Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παρέα. Τι βλεπω, μπουρδελοκαταστασεις. Τελικά σ'αυτη τη χώρα εκτός του ότι δηλώσεις είσαι, ο καθένας που έχει μια κολοκλαρεκα ότι γουσταρει κάνει. Αθάνατοι Έλληνες.
 
Καλησπέρα παρέα. Τι βλεπω, μπουρδελοκαταστασεις. Τελικά σ'αυτη τη χώρα εκτός του ότι δηλώσεις είσαι, ο καθένας που έχει μια κολοκλαρεκα ότι γουσταρει κάνει. Αθάνατοι Έλληνες.
τώρα πες μου,φταίω εγώ να σε πάω παρατσούκλια;;;;;;;;.sarcastic.
 
Εμείς εδώ πάντα έτσι ξεκινάμε. Με το χαρτί! Μας λένε να περάσουμε να πάρουμε το βιβλιαράκι μετά από καμμιά δεκαριά μέρες. Πολλοί κυνηγοί μάλιστα το βιβλιαράκι το έχουν παρατημένο στον σύλλογο για μερικά χρόνια... .sarcastic.
 
33pa36e.jpg
Θυμάμαι στην παλιά ΕΡΤ3 πολύ πρωί Σαββάτου έβαζε γαλλικά κυνηγετικά ντοκυμαντέρ, πολύ όμορφα, το συγκεκριμένο μέρος μου έχει εντυπωθεί στη μνημή, με έναν κυνηγό που κυνηγούσε τουρλίδες και παπιά, σε φυλάχτρα χωμένος μέσα στην άμμο!!!
 
Θυμάμαι στην παλιά ΕΡΤ3 πολύ πρωί Σαββάτου έβαζε γαλλικά κυνηγετικά ντοκυμαντέρ, πολύ όμορφα, το συγκεκριμένο μέρος μου έχει εντυπωθεί στη μνημή, με έναν κυνηγό που κυνηγούσε τουρλίδες και παπιά, σε φυλάχτρα χωμένος μέσα στην άμμο!!!

Το έβλεπα κι εγώ Βασίλη.Μάλιστα εκτός απο κυνήγια είχε και πολλά ψαρέματα.
 
  • Like
Reactions: DrV
Η μακριά κοτσίδα στα πλούσια μαλλιά μου, το τρίγωνο κορμί , και το θεληματικό μου πηγούνι δείχνουν πόσες δεκαετίες έχουμε διαφορά........
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top