Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στα καλά παιδιά. Το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι ήμουν για κυνήγι φάσσας, είχε πολλά πουλιά αλλά για κάποιο λόγο, δεν κρατούσα όπλο. .smashfrak.
 
Και να θελα παρακολουθει και η τσουπρα από Θεσσαλονίκη... :cool:
η οποία σημειωτέον δεν θέλει να με βλέπει σε φωτό με τα "σκοτωμένα" .big smile.

Βασίλη πως την παλεύεις φίλε μου τόση απόσταση, την είδες καθόλου μέσα στις διακοπές;;
Στο λέω γιατί εμένα με έφαγαν τα χιλιόμετρα Καρδίτσα-Αθήνα…
 
Καλησπέρα στα καλά παιδιά. Το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι ήμουν για κυνήγι φάσσας, είχε πολλά πουλιά αλλά για κάποιο λόγο, δεν κρατούσα όπλο. .smashfrak.

Εφιάλτης Κώστα, κάτι θα σου έκατσε....sarcastic.
 
Βασίλη πως την παλεύεις φίλε μου τόση απόσταση, την είδες καθόλου μέσα στις διακοπές;;
Στο λέω γιατί εμένα με έφαγαν τα χιλιόμετρα Καρδίτσα-Αθήνα…
Μεγάλη ιστορία φίλε... Ακριβώς λόγω αυτού μπορεί συναισθηματικά να είμαστε ένα χρόνο, αλλά σε σχέση από φέτος το καλοκαίρι... είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια κι ότι γίνει... έδειξε χαρακτήρα πάντως ότι αξίζει, αν υπάρχει θέληση και εμπιστοσύνη με λίγη υπομονή όλα γίνονται...
Τουλάχιστον καλοκαίρι, Χριστούγεννα, Πάσχα βρισκόμαστε επειδή έχει καταγωγή από εδώ και έρχεται πάντα, τώρα τα ενδιάμεσα θα δούμε πως θα τα βολέψουμε...
 
Καλησπέρα στα καλά παιδιά. Το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι ήμουν για κυνήγι φάσσας, είχε πολλά πουλιά αλλά για κάποιο λόγο, δεν κρατούσα όπλο. .smashfrak.
Τα έχω πει εγώ, δεν υπάρχει θεραπείαααααααααααα. .ha ha ha.
 
Μεγάλη ιστορία φίλε... Ακριβώς λόγω αυτού μπορεί συναισθηματικά να είμαστε ένα χρόνο, αλλά σε σχέση από φέτος το καλοκαίρι... είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια κι ότι γίνει... έδειξε χαρακτήρα πάντως ότι αξίζει, αν υπάρχει θέληση και εμπιστοσύνη με λίγη υπομονή όλα γίνονται...
Τουλάχιστον καλοκαίρι, Χριστούγεννα, Πάσχα βρισκόμαστε επειδή έχει καταγωγή από εδώ και έρχεται πάντα, τώρα τα ενδιάμεσα θα δούμε πως θα τα βολέψουμε...
Βασίλη έχεις δει φορολογική δηλωση ή Ε9; .sarcastic..sarcastic.
 
Το έχει αναλάβει ή κυρά Μαρία (μαμά μου) .sarcastic. γιατί ή γυναίκα μου, με ότι έχει φτερά δεν..... Μόνο φιλική συμμετοχή έχει ( Σσσσσ έρχεται). .vah.
Δεν σου λέει τίποτα μην φοβάσε..Εξάλλου για κυνηγι κοιτάς..Δεν βλέπεις κάτι αλλο...sarcastic.
ΥΓ αστιευομε εννοείτε..
 
Πάλι πέρασε ή ώρα, πάλι δεν θα ξυπναω αύριο (για δουλειά, γιατί αν έναι για κυνήγι....) αλλά αν έχεις καλή παρέα!!!!!!!
Καληνύχτα σε όλους..sleepy.
 
Καλημέρα σε όλα τα ρεμάλια του φόρουμ που κρατάνε ανοικτό το μαγαζί μέχρι αργά.:)
Καλημέρα και στα υπόλοιπα ρεμάλια που πέφτουν για ύπνο πιο νωρίς..goodboy.
 
Καλημέρα σε όλα τα ρεμάλια του φόρουμ που κρατάνε ανοικτό το μαγαζί μέχρι αργά.:)
Καλημέρα και στα υπόλοιπα ρεμάλια που πέφτουν για ύπνο πιο νωρίς..goodboy.

Αχ Ωχ Αχ εγω ξενύχτισα γιατί είχα πάει στου Γλατζούνη για προβατομπιφτέκι Αχ Ωχ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top