Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 63049

Τα δυο μας με το ξαδερφάκι σήμερα. Ο φαδερ πάλι απουσία. Αλλά τον έφτιαξα στο τηλέφωνο καλά και θα ναι μάχιμος ο γέροντας με την 302 για την Τετάρτη. Ωραίος ο σημερινός βραχισιος. Καλημέρα ομάδα
Καλος!!! Καλοοοοοος! Μπραβο , και στα ταίρια του Σταμάτη!
 
Να σαι καλά φίλε. Έχει πάει καλά η χρονιά φέτος
Κόψανε τα πολλά νυχτερινά εκεί πανω για αυτό έχει ζώδια θυμάμαι πριν χρόνια στην έναρξη περδικα αναιβαιναμε από της 5 και περιμέναμε να τις ακούσουμε και όταν ανέβαιναν αργότερα στο δρομο ακούγαμε ντουφεκια μέχρι και 17 αυτοκίνητα είχε μια χρονιά και ποιο πολλοί λαγαδες.. τα έτρωγε ο δρόμος εκεί πάνω.
 
Κόψανε τα πολλά νυχτερινά εκεί πανω για αυτό έχει ζώδια θυμάμαι πριν χρόνια στην έναρξη περδικα αναιβαιναμε από της 5 και περιμέναμε να τις ακούσουμε και όταν ανέβαιναν αργότερα στο δρομο ακούγαμε ντουφεκια μέχρι και 17 αυτοκίνητα είχε μια χρονιά και ποιο πολλοί λαγαδες.. τα έτρωγε ο δρόμος εκεί πάνω.

Σιγά που τα κόψανε φίλε μου. Και σήμερα ένας με προβόλια κατέβαινε την ώρα που ανέβαινα
 
Σιγά που τα κόψανε φίλε μου. Και σήμερα ένας με προβόλια κατέβαινε την ώρα που ανέβαινα
Ετσι ειναι φίλε οποίος δεν μπορεί και δεν έχει σκυλιά ετσι κάνει.. για να λέει ότι βαράει.. πάντα έτσι θα είναι...
 
View attachment 63049

Τα δυο μας με το ξαδερφάκι σήμερα. Ο φαδερ πάλι απουσία. Αλλά τον έφτιαξα στο τηλέφωνο καλά και θα ναι μάχιμος ο γέροντας με την 302 για την Τετάρτη. Ωραίος ο σημερινός βραχισιος. Καλημέρα ομάδα
Δοσε πραμαααα,μιας και λογο δουλειας δεν μπορο να παο.που θα παει τελευτεα βδομαδα πιεσης ειναι μετα βουνοοοοο.ωρεος οπος παντα βαρα αληπιταααα
 
Δοσε πραμαααα,μιας και λογο δουλειας δεν μπορο να παο.που θα παει τελευτεα βδομαδα πιεσης ειναι μετα βουνοοοοο.ωρεος οπος παντα βαρα αληπιταααα

Πρώτα η δουλειά φίλε μου. Να σαι καλά. Και εγώ θα είμαι χαλαρός σήμερα στο μαγαζί. Άντε να έχω κόσμο κάνα δυο ώρες που είναι το Μουντιάλ.
 
View attachment 63049

Τα δυο μας με το ξαδερφάκι σήμερα. Ο φαδερ πάλι απουσία. Αλλά τον έφτιαξα στο τηλέφωνο καλά και θα ναι μάχιμος ο γέροντας με την 302 για την Τετάρτη. Ωραίος ο σημερινός βραχισιος. Καλημέρα ομάδα
Μπράβο λεβέντη! Γάζι τους πηγαίνεις ....
 
Κοντεύεις να κλήσεις 4 ετών, κ ολο αυτό τον καιρό, τύχαινε να μου τους βγάζεις ΠΑΝΤΑ την άνοιξη στα εκπαιδευτικά....ήρθε κ η στιγμή, να τον δαγκώσεις δικαίως γιατί το αξίζεις πραγματικά!!!
Εξάλλου, δεν μπορώ να σου ζητήσω και περισσότερα, από τις όμορφες στιγμές που μου χαρίζεις κ με καλύπτεις πλήρως..!! 😇😇
"Ria " 🐕 vs 🐇...💣💣❣❣

Φυσίγγια Ιδιογόμωση: 12/67,5 με D20 στα 28gr No:9 μισόταπο ...💣

20221216_103650.jpg20221216_103656.jpg

Μια όμορφη 2ωρη έξοδος σήμερα στον κάμπο της Ηλείας...
 
Κοντεύεις να κλήσεις 4 ετών, κ ολο αυτό τον καιρό, τύχαινε να μου τους βγάζεις ΠΑΝΤΑ την άνοιξη στα εκπαιδευτικά....ήρθε κ η στιγμή, να τον δαγκώσεις δικαίως γιατί το αξίζεις πραγματικά!!!
Εξάλλου, δεν μπορώ να σου ζητήσω και περισσότερα, από τις όμορφες στιγμές που μου χαρίζεις κ με καλύπτεις πλήρως..!! 😇😇
"Ria " 🐕 vs 🐇...💣💣❣❣

Φυσίγγια Ιδιογόμωση: 12/67,5 με D20 στα 28gr No:9 μισόταπο ...💣

View attachment 63089View attachment 63090

Μια όμορφη 2ωρη έξοδος σήμερα στον κάμπο της Ηλείας...
Μπραβο Κωστή!!!
 
Κοντεύεις να κλήσεις 4 ετών, κ ολο αυτό τον καιρό, τύχαινε να μου τους βγάζεις ΠΑΝΤΑ την άνοιξη στα εκπαιδευτικά....ήρθε κ η στιγμή, να τον δαγκώσεις δικαίως γιατί το αξίζεις πραγματικά!!!
Εξάλλου, δεν μπορώ να σου ζητήσω και περισσότερα, από τις όμορφες στιγμές που μου χαρίζεις κ με καλύπτεις πλήρως..!! 😇😇
"Ria " 🐕 vs 🐇...💣💣❣❣

Φυσίγγια Ιδιογόμωση: 12/67,5 με D20 στα 28gr No:9 μισόταπο ...💣

View attachment 63089View attachment 63090

Μια όμορφη 2ωρη έξοδος σήμερα στον κάμπο της Ηλείας...
Μπράβο Κωστάρα!!!! Η αγάπη,η φροντίδα που δίνεις στο σκυλί θα σου γυρίσει, γιατί το κάνεις με την καρδιά σου!!!!
 
Μπραβο Κωστή!!!
Σε ευχαριστώ Δημήτρη.
Μπράβο Κωστάρα!!!! Η αγάπη,η φροντίδα που δίνεις στο σκυλί θα σου γυρίσει, γιατί το κάνεις με την καρδιά σου!!!!
Ετσι ακριβώς ειναι Χρήστο...στη ζωή παιρνείς πισω καποια στιγνή, ΟΤΙ εχεις δώσει πρώτα.
 
Κοντεύεις να κλήσεις 4 ετών, κ ολο αυτό τον καιρό, τύχαινε να μου τους βγάζεις ΠΑΝΤΑ την άνοιξη στα εκπαιδευτικά....ήρθε κ η στιγμή, να τον δαγκώσεις δικαίως γιατί το αξίζεις πραγματικά!!!
Εξάλλου, δεν μπορώ να σου ζητήσω και περισσότερα, από τις όμορφες στιγμές που μου χαρίζεις κ με καλύπτεις πλήρως..!! 😇😇
"Ria " 🐕 vs 🐇...💣💣❣❣

Φυσίγγια Ιδιογόμωση: 12/67,5 με D20 στα 28gr No:9 μισόταπο ...💣

View attachment 63089View attachment 63090

Μια όμορφη 2ωρη έξοδος σήμερα στον κάμπο της Ηλείας...
Μπράβο Κώστα, μπράβο Ρια ... πάντα τέτοια 😍
 
Για λαγό με τον παππού μετά από πολύ καιρό.Πολύ υγρασία, όλα μούσκεμα και συνεχώς ομίχλη...Δεν βγήκε λίγο ο ήλιος να σπάσει αυτήν την προστασία της μυρωδιάς.Αρκεστήκαμε στα μανιτάρια και την βόλτα!View attachment 63079View attachment 63080View attachment 63081View attachment 63082
Μπράβο Χρηστάρα, αυτά τα κυνήγια με τον παππού θα έχεις να τα θυμάσαι ... 😍
Χαιρετισμούς να του δώσεις :)
 
Κοντεύεις να κλήσεις 4 ετών, κ ολο αυτό τον καιρό, τύχαινε να μου τους βγάζεις ΠΑΝΤΑ την άνοιξη στα εκπαιδευτικά....ήρθε κ η στιγμή, να τον δαγκώσεις δικαίως γιατί το αξίζεις πραγματικά!!!
Εξάλλου, δεν μπορώ να σου ζητήσω και περισσότερα, από τις όμορφες στιγμές που μου χαρίζεις κ με καλύπτεις πλήρως..!! 😇😇
"Ria " 🐕 vs 🐇...💣💣❣❣

Φυσίγγια Ιδιογόμωση: 12/67,5 με D20 στα 28gr No:9 μισόταπο ...💣

View attachment 63089View attachment 63090

Μια όμορφη 2ωρη έξοδος σήμερα στον κάμπο της Ηλείας...
Το 9αράκι τον ταχτοποίησε τον αυτιά κανονικά ...:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top