Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σκισε τη γάτα όσο είναι νωρίς....
Η κουβέντα έχει γίνει ήδη... Εγώ=κυνήγι, χωρίς εσένα μπορώ, χωρίς κυνήγι όχι.
Και το έχει καταλάβει και αποδεχτεί, απλά δεν θέλει να έχει περαιτέρω επαφή με τα διαδικαστικά...
Εξάλλου δε το πάμε και για γάμο :rolleyes: αλλά καλό είναι αυτά να ξεκαθαρίζονται, γιατί αποτελούν κομμάτι του εαυτού μας και της καθημερινότητας μας για 6 (τουλ.) μήνες... ;)
 
Η κουβέντα έχει γίνει ήδη... Εγώ=κυνήγι, χωρίς εσένα μπορώ, χωρίς κυνήγι όχι.
Και το έχει καταλάβει και αποδεχτεί, απλά δεν θέλει να έχει περαιτέρω επαφή με τα διαδικαστικά...
Εξάλλου δε το πάμε και για γάμο :rolleyes: αλλά καλό είναι αυτά να ξεκαθαρίζονται, γιατί αποτελούν κομμάτι του εαυτού μας και της καθημερινότητας μας για 6 (τουλ.) μήνες... ;)
Σωστος ο νέος...
 
  • Like
Reactions: DrV
Ω Αναστάσιε... Αι Αθήναι εισίν άθλιον χωρίον... και κάτι χειρότερον... Ευρίσκοντο απομακρυσμένες από κυνηγοτόπους βρίθοντες εις τρυγόνες αλλά και όρτυγες...
Πως συ αναμένεις να συναπαντηθώμεν με δαύτα;;;
.llk..llk..llk..goodboy..goodboy..goodboy..very funny..very funny..ghe..ghe.
 
Ω Αναστάσιε... Αι Αθήναι εισίν άθλιον χωρίον... και κάτι χειρότερον... Ευρίσκοντο απομακρυσμένες από κυνηγοτόπους βρίθοντες εις τρυγόνες αλλά και όρτυγες...
Πως συ αναμένεις να συναπαντηθώμεν με δαύτα;;;
.llk..llk..llk..goodboy..goodboy..goodboy..very funny..very funny..ghe..ghe.
Αγαπητεν Βασιλειε δεν γνώριζα ότι ο Πάνος ειναι εις τας Αθήνας..Νόμιζα ότι εβρεισκετε κοντά σε κυνηγοτοπους..:)
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλησπέρα σε ολη τη παρεα. Είπα να χαιρετήσω και θα φύγω γιατί μ'εχουν τραπέζι. Καλη η παρεα σας αλλά τα σουβλάκια και οι παντσετες στα κάρβουνα είναι καλύτερες. Πιστεύω να με κατανοείται..sarcastic. .eat.
σε κατανοώ και σε ζηλεύω .shake.
αλλά κι εγώ θα πάω σε νέο σουβλατζίδικο που άνοιξε φίλος κυνηγός
πάω σήμερα 1η μέρα για να κλείσω τραπέζι στα εγκαίνια .ha ha ha.
 
Καλησπέρα σε ολη τη παρεα. Είπα να χαιρετήσω και θα φύγω γιατί μ'εχουν τραπέζι. Καλη η παρεα σας αλλά τα σουβλάκια και οι παντσετες στα κάρβουνα είναι καλύτερες. Πιστεύω να με κατανοείται..sarcastic. .eat.
Πετα και τις τρυγονες πάνω..Και από κείθε πάν κι αλλοι...sarcastic.
Βασιλικό φαΐ.bbq..beer.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top