν στα χέρια τους το ατομικό βιβλιάριο θήρας θεωρημένο και σφραγισμένο από το οικείο Δασαρχείο διαπράττουν παράβαση με βάση το άρθρο 262 παράγραφος 1 του Ν.Δ. 86-1969 Δασικός Κώδικας.

καλά οκ - προσωπικά λόγο διακοπών μιας και δεν προλαβαίνω να είμαι πάντα στην ώρα μου και να έχω έτοιμο το βιβλιάριο,κυνηγάω τα τελευταία 4 χρόνια με απόδειξη - μάλιστα το '12 σε έλεγχο που μου έκαναν 600 χλμ μακρυά δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα
 
Εμένα πάντως απο τον 2ο Αθιηνών μου είπαν να ξαναρωτήσω την Πέμπτη....
Οι νόμοι στην Ελλάδα γίνονται για να μην εφαρμόζονται και σ αυτό ,ο πρώτος διδάξας είναι το κράτος νταβατζής με τα καριόλα που εκάστοτε κυβερνάνε .
Αι στο διάολο πια ......
 
1ος Αθηνών και 2ος Καλλιθέας δεν πρόκειται μάλλον όλη την εβδομάδα να δώσουν τις άδειες.
Πάμε και ο Θεός βοηθός.
 
καλησπέρα
από Κορωπί μου έδωσαν μόνο την απόδειξη με την δήλωση ότι δεν διώκομαι κ.λ.π. σε Α4 και μου είπαν,όπως σε όλους,ότι κυνηγάω μ αυτό
πρώτη φορά θα το κάνω και θα είμαι εντός έδρας που τα παιδιά είναι γνωστά από τις συνελεύσεις του συλλόγου και τις εκθέσεις
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top