Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο μοναδικός άνθρωπος που τελείωσε ιατρική Πάτρα και νομίζει ακόμα ότι είναι οριζόντιο και δουλεύει με κέρματα.
Πάλι καλά που έχω τα βιβλία της ανατομίας και βλέπω από κανένα ζωγραφιστο .micle.
 
Ο ξα εαν ηταν τροπος θα ειχε στο οπλο του 1-1 τσοκκ

Βαζει 2-1 γιατι δεν εχει δευτερο 1

Και παντα μα παντα κυαθιο

Δεν μπορει αλλιως νιωθει ανασφαλεια!

Λεει καλυτερα να χαθει παρα και να ξερω οτι αστοχησα παρα να ριχνω σκορπια( εχει αυτη την αντηληψη θελει να ριχνει μπαλα τα σκαγια)

Ετσι γουσταρει το κοπελι!
Δεν θα του αλλαξω εγω το τι πιστευει
πες του ξα να τον γράψουμε στον σύλλογο θηρευτών ροζ-φουξ λαγών με μπορντώ πετραχείλια .yel. .yel. .yel. και στον όμιλο μηνηθεντων από κοψοχολιασμένους λαγούς .yel..yel..yel.

έχω κι εγώ κάτι φίλους μπαρμπάδες της ίδιας και χειρότερης αντίληψης

δείξε του ξα τα διαγράμματα του Βασίλη κι αφού ΔΕΝ πειστεί (είμαι σίγουρος γι' αυτό)
πες του να κάνετε το εξής απλό:

παίρνετε 2-3 χαρτόνια 1χ1
τα στήνει σε ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ γουσταρει ο ξα (30 -40 -50 μ)
και ρίχνει από 1 φυσίγγι #5 με φουλ και με βελτ. κύλιδρο
έχεις ζωγραφίσει μια σιλουετα λαγου σε πραγματικό μέγεθος από ζελατίνη και την βάζεις πάνω στα χαρτιά σε τυχαίες θέσεις και βλέπεις πόσα σκάγια παίρνει ο λαγός
κι έλα να μΕ πεις αν άλλαξε "άποψη" ο ξα

σε δυο κολλημένους τσοκαρισμένους το έκανα.....
και στον ΣΤάθη που ήταν ναι μεν αλλά...
Ο φίλος μου ο Στάθης πέρασε στο άλλο άκρο! έχει κολλημένο τον κύλινδρο στον μαύρο αετό και κυνηγάει τα ΠΑΝΤΑ μ' αυτό κυρίως υδρόβια στο ξημέρωμα, αλλά και τσίχλες και ορτυκια.....

τον φίλο μου τον Booker από το άρτεμις τον θυμάσαι;
του βγήκε ο λαγός στον χωματόδρομο και του ριξε στα 3-4 μ μια μπηχτή με την φουλ φαμπαρμ με 4αρια ρεμ νιτρο μαγκνουμ και τον ανατίναξε! πήραμε τα 2 μπουτάκια μόνο.....
 
ειδικά οι λαγάδες έχουν κολλήσει σε δοξασίες από τους παλιούς "τσοκαρισμένους" που θέλαν φουλ - φουλ
κι επειδή η συντριπτική πλειοψηφία των λαγάδων είναι κολλημένοι με τα σκυλιά
κι ενδιαφέρονται λίγο για τα όπλα κάπως περισσότερο για τα φυσίγγια και καθόλου για την βλητική,
έχουν μείνει πίσω
βασίζονται στο να αγοράσουν ακριβό φυσίγγι (όσο πιο ακριβό τόσο πιο καλό) ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΈΝΩς δεν ΚΆΝΕΙ ΓΙΑ ΤΙς ΣΥΝΘΉΚΕς ΤΟΥς

και σκέφτομαι:
μπρε φίλε, κάνεις που κάνεις ΤΟΣΑ εξοδα και κόπο για να φτιάξεις σκυλιά, βενζίνες κ.λ.π.
και βασίζεσαι στο φουσέκι μόνο και μόνο επειδή το ακριβοπλήρωσες;

στήσε δυο ερμα χαρτόνια και κάνε την δοκιμή που λέω και δες μόνος σου!
 
του ριξε στα 3-4 μ μια μπηχτή με την φουλ φαμπαρμ με 4αρια ρεμ νιτρο μαγκνουμ και τον ανατίναξε! πήραμε τα 2 μπουτάκια μόνο.....
Εε, καλά, στα 3-4 μέτρα (!!!) ... και με κύλινδρο να του ρίξεις ... και με lambro kafe (33gr) ... πάλι θα τον ανατινάξεις !!! άσε που έτσι μπορεί να μη φάς ούτε τα μπουτάκια ...
.sarcastic. .yelling.
 
Όταν έχεις μηχανήματα τελευταίας τεχνολογίας και δεν μπορείς να βγάλεις τα φυσίγγια του προκατόχου σου,το κλείνεις, πας ανοίγεις μια καντίνα και πουλάς χαλβά Φαρσάλων και σαλέπι στα καρτέρια.Αν σε τρώει δε ο κωλος σου για βιντεάκια χτυπάς την πόρτα του Σειρηνάκη.Αρε Στόκα...Σε έφαγε η μπουκάλα.Εφτιαξες Αμερικάνους, Ιταλούς κ.τ.λ και μας έμεινε η μουργα.Χασαμε και την Πυρκαλ...Ένα μεγάλο εύγε στην Κύπρο.Η Victory έχει δικούς της κάλυκες,εδώ ο κάλυκας έρχεται έτοιμος.Καταντια!!!!
Να συμπληρώσω;
Κι όταν ο προκάτοχός σου, σου κληροδότησε τον μεγαλύτερο γνώστη της γόμωσης φυσιγγίων εν Ελλάδι και τον κρατάς καμιά 2ετία ίσα - ίσα να μάθουν 2-3 πράγματα οι πιτσιρικάδες υπάλληλοί σου και μετά τον αποπέμπεις........

Οι Βλαχόπουλος - Στόκας ήσαν οι μεγαλύτεροι γομωτές εν Ελλάδι με φοβερή εμπειρία στην βλητική, βέβαια ο Στόκας στα τελευταία του έκανε φοβερές πατάτες, λόγω γήρατος και συνθηκών που αμαύρωσαν την υστεροφημία του...
Ακολουθούσαν (αρκετά βήματα πίσω βέβαια) οι Χέλμης, Χ''κουλουκης (ο γέρος) της δορκάδας, Πολυχρονάκης, Μαπάκης, οι της πυρκαλ (έναν Δήμα ή Δήμου θυμάμαι) και άλλοι που ξεχνώ........

Λες μας έμεινε η μούργα, όντως αλλά τα νεότερα χρόνια ξεπήδησαν και έχουμε 3-4 πραγματικά καλούς βιοτέχνες που αν είχαν τον εξοπλισμό των "μεγάλων" θα κάνανε παπάδες!

τες πα....
 
Λες μας έμεινε η μούργα, όντως αλλά τα νεότερα χρόνια ξεπήδησαν και έχουμε 3-4 πραγματικά καλούς βιοτέχνες που αν είχαν τον εξοπλισμό των "μεγάλων" θα κάνανε παπάδες!
Όταν παίρνεις υλικά εμπορίου και στήνεις φυσίγγια είσαι στην καλύτερη περίπτωση ο πάρε βάλε.Εαν πάρω μια κολωνατη μηχανή και την ρυθμίσω να φτύνει το σεταπ του cheddite tordo αλλά γράφει AlexX32 τι έκανα? Όλη μου η γνώση είναι στο χρυσό τύπωμα.Το έχω ξαναπεί.Ολοι αυτοί (μουργα) είναι σαν εμένα και τον κάθε εμένα ιδιογομωτη σε μεγαλύτερη κλίμακα και μόνο.Αυτα...
 
πες του ξα να τον γράψουμε στον σύλλογο θηρευτών ροζ-φουξ λαγών με μπορντώ πετραχείλια .yel. .yel. .yel. και στον όμιλο μηνηθεντων από κοψοχολιασμένους λαγούς .yel..yel..yel.

έχω κι εγώ κάτι φίλους μπαρμπάδες της ίδιας και χειρότερης αντίληψης

δείξε του ξα τα διαγράμματα του Βασίλη κι αφού ΔΕΝ πειστεί (είμαι σίγουρος γι' αυτό)
πες του να κάνετε το εξής απλό:

παίρνετε 2-3 χαρτόνια 1χ1
τα στήνει σε ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ γουσταρει ο ξα (30 -40 -50 μ)
και ρίχνει από 1 φυσίγγι #5 με φουλ και με βελτ. κύλιδρο
έχεις ζωγραφίσει μια σιλουετα λαγου σε πραγματικό μέγεθος από ζελατίνη και την βάζεις πάνω στα χαρτιά σε τυχαίες θέσεις και βλέπεις πόσα σκάγια παίρνει ο λαγός
κι έλα να μΕ πεις αν άλλαξε "άποψη" ο ξα

σε δυο κολλημένους τσοκαρισμένους το έκανα.....
και στον ΣΤάθη που ήταν ναι μεν αλλά...
Ο φίλος μου ο Στάθης πέρασε στο άλλο άκρο! έχει κολλημένο τον κύλινδρο στον μαύρο αετό και κυνηγάει τα ΠΑΝΤΑ μ' αυτό κυρίως υδρόβια στο ξημέρωμα, αλλά και τσίχλες και ορτυκια.....

τον φίλο μου τον Booker από το άρτεμις τον θυμάσαι;
του βγήκε ο λαγός στον χωματόδρομο και του ριξε στα 3-4 μ μια μπηχτή με την φουλ φαμπαρμ με 4αρια ρεμ νιτρο μαγκνουμ και τον ανατίναξε! πήραμε τα 2 μπουτάκια μόνο.....
Του εδειξα και τιυ εξηγησα πιο παλια

Δεν θελει και δεν επιμενω,
Χανει καπιους, περνει κιολας ειναι επιλογη του
:)
 
Όταν παίρνεις υλικά εμπορίου και στήνεις φυσίγγια είσαι στην καλύτερη περίπτωση ο πάρε βάλε.Εαν πάρω μια κολωνατη μηχανή και την ρυθμίσω να φτύνει το σεταπ του cheddite tordo αλλά γράφει AlexX32 τι έκανα? Όλη μου η γνώση είναι στο χρυσό τύπωμα.Το έχω ξαναπεί.Ολοι αυτοί (μουργα) είναι σαν εμένα και τον κάθε εμένα ιδιογομωτη σε μεγαλύτερη κλίμακα και μόνο.Αυτα...
ελα ρε Άλεξ μην είσαι απόλυτος, υπάρχουν βιοτέχνες που πάνε μπροστά
τους μακαρίτες Βλαχόπουλο και Στόκα ίσως δεν τους πιάνουν, αλλά τον Χέλμη τον πιάσανε και ισως τον περάσανε
 
Όταν παίρνεις υλικά εμπορίου και στήνεις φυσίγγια είσαι στην καλύτερη περίπτωση ο πάρε βάλε.Εαν πάρω μια κολωνατη μηχανή και την ρυθμίσω να φτύνει το σεταπ του cheddite tordo αλλά γράφει AlexX32 τι έκανα? Όλη μου η γνώση είναι στο χρυσό τύπωμα.Το έχω ξαναπεί.Ολοι αυτοί (μουργα) είναι σαν εμένα και τον κάθε εμένα ιδιογομωτη σε μεγαλύτερη κλίμακα και μόνο.Αυτα...

Εχεις μια .sex hard. μανια να υποτιμας τον εαυτο σου!!! o_O
Και το κανεις συνεχεια....χωρις να μπορω να καταλαβω το γιατι !!!
Συνελθε ''ανιψιε''....μακαρι να ειχαμε μερικους ιδιογομωτες ακομα σαν και σενα....
Και το λεω.....γιατι ξερω πολυ καλα τι μπορεις να φτιαξεις....
Και αν νομιζεις οτι σου χα'ι'δευω τα αυτια....ε' τοτε αντε και....... .sex hard.
 
ελα ρε Άλεξ μην είσαι απόλυτος, υπάρχουν βιοτέχνες που πάνε μπροστά
τους μακαρίτες Βλαχόπουλο και Στόκα ίσως δεν τους πιάνουν, αλλά τον Χέλμη τον πιάσανε και ισως τον περάσανε
Καινοτομίες δεν βλέπω Μάριε!Ισορροπημένα σεταπ χιλιάδες.
 
Last edited:
Εχεις μια .sex hard. μανια να υποτιμας τον εαυτο σου!!! o_O
Και το κανεις συνεχεια....χωρις να μπορω να καταλαβω το γιατι !!!
Συνελθε ''ανιψιε''....μακαρι να ειχαμε μερικους ιδιογομωτες ακομα σαν και σενα....
Και το λεω.....γιατι ξερω πολυ καλα τι μπορεις να φτιαξεις....
Και αν νομιζεις οτι σου χα'ι'δευω τα αυτια....ε' τοτε αντε και....... .sex hard.
Θείο δεν είμαι παγώνι που φουσκώνει για να πηδήξει.Ολα καλά...
 
Θείο δεν είμαι παγώνι που φουσκώνει για να πηδήξει.Ολα καλά...

ΟΚ....Και στο αναγνωριζω....μονο καβαλημενο καλαμι δεν εισαι !!!
Αλλα ειπαμε....παν μετρον αριστον.....μην μου ''θαβεις'' συνεχεια τον ευτο σου.....Ελεος !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top