Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλά πήγαμε για πρώτη μέρα....
Έφυγε πιο μπροστά από εμένα ενώ τον έψαχνε ο Μπράντυ και δεν τον είδα.... αλλά ο πατέρας μου με την 2η τουφεκιά σε περίπου 25 μέτρα τον τσάκωσε....
Φυσιγγι sipe 34gr n5 σε 67αρι κάλυκα.
IMG_20220917_095048.jpg
Θηλυκός χωρίς τα εντόσθια 1,9 κιλά.
 
Καλά πήγαμε για πρώτη μέρα....
Έφυγε πιο μπροστά από εμένα ενώ τον έψαχνε ο Μπράντυ και δεν τον είδα.... αλλά ο πατέρας μου με την 2η τουφεκιά σε περίπου 25 μέτρα τον τσάκωσε....
Φυσιγγι sipe 34gr n5 σε 67αρι κάλυκα.
View attachment 55841
Θηλυκός χωρίς τα εντόσθια 1,9 κιλά.
Μπράβο Στράτο, για κάποιο λόγο τον πήρε ο πατέρας!!!! Και στα ταίρια του!!!!
 
Πήγε και ο παππούς μόνος στην μάχη παρέα με τον μικρό.Τα δυο τους.Του έβγαλε έναν, αλλά με τέτοια ζέστη δεν είδε τίποτα.Πρέπει να καθόταν πρόχειρα σε κλαριά με ίσκιο και έσυρε πολύ νωρίς.Έκανε την βολτίτσα του, πήρε τον αέρα του και όλα καλά!!!
 
Μπράβο Στράτο, για κάποιο λόγο τον πήρε ο πατέρας!!!! Και στα ταίρια του!!!!
Χρήστο κι εγώ χάρηκα που τον έπιασε ο πατέρας μου γιατί τα τελευταία χρόνια (λόγω ηλικίας) του έχουν φύγει αρκετοί..
Έτσι όπως πήγε σήμερα πήρε τα πάνω του ψυχολογικά.
 
Χρήστο κι εγώ χάρηκα που τον έπιασε ο πατέρας μου γιατί τα τελευταία χρόνια (λόγω ηλικίας) του έχουν φύγει αρκετοί..
Έτσι όπως πήγε σήμερα πήρε τα πάνω του ψυχολογικά.
Το ξέρω Στράτο, γι' αυτό το έγραψα εξάλλου.Έτσι και ο παππούς πέρυσι που πήρε έναν, που δεν τον κράτησε η 2η τουφεκιά μου στα μπούτια πίσω.Πάλι καλά που δεν τον κράτησε.Το πόσο ανέβηκε ψυχολογικά δεν μπορείς να φανταστείς!!! Στα 78,πλέον, του είχαν φύγει και δεν τύχαινε πολλές φορές να ρίξει.Βέβαια είτε γιος είτε εγγόνι είναι το χαίρεται εξίσου πολύ αλλά αν τον βαρήσει ο ίδιος η καρδούλα του το ξέρει πως φτερουγίζει!!!! Καμια φορά όλα γίνονται για κάποιο λόγο!!!! Μακάρι να συνεχίσετε έτσι, την υγεία σας να έχετε και ας βαράνε οι μεγάλοι.Εμείς έχουμε χρόνια ακόμα, θέλω να πιστεύω!!
 
Μπραβ
Καλά πήγαμε για πρώτη μέρα....
Έφυγε πιο μπροστά από εμένα ενώ τον έψαχνε ο Μπράντυ και δεν τον είδα.... αλλά ο πατέρας μου με την 2η τουφεκιά σε περίπου 25 μέτρα τον τσάκωσε....
Φυσιγγι sipe 34gr n5 σε 67αρι κάλυκα.
View attachment 55841
Θηλυκός χωρίς τα εντόσθια 1,9 κιλά.
μπραβο αδερφε .love.

Και στα ταιρια του:)
 
Να και ο δικός μας έσπασε η γκίνια για τους φίλους μου επιτέλους!!! Χωριστηκαμε σε δύο ομάδες 3 και 4 ατόμων. Πρώτοι χτύπησαν οι ....φιλοξενούμενοι και μετά εμείς. Στη φωτογραφία ο καλός μου φίλος ο Γιωργης ( σεττερας , λαγας , τσιχλας) που βάρεσε τον δικό μας μαζί με το νέο αίμα τον Νικολάκη!!!!
20220917_095320.jpg
 
Το ξέρω Στράτο, γι' αυτό το έγραψα εξάλλου.Έτσι και ο παππούς πέρυσι που πήρε έναν, που δεν τον κράτησε η 2η τουφεκιά μου στα μπούτια πίσω.Πάλι καλά που δεν τον κράτησε.Το πόσο ανέβηκε ψυχολογικά δεν μπορείς να φανταστείς!!! Στα 78,πλέον, του είχαν φύγει και δεν τύχαινε πολλές φορές να ρίξει.Βέβαια είτε γιος είτε εγγόνι είναι το χαίρεται εξίσου πολύ αλλά αν τον βαρήσει ο ίδιος η καρδούλα του το ξέρει πως φτερουγίζει!!!! Καμια φορά όλα γίνονται για κάποιο λόγο!!!! Μακάρι να συνεχίσετε έτσι, την υγεία σας να έχετε και ας βαράνε οι μεγάλοι.Εμείς έχουμε χρόνια ακόμα, θέλω να πιστεύω!!
Το ότι τους έχετε ακόμα δίπλα σας δυνατούς να συνεχίζουν είναι το καλύτερο δώρο. Και τι δεν θα έδινα να τον είχα και εγώ δίπλα μου στα πρώτα μου βήματα στο κυνήγι. Να είναι γεροί και εσείς επίσης να τους χαίρεστε με ωραίες συγκινήσεις παρέα!!
 
Να και ο δικός μας έσπασε η γκίνια για τους φίλους μου επιτέλους!!! Χωριστηκαμε σε δύο ομάδες 3 και 4 ατόμων. Πρώτοι χτύπησαν οι ....φιλοξενούμενοι και μετά εμείς. Στη φωτογραφία ο καλός μου φίλος ο Γιωργης ( σεττερας , λαγας , τσιχλας) που βάρεσε τον δικό μας μαζί με το νέο αίμα τον Νικολάκη!!!!
View attachment 55844
Μπράβο Μητσάρα!!!! Και τα ταίρια τους!!!
Φυσιγγάκι, φυσιγγάκι;;;;; Φρέσκο πράμα, ρούμε;;;;
 
Καλά πήγαμε για πρώτη μέρα....
Έφυγε πιο μπροστά από εμένα ενώ τον έψαχνε ο Μπράντυ και δεν τον είδα.... αλλά ο πατέρας μου με την 2η τουφεκιά σε περίπου 25 μέτρα τον τσάκωσε....
Φυσιγγι sipe 34gr n5 σε 67αρι κάλυκα.
View attachment 55841
Θηλυκός χωρίς τα εντόσθια 1,9 κιλά.
Και στα ταίρια του Στράτο ... :)
Αφού ο πατέρας σου είναι ρίνγκο τι να λέμε ... !!!
 
Μπράβο Μητσάρα!!!! Και τα ταίρια τους!!!
Φυσιγγάκι, φυσιγγάκι;;;;; Φρέσκο πράμα, ρούμε;;;;
Ευχαριστώ αδερφέ! Γρήγορα να μπορέσεις και εσύ να πας με τον παππού! Ένα Λάμπρο κόκκινο του έριξε κλεισμένο με διαφανές πλαστικό μπροστά. Δεν βλέπεις τα αίματα ρε??? Του Ρουμελιωτη είχε τα 35,5 σε 4 δεύτερο και τρίτο. Έφυγα γιατί πρέπει να...μαγειρέψω σήμερα. Στις 10 είχαν πατήσει πάλι κοπο και κλαφουναγαν στο κανάλι χαμηλά.
 
Να και ο δικός μας έσπασε η γκίνια για τους φίλους μου επιτέλους!!! Χωριστηκαμε σε δύο ομάδες 3 και 4 ατόμων. Πρώτοι χτύπησαν οι ....φιλοξενούμενοι και μετά εμείς. Στη φωτογραφία ο καλός μου φίλος ο Γιωργης ( σεττερας , λαγας , τσιχλας) που βάρεσε τον δικό μας μαζί με το νέο αίμα τον Νικολάκη!!!!
View attachment 55844
Και στα ταίρια τους ...
Από τη μπλούζα βγήκε ... :D
 
Καλά πήγαμε για πρώτη μέρα....
Έφυγε πιο μπροστά από εμένα ενώ τον έψαχνε ο Μπράντυ και δεν τον είδα.... αλλά ο πατέρας μου με την 2η τουφεκιά σε περίπου 25 μέτρα τον τσάκωσε....
Φυσιγγι sipe 34gr n5 σε 67αρι κάλυκα.
View attachment 55841
Θηλυκός χωρίς τα εντόσθια 1,9 κιλά.

Μπραβο βρε Στρατο....Ευτυχισμενος να ειναι παντα ο πατερας σου και με υγεια....και παντα τετοια φιλε !!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top