Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ νομίζω δεν φταίει το πόστο..buy.
Πρώτον σαν νεανιας είσαι νευρικος και κουνιεσαι..smashfrak.
Δεύτερον με το μαύρο γυαλί σε βλέπει το τρυγονι από τα διακόσια μέτρα.my man.
και σου λέει αυτό το πράμα που κουνιεται μοιάζει με μαύρη μαμπα αφρικανικη,
στριβουν και πέφτουν πάνω στον ακουνητο κι αμιλητο, στην παλιά καραβανα..hunter.1
Άσε που και να σου περάσει κανένα βολικό, με το κινητό στο χέρι τι να κάνεις, να το πετάξεις στο τρυγονι;
Και με τι ψυχολογία να ρίξεις, άμα το κορίτσι
clear.png
clear.png
σε ψήνει για τα καημένο τα πουλάκια ή γιατί δεν την πήρες από τις έξη το πρωί να την πας για μπάνιο (δήθεν ζηλιες);.sex.
.crying smile..very happy.
Τα διαψεύδω όλα ως κακοήθιες!!!.fool..very funny..very funny..very funny.
 
Καλησπερα σε ολη την ομαδα. Τελευταια ημερα διακοπων σημερα, επιστροφη αυριο, μαλλον μεσω ανατολικου Παρνωνα, Κρεμαστης - Πελετα - Πουληθρα κλπ.
Μια διαδρομη που δεν την εχω ξανακανει, φαινεται ομως πολυ ομορφη στον χαρτη. Πιθανη σταση και για καφεδακι στο πανεμορφο Ναυπλιο, ισως φαμε και κανενα
λουκουμα στο "Περγαμοντο".
Να εχετε ενα ομορφο βραδυ.
 
Καλησπερα σε ολη την ομαδα. Τελευταια ημερα διακοπων σημερα, επιστροφη αυριο, μαλλον μεσω ανατολικου Παρνωνα, Κρεμαστης - Πελετα - Πουληθρα κλπ.
Μια διαδρομη που δεν την εχω ξανακανει, φαινεται ομως πολυ ομορφη στον χαρτη. Πιθανη σταση και για καφεδακι στο πανεμορφο Ναυπλιο, ισως φαμε και κανενα
λουκουμα στο "Περγαμοντο".
Να εχετε ενα ομορφο βραδυ.

Καλή επιστροφή Σταύρο και με το καλό αφού φας λουκουμάδες να φάμε και καμιά προβατίνα . .sarcastic.
 
Καλή επιστροφή Σταύρο, όντως η διαδρομή στο χάρτη φαινεται πολύ καλή...
Δεν έχω πάει αλλά ο Πάρνωνας δείχνει να είναι καταπληκτικό βουνό για χειμωνιάτικα κυνήγια!!!
 
Καλησπέρα στην παρέα. Μόλις τελείωσα με το καθάρισμα του σ/π, που είχα κάπου 2 -3 μήνες να το καθαρίσω, παρόλο που αυτό το διάστημα "πήγαινε" 2 φορές την εβδομάδα στο σκοπευτήριο και έριχνε 1,5 έως 4 κουτιά φυσέκια κάθε φορά! .fff.
UcOqtGzm.jpg

Αλλά μετά τη χθεσινή επίσκεψη στο σκοπευτήριο, που μ' έκανε να φύγω, αργά το βράδυ ... με το "πιο πλατύ χαμόγελο" της φετινής χρονιάς, ε πιστεύω ότι την άξιζε μια "σπέσιαλ περιποίηση"! ;) :)
2rlMyzjm.jpg

.sarcastic.
 
Καλησπέρα σε όλους σας....δεν έχω κάποια κυνηγετικα νεα να σας πω μιας και τις τελευταίες μέρες τρέχω με τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας. ....Περισσότερα κυνηγετικα νεα από τις 13/09 που θα επιστρέψω στο πεδίο βολής...Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με υγεία και χαρά στις εξορμήσεις σας
 
Καλησπερα σε ολη την ομαδα. Τελευταια ημερα διακοπων σημερα, επιστροφη αυριο, μαλλον μεσω ανατολικου Παρνωνα, Κρεμαστης - Πελετα - Πουληθρα κλπ.
Μια διαδρομη που δεν την εχω ξανακανει, φαινεται ομως πολυ ομορφη στον χαρτη. Πιθανη σταση και για καφεδακι στο πανεμορφο Ναυπλιο, ισως φαμε και κανενα
λουκουμα στο "Περγαμοντο".
Να εχετε ενα ομορφο βραδυ.
Σταύρο κάνε μια αλλαγή και θα με θυμηθείς.
Απο τα Πούληθρα θα σημαδέψεις Κοσμά όπου και θα σταματήσεις στην πλατεία του χωριού για μάσα ή για καφέ.Μετά γυρνάς μέσω Σπάρτης.
Ένα απο τα ομορφότερα πάσα της Ελλάδας, το δε χωριό απίστευτο....:)
 
Καλησπέρα στην παρέα. Μόλις τελείωσα με το καθάρισμα του σ/π, που είχα κάπου 2 -3 μήνες να το καθαρίσω, παρόλο που αυτό το διάστημα "πήγαινε" 2 φορές την εβδομάδα στο σκοπευτήριο και έριχνε 1,5 έως 4 κουτιά φυσέκια κάθε φορά! .fff.

Αλλά μετά τη χθεσινή επίσκεψη στο σκοπευτήριο, που μ' έκανε να φύγω, αργά το βράδυ ... με το "πιο πλατύ χαμόγελο" της φετινής χρονιάς, ε πιστεύω ότι την άξιζε μια "σπέσιαλ περιποίηση"! ;) :)

.sarcastic.

Και που σαι Στέλιο, οταν καθαρίζεις τα όπλα μακρυά απο μαγνητάκια .....
Πέρσι μου κόλλησε ένα ανάμεσα κλείστρο και επικρουστήρα και το πρωι μου πετάχτηκε άνα αγριογούρουνο πάνω από 100 κιλά στα 15 μέτρα και όταν γύρισα το όπλο και πάτησα σκανδάλη απλά άκουσα ένα κλικ......asking..hit..hit..hit.
Τη συνέχεια δεν την ξαναλέω γιατί δεν αντέχω ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top