Παλιά φυσίγγια

Σε ευχαριστώ Γιώργο, περισσεύει κανένα για το δικανακι είναι ότι πρέπει. Ότι φτιαχνανε παλιά πάντως ήταν καλαίσθητο και προσεγμένο τώρα τρέχουν να προλάβουν την αγορά και τούς ανταγωνιστές και δεν βλέπουμε τέτοιες ομορφιές.
Δυστυχώς φίλε είναι το μοναδικό!!!
Μακάρι να είχα πολλά και να έδινα σε όλους τους φίλους!
 
Ναι, η το μέταλλο του καψουλιοϋ ήταν πιο παχϋ και το έσπροξε ο επικρουστήρας χωρής να σκάσει .Εγώ το έβαλα για να φανεϊ η διαφορά του φυσιγγίου,εμένα γράφει sidna με όλα τα άλλα ίδια με του Γιώργου.
Όντως!! Είναι τα ίδια με το δικό σου να γράφει sidna και το δικό μου extra!
 
Χαιρετώ την παρέα.Αν και θέλω πολύ δρόμο ακόμα πιστευώ κάτι άρχισα να βρισκω και γω!!!.buy.
048.jpg
050.jpg
051.jpg
 
Αυτο που εχω εγω διαφερει,Μαλλον το δικο σου ειναι πιο παλιο..
Μονο η τίγρης ειναι ιδια..
Αυτη ειναι η πισω μερια.
Δεν γραφει τιποτα αλλο.
pic upload
Μόνο αυτά που έχω ανεβάσει υπάρχουν!
Διαφέρουν λίγο... Όντως!
 
Χαιρετώ την παρέα.Αν και θέλω πολύ δρόμο ακόμα πιστευώ κάτι άρχισα να βρισκω και γω!!!.buy.
048.jpg
050.jpg
051.jpg
Έτσι μπράβο ρε φίλε!! Και σε άριστη κατάσταση...
Νομίζω θα συνεργαστούμε, εάν συνεχίσεις, έτσι στο μέλλον!!;)
Εύχομαι να μας ξεπεράσεις εύκολα!!!
Καλά το πας...!!.shake hands.
 
Last edited:
Καλημέρα στην παρέα! 2 ακόμα που μου άρεσαν πολύ...ειδικά το κίτρινο ROTTWEIL με το ελάφι!Η ανασκαφές συνεχίζονται .....
piratedigging.gif%7Ec200

053.jpg
055.jpg
056.jpg
Καλημέρα! Το Rottweil το κίτρινο ήταν βαθιά;.sarcastic..sarcastic.

Τέτοιο δεν έχω ξαναδεί!! Μπράβο φίλε!! Μπαίνεις δυναμικά βλέπω...
 
Για να δω τις γνώσεις σας...;)
Ποιός ξέρει τι είναι αυτό;
Εγώ πάντως πρόσφατα έμαθα γι' αυτά!

Hébergeur d'images
Δεν έχω δει κάτι τέτοιο από κοντά, αλλά αν κρίνω από το μέγεθος σε σύγκριση με τα δάχτυλά σου, μήπως είναι αυτό που έχω δει στο site του Gualandi:
OTTO SUPER MINIHUNTING
GUALANDI 8 MM C.F. PLASTIC CASE WITH MICRO-CONTAINER WAD
http://www.gualandi.it/en/products_discs_pads_various_items/otto_super_minihunting.html
κάτι σαν τα φυσίγγια του Flobert, αλλά πλαστικό και κεντρικής πυροδότησης με κανονικό σύγχρονο καψούλι ...
 
Φίλε Στέλιο δεν έχω προλάβει να δω εάν είναι αυτά που λες!
Τα συγκεκριμένα πάντως είναι ολόκληρη σειρά και χρησιμοποιούνταν απ' ότι μου είπαν μόνο στην Κύπρο για έναν συγκεκριμένο απαγορευμένο εκλεκτό μικρό μεζέ, τα αμπελοπούλια!! Εδώ σίγουρα τα λέμε διαφορετικά.
Έβγαιναν από 3,4 - 7 γρ. σκάγια και σε νούμερα νομίζω από 10-12. Έχει ενδιαφέρον έτσι;

heberger une image
hébergeur image gratuit
 
Back
Top