Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ένας φίλος τα πήρε από δω το τοπικό κυνηγομαγαζο , εγώ πρώτη φορά τα βλεπω θα του ζητήσω ένα για σφάξιμο . Ο νους μου πήγε σε καμια μαϊμουδια by fiocchi λέει , καλα φαίνονται πάντως μια τουφεκια έριξε μια τσίχλα κάτω με μια ρεμι 11-87 sportsman φουλ τσοκ .
 

Aποτύπωση αναγκαίας συμπίεσης τάπας diamante 22 για να δώσει το άριστο αποτέλεσμα μέσα
απο φώτο ντόπιου εμπορικού τσιχλοφύσιγγου με μεγάλες πωλήσεις .
Λάμπη το αμορτισέρ του diamante για να συμπιεστει έτσι μήπως θα έχει πολύ μεγάλη στατική πίεση ;
 
Ένας φίλος τα πήρε από δω το τοπικό κυνηγομαγαζο , εγώ πρώτη φορά τα βλεπω θα του ζητήσω ένα για σφάξιμο . Ο νους μου πήγε σε καμια μαϊμουδια by fiocchi λέει , καλα φαίνονται πάντως μια τουφεκια έριξε μια τσίχλα κάτω με μια ρεμι 11-87 sportsman φουλ τσοκ .
εμενα παντως για βουλγαρικα μου φαινονται.
 
Λάμπη το αμορτισέρ του diamante για να συμπιεστει έτσι μήπως θα έχει πολύ μεγάλη στατική πίεση ;
Έχω εμπειρία γι'αυτό καί το δημοσίευσα .
Έστησα PSB3 CX2000 1.65 X 32 N.10 diamante 22 6* ακριβώς ίδια συμπίεση (ΚΑΧ 10 ΜΜ)
Φωτιά για 1η ντουφεκιά καί πολύ νορμάλ .
Το εμπορικό είναι με D20 X32 στο 1.55 .
 
Έτσι,σε μακαρονακι,είναι και η σοκολ Ρωσίας αλλά σε άλλη αποχρωση...Άσχετο,αυτή η μεζούρα,σαν λεκάνη Playmobil είναι...
Σκουπ παλικαροσκονης του αδερφού που είναι γυμναστριακος 🏋‍♂️🏋‍♂️🏋‍♂️🏋‍♂️ πρέπει να παρω και εγω να αντέχω στο βουνό 🤣🤣🤣
 
Back
Top