Παλιά φυσίγγια

Το έχω ξαναγράψει! Πως τα ρίχνανε κάτι τέτοια!!
Και ισως να ηταν φυσιγγια περιορισμενων τεμαχιων...
Σκεψου ενα λαγο,μια παπια η ακομα και μια χηνα να πεφτει απο ενα τετοιο αριστουργημα..
Τωρα ειναι η σειρα μου να μην κοιμηθω..
Ω οι πονοι..
 
Tοτε η πλειοψηφια των φυσιγγιων ηταν ετσι, προσεγμενα. Η οικονομικη κατασταση δεν επετρεπε τοτε συλλογες και περιορισμενες εμφανισεις. Τα εμπορικα φυσιγγια αγοραζοντουσαν απο λιγους, τα υλικα απο τους πολλους, και χρησιμοποιοντουσαν ξανα και ξανα.
 
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε!!
Το παρακάτω στο αφιερώνω! Εάν είχα κι άλλο θα στο χάριζα!
Τι κάλυκες της BEAUX και κουραφέξαλα!!
Δείτε εδώ κομμάτι...!!
Κοιτάξτε λεπτομέρεια στο σκάλισμα στα δαχτυλίδια του πάφυλα και την ημερομηνία γόμωσης!


Télécharger des photos
image gratuite
image gratuite
hebergement image
Télécharger des photos
Αυπνίες,απο πού ξεφήτροσε αυτό; ο πάφυλας μοιάζει με του 20ριού επκ πού είχα βάλει.
 
Αυπνίες,απο πού ξεφήτροσε αυτό; ο πάφυλας μοιάζει με του 20ριού επκ πού είχα βάλει.
Τα ''Αυπνίες'' , ''είναι η σειρά μου να μην κοιμηθώ'' και τα συναφή πάνε να γίνουν συνθήματα εδώ έτσι;;;.sarcastic.
Καλά περνάμε πάντως...
 
Εγώ Βίκτωρα για πείσμα θα γεμίσω αυριο,μιά κοϋτα χάρτινους κάλυκες hirtenberg παλιοϋς,να του πώ εγω, πώς τα έριχναν τέτοια έργα τέχνης τέτοια αριστουργήματα .Στις τσίχλες κιόλας και στις σιταρήθρες,και όχι σε ευγενή θυράματα,μας χάλασε τον ύπνο με αυτά που βάζει..
 
Εγώ Βίκτωρα για πείσμα θα γεμίσω αυριο,μιά κοϋτα χάρτινους κάλυκες hirtenberg παλιοϋς,να του πώ εγω, πώς τα έριχναν τέτοια έργα τέχνης τέτοια αριστουργήματα .Στις τσίχλες κιόλας και στις σιταρήθρες,και όχι σε ευγενή θυράματα,μας χάλασε τον ύπνο με αυτά που βάζει..
.hair..hair..hair.

Ιεροσυλία!!!

.sarcastic..sarcastic.
 
Εγώ Βίκτωρα για πείσμα θα γεμίσω αυριο,μιά κοϋτα χάρτινους κάλυκες hirtenberg παλιοϋς,να του πώ εγω, πώς τα έριχναν τέτοια έργα τέχνης τέτοια αριστουργήματα .Στις τσίχλες κιόλας και στις σιταρήθρες,και όχι σε ευγενή θυράματα,μας χάλασε τον ύπνο με αυτά που βάζει..
Ριξτα Γιαννιο!!
Και να παιρνεις μυτιες απο τον χαρτινο οπως θα τον βγαζεις απ'το δικαννο!!.badboys.
Νιρβανααα!!!.sarcastic.
Αντε κρατα δυο-τρια.....sarcastic.
 
Back
Top