Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κι όμως παιδιά υπάρχουν σκυλιά που μετά την τουφεκια δεν μπορουν να το βρουν. Μην σας φαίνεται περίεργο συμβαίνει. Όπως επίσης υπάρχουν και σκυλιά που όταν βλέπουν ξένο κόσμο σταματάνε να κυνηγούν. Εχω δει μια σκύλα ελληνικό ιχνηλατη που όταν έμπαινε ξένος κυνηγός στην ακτίνα που κυνηγουσαμε σταματαγε ότι κι αν έκανε πήγαινε του γαβγιζε από απόσταση και γυρναγε πίσω. Όπως επίσης έχει τύχει να χαθούν πολλοί τραυματισμοί λαγοι. Τα σκυλιά να τον πηγαίνουν μέχρι ένα σημείο και μετά τίποτα και την επόμενη βδομάδα να βρίσκουμε το πετσί του φαγωμενο απο αλεπούδες. Αν η δίωξη δεν χανωταν πουθενά απλά δεν θα υπήρχαν λαγοι. Η μεγάλη σκύλα που έχω κάνει πάρα πολύ μεγάλη δίωξη και όταν μανιωσει που λέμε δεν τον παραταει με τίποτα επιμενει μέχρι να βαρεθείς και να πας να την μαζέψεις. Μια φορά μετά από μιάμιση ώρα δίωξη ο λαγός δεν μας έβγαινε σε καρτέρι και περνάει ένα ρέμα και τον πάει απεναντι απο εμας σε μια άλλη παρέα που κυνηγουσε εκεί. Το αποτέλεσμα? Τον τουφεκισαν 14 φορές ναι καλά διαβάζεται 14!!! Του έριχναν εφευγε και η σκύλα εκεί τον σήκωνε ξανά και πάλι πίσω. Δεν ειναι όμως όλα τα σκυλιά έτσι.
 
γιασας παιδεςςςς τελικα σημερα μετα απο 4 αγωνηστικες βαλαμε γκολλλλ,με το που ξημερωσε τα σκυλια τον πεταξανε αμεσωςςς και ηρθε πανωμου,,εφαγε ενα τουφεκι στα 20 μετρα και μπηκε γυλεκο,,παντως ο καιρως δεν βωηθαη καθολουυυυυ και οτι κανουνε τα σκυλια ειναι με το ζωριιιι ατην πρωτη ωρα,,,επισης πρως το τελος του κυνηγιου μου βγηκε και μια αλεπα και αυτη πηρε τον δρομο για τον παραδησοοοο.hunter. απο βδωμαδα με την αλαγη του καιρου πιστευω τα πραγματα να ειναι καλητερα για ολα τα κυνηγιααααα upload image online στο δρομο που μου βγηκε image url upload image free hosting και εδω ο φυλακας του κτηματος 20mb image hosting image hosting adult.RESPECT..RESPECT.
 
Εσύ κανόνισε να ξανά κατέβεις κάτω και να μην παρεις τηλ.
Ρε φίλε μακάρι να είχα λίγο χρόνο αλλά τα παιδιά που παντρεύτηκαν είχαν κανονίσει τα πάντα για το ΣΚ και δεν βρήκα χρόνο ούτε για να κοιμηθώ! Άλλη φορά θα κανονίσω να κατέβω για να σας δω όλους! Θα περάσω και από τα Χανιά να γνωρίσω και τα εκεί παληκάρια :)
 
Ρε φίλε μακάρι να είχα λίγο χρόνο αλλά τα παιδιά που παντρεύτηκαν είχαν κανονίσει τα πάντα για το ΣΚ και δεν βρήκα χρόνο ούτε για να κοιμηθώ! Άλλη φορά θα κανονίσω να κατέβω για να σας δω όλους! Θα περάσω και από τα Χανιά να γνωρίσω και τα εκεί παληκάρια :)

Ποιος σε κάλεσε στα Χανιά ρε;;;
 
γιασας παιδεςςςς τελικα σημερα μετα απο 4 αγωνηστικες βαλαμε γκολλλλ,με το που ξημερωσε τα σκυλια τον πεταξανε αμεσωςςς και ηρθε πανωμου,,εφαγε ενα τουφεκι στα 20 μετρα και μπηκε γυλεκο,,παντως ο καιρως δεν βωηθαη καθολουυυυυ και οτι κανουνε τα σκυλια ειναι με το ζωριιιι ατην πρωτη ωρα,,,επισης πρως το τελος του κυνηγιου μου βγηκε και μια αλεπα και αυτη πηρε τον δρομο για τον παραδησοοοο.hunter. απο βδωμαδα με την αλαγη του καιρου πιστευω τα πραγματα να ειναι καλητερα για ολα τα κυνηγιααααα upload image online στο δρομο που μου βγηκε image url upload image free hosting και εδω ο φυλακας του κτηματος 20mb image hosting image hosting adult.RESPECT..RESPECT.
Αντε και στα ταιρια του!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top