Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να εισται όλοι καλά! Είχε πάρα πολλά ορτυκια η περιοχή, αλλά δεν τους δίναμε σημασία λόγο σκύλων. Επίσης πολλές πέρδικες! Είδα 3-4 κοπαδακια των 5-8 πουλιών έκανα δύο προσπάθειες να πλησιάσω αλλά μάταια, έφευγαν από τα 50 μέτρα λόγο πολλών εκπαιδευτικων απ ότι έμαθα μετά.....χάρηκα γιατί του χρόνου θα είναι διπλές! !!!!!!!
 
ωραιοςςςςς μυροςςς,,και εμης βγηκαμε σημερα τον σηκωσαμε με το που χαραξε αλλα μου την κοπανησε πωνηρα καμια εκατο μετρα παρακατω απο μενα,,3 ατωμα ειμασταν αλα ο αυτιας ειχε πωλες επιλογες για να την κωπανησηηηη,,δεν πηραζη την τεταρτη παλη
 
Μπραβο Μυρο και στα ταιρια του .buy..buy.
Μια ερωτηση
Στην τελευταια φωτο που φαινεται ο κουκλος σου
διπλα του εχει πλεγμα η κανω λαθος ?
Τι εχουν περιφραξει εκει ρε φιλε το βουνο το δασικο ? .xm..xm..what.
 
Μπραβο Μυρο και στα ταιρια του .buy..buy.
Μια ερωτηση
Στην τελευταια φωτο που φαινεται ο κουκλος σου
διπλα του εχει πλεγμα η κανω λαθος ?
Τι εχουν περιφραξει εκει ρε φιλε το βουνο το δασικο ? .xm..xm..what.
Ναι έχει πλέγμα, όπως ακριβώς το βλέπεις. Αυτό το πλέγμα υπάρχει όπου και να πας για κυνήγι.πάρα πολλές φόλες στην περιοχή μου παιδιά δηλιτηριαστηκαν αυτό το ΣΚ 4 σκυλιά από το χωριό μου μόνο. Έχει φέρει δύο σκυλιά έρευνας για φόλες η ομοσπονδία και πάνε σε περιοχές που τους καλούν για να τις μαζεύουν. ...Χαμός
 
Φιλε Μυρο σοβαρα ειχε ορτυκια σημερα; Χθες εκανα 150χλμ με τ αμαξι πηγαινε ελα κ περιπου 5 χλμ ποδαροδρομο..το μονο που σηκωνονταν ηταν κανας κορυδαλλος που κ που! Εφυγα ατουφεκιστος! Το πρωι 6:30 ειχα συναντηση με λαγο στο δρομο αλλα αυτος λογικα θα φαγωθηκε.Μονο απο αγ.βαρβαρα κ μετα μετρησα 14 αγροτικα με σκυλοκουτα χθες τ πρωι! Ωραιος ο λαγος σου!
 
Φιλε Μυρο σοβαρα ειχε ορτυκια σημερα; Χθες εκανα 150χλμ με τ αμαξι πηγαινε ελα κ περιπου 5 χλμ ποδαροδρομο..το μονο που σηκωνονταν ηταν κανας κορυδαλλος που κ που! Εφυγα ατουφεκιστος! Το πρωι 6:30 ειχα συναντηση με λαγο στο δρομο αλλα αυτος λογικα θα φαγωθηκε.Μονο απο αγ.βαρβαρα κ μετα μετρησα 14 αγροτικα με σκυλοκουτα χθες τ πρωι! Ωραιος ο λαγος σου!
Δεν μου τα λες καλά φίλε μου! Από Αγ Βαρβάρα πέρασα την ίδια ώρα. Πες μου ΤΏΡΑ απο που είσαι και που μένεις και που κυνηγάς.
 
Ναι έχει πλέγμα, όπως ακριβώς το βλέπεις. Αυτό το πλέγμα υπάρχει όπου και να πας για κυνήγι.πάρα πολλές φόλες στην περιοχή μου παιδιά δηλιτηριαστηκαν αυτό το ΣΚ 4 σκυλιά από το χωριό μου μόνο. Έχει φέρει δύο σκυλιά έρευνας για φόλες η ομοσπονδία και πάνε σε περιοχές που τους καλούν για να τις μαζεύουν. ...Χαμός
Ti να πεις το θρασος τους δεν εχει ορια
Εδω σε εμας δουλευουν ποιο πολυ αλυσιδες σε δασικους δρομους γνωστη η τακτικη τους αλλα ας ειναι καλα ο κοφτης που αναλαμβανει υπηρεσια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top