Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους σας....δεν έχω κάποια κυνηγετικα νεα να σας πω μιας και τις τελευταίες μέρες τρέχω με τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας. ....Περισσότερα κυνηγετικα νεα από τις 13/09 που θα επιστρέψω στο πεδίο βολής...Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με υγεία και χαρά στις εξορμήσεις σας

Αντε ρε Κώστα με το καλό ρε φίλε ..well done.
 
Και που σαι Στέλιο, οταν καθαρίζεις τα όπλα μακρυά απο μαγνητάκια .....
Πέρσι μου κόλλησε ένα ανάμεσα κλείστρο και επικρουστήρα και το πρωι μου πετάχτηκε άνα αγριογούρουνο πάνω από 100 κιλά στα 15 μέτρα και όταν γύρισα το όπλο και πάτησα σκανδάλη απλά άκουσα ένα κλικ......asking..hit..hit..hit.
Τη συνέχεια δεν την ξαναλέω γιατί δεν αντέχω ...
Καλά τα λες Δημήτρη, έχω την εντύπωση ότι κάπου το είχες ξαναγράψει αυτό το πάθημα, αλλά .... πως σου ήρθε να μου το πεις τώρα; .what. Πρόσεξες κάτι στη φωτογραφία που δεν το έχω προσέξει; Την κοιτάζω ξανά και ξανά ... και δεν βλέπω κάτι! .xm.Με προβλημάτισες! .big smile. Σαν τι μαγνητάκια; δεν ξέρω να χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο; .what.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Μόλις τελείωσα με το καθάρισμα του σ/π, που είχα κάπου 2 -3 μήνες να το καθαρίσω, παρόλο που αυτό το διάστημα "πήγαινε" 2 φορές την εβδομάδα στο σκοπευτήριο και έριχνε 1,5 έως 4 κουτιά φυσέκια κάθε φορά! .fff.
UcOqtGzm.jpg

Αλλά μετά τη χθεσινή επίσκεψη στο σκοπευτήριο, που μ' έκανε να φύγω, αργά το βράδυ ... με το "πιο πλατύ χαμόγελο" της φετινής χρονιάς, ε πιστεύω ότι την άξιζε μια "σπέσιαλ περιποίηση"! ;) :)
2rlMyzjm.jpg

.sarcastic.
Ωραίο οπλο κ.Στελιο και περιποιημενο!!.well done.
Αλλα δεν βλέπω την 9200:(
 
Καλά τα λες Δημήτρη, έχω την εντύπωση ότι κάπου το είχες ξαναγράψει αυτό το πάθημα, αλλά .... πως σου ήρθε να μου το πεις τώρα; .what. Πρόσεξες κάτι στη φωτογραφία που δεν το έχω προσέξει; Την κοιτάζω ξανά και ξανά ... και δεν βλέπω κάτι! .xm.Με προβλημάτισες! .big smile. Σαν τι μαγνητάκια; δεν ξέρω να χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο; .what.
Εγω μαγνητακια δεν είδα..παρά μονο ένα μερακληδικο σετ καθαρισμού tetra gun!!φραπεδια και τσιγάρα Άσσος να ουμε.lazy.
 
Καλησπέρα σε όλους σας....δεν έχω κάποια κυνηγετικα νεα να σας πω μιας και τις τελευταίες μέρες τρέχω με τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας. ....Περισσότερα κυνηγετικα νεα από τις 13/09 που θα επιστρέψω στο πεδίο βολής...Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με υγεία και χαρά στις εξορμήσεις σας

Νέος κυνηγός στην παρέα;.congrats..congrats..congrats..well done..well done..well done.
 
Καλά τα λες Δημήτρη, έχω την εντύπωση ότι κάπου το είχες ξαναγράψει αυτό το πάθημα, αλλά .... πως σου ήρθε να μου το πεις τώρα; .what. Πρόσεξες κάτι στη φωτογραφία που δεν το έχω προσέξει; Την κοιτάζω ξανά και ξανά ... και δεν βλέπω κάτι! .xm.Με προβλημάτισες! .big smile. Σαν τι μαγνητάκια; δεν ξέρω να χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο; .what.

Οχι ρε φίλε δεν είδα τίποτα .Απλά κάνω πλάκα με αυτό που μου συνέβει. Το μαγνητάκι Στέλιο ήταν σαν μια φακή λίγο πιο χοντρή.
 
Καλησπέρα σε όλους σας....δεν έχω κάποια κυνηγετικα νεα να σας πω μιας και τις τελευταίες μέρες τρέχω με τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας. ....Περισσότερα κυνηγετικα νεα από τις 13/09 που θα επιστρέψω στο πεδίο βολής...Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με υγεία και χαρά στις εξορμήσεις σας
Με το καλο συνονοματε .well done.
Καλησπέρα σε όλα τα παλικαρια ;)
 
Ζολωτα πάρε την αλεπού και το αλεπουδακι και πάτε στο δελτα να κάνετε μια βαρκαδα, να δεις τα λημέρια μας :-)
 
Σας καληνυχτίζω και απο αύριο θα σας παρακολουθώ λιγότερο αφου θα έχω πρόσβαση μόνο από κινητό.

Δημήτρη καλό ταξίδι.
Όποτε μπορέσεις και θελήσεις πάρε τηλέφωνο να βρεθούμε. Φαντάζομαι ότι εκτός από καλάμια, θα πάρεις μαζί σου και το όπλο και αν γουστάρεις να πάμε για κανένα ορτυκάκι.... Πρωί κυνήγι .hunter. και μεσημέρι .beer.ffff
 
Καλησπέρα σε όλους σας....δεν έχω κάποια κυνηγετικα νεα να σας πω μιας και τις τελευταίες μέρες τρέχω με τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας. ....Περισσότερα κυνηγετικα νεα από τις 13/09 που θα επιστρέψω στο πεδίο βολής...Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με υγεία και χαρά στις εξορμήσεις σας
Με το καλό, να έχετε υγεία να το δείτε όπως επιθυμείται
 
  1. Οχι ρε φίλε δεν είδα τίποτα .Απλά κάνω πλάκα με αυτό που μου συνέβει. Το μαγνητάκι Στέλιο ήταν σαν μια φακή λίγο πιο χοντρή.
Κάποτε είχε γράψει ο κυπριδημος οτι σε καραμπίνα ένα σκαγι κύλισε από κάποιο φυσίγγι και σφηνώθηκε κάπου στην σφύρα κάνοντας το όπλο να μην πυροδοτεί.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top