Παρουσίαση Φυσιγγίων

Πολλά καλά λόγια έχω ακούσει (διαβάσει δλδ) εδώ, για το sporting 28gr του Κένταυρου και θέλω να δοκιμάσω 3-4 κουτάκια στις τσίχλες σε Νο 9 σκάγια. Έχω ρωτήσει 2 φορές όμως τον Κένταυρο, μαζί με παραγγελία ιδιογομωτικών υλικών, και δεν είχε σε Νο 9...Ελπίζω να βρώ σχετικά σύντομα, μαζί με την αγαπημένη μου Α1!
 
Πολλά καλά λόγια έχω ακούσει (διαβάσει δλδ) εδώ, για το sporting 28gr του Κένταυρου και θέλω να δοκιμάσω 3-4 κουτάκια στις τσίχλες σε Νο 9 σκάγια. Έχω ρωτήσει 2 φορές όμως τον Κένταυρο, μαζί με παραγγελία ιδιογομωτικών υλικών, και δεν είχε σε Νο 9...Ελπίζω να βρώ σχετικά σύντομα, μαζί με την αγαπημένη μου Α1!
Πάρε και σε ν8 για μπασιματα είναι πολύ καλά, μην το αφήνεις μόνο και μόνο για το νούμερο.
 
Εμένα αλλον έχουν Γιάννη, περσινά και μενα.
Καρδάρα;;
Μόνο καρδαρα συγκεντρωτηρα είχα δει στα trap του τα προηγούμενα χρόνια ..
Τον ρώτησα πάντως και μου είπε ότι είναι Ιταλικός αυτός ο συγκεντρωτηρας .
 
Καρδάρα;;
Μόνο καρδαρα συγκεντρωτηρα είχα δει στα trap του τα προηγούμενα χρόνια ..
Τον ρώτησα πάντως και μου είπε ότι είναι Ιταλικός αυτός ο συγκεντρωτηρας .
Λογικά Καρδαράς θα είναι με psb, με 1,2 άστρα δουλεύουν πολύ καλά.
 
Πολύ ωραιο φυσιγγι και το trap με συγκεντρωτηρα που δεν έχω ξαναδεί..ότι πιο μαλακό σε φυσιγγι Ρουμελιωτης έχω ρίξει ever..View attachment 73509
Από το τσερνομπιλ πρέπει να προήλθε ο συγγεντρωτηρας😄

το ζυγισες?
 
Λογικά Καρδαράς θα είναι με psb, με 1,2 άστρα δουλεύουν πολύ καλά.

Nομιζω οτι ο συγκεντρωτηρας δεν ''διαλεγει'' τσοκ....Ο συγκεντρωτηρας διαλεγει δοσολογια....
Το ιδιο καλα θα αποδώσει συμφωνα με το τσοκ της επιλογης του σκοπευτη - κυνηγου....με την δικη του
παντα συγκεντρωση και κατανομη....
Ο καθε συγκεντρωτηρας ( στην ιδια δοσολογια ) εχει την δικη του συγκεντρωση και κατανομη!!!

Κατι δλδ οπως οι ζεβρες.....ολες εχουν ριγες....αλλα καμια δεν ειναι ιδια με την αλλη !!! ;) :)
 
Nομιζω οτι ο συγκεντρωτηρας δεν ''διαλεγει'' τσοκ....Ο συγκεντρωτηρας διαλεγει δοσολογια....
Το ιδιο καλα θα αποδώσει συμφωνα με το τσοκ της επιλογης του σκοπευτη - κυνηγου....με την δικη του
παντα συγκεντρωση και κατανομη....
Στο κυνήγι εννοώ μπαρμπα Νίκο.
 
Στο κυνήγι εννοώ μπαρμπα Νίκο.

ΟΚ....Δεν εχει σημασια το που θα ριξεις το φυσιγγιο....ειτε κυνηγι ειτε σκοπευτηριο την ιδια αποδοση
θα σου δωσει....αναλογα το τσοκ που θα επιλεξεις...
Μην μου ''θυμωσεις''....απλα περιεγραψα το πως δουλευουν τα βυσματα...
Συζητηση να κανουμε φιλαρα μου !!! :)
 
Λογικότατο μου ακούγεται.

Περα απο την λογικη.....Το ξερεις δεν λεω τιποτα τυχαια....Τα εχω τσεκαρει ολα σχεδον τα βυσματα...
απο 24 ...μεχρι 52 γραμμαρια...
Το καθε ενα εχει την δικη αποδοση και ''χαρακτηρα''....Οτι προειπα...ζεβρες φιλε !!!
 
Δεν σου έχω δώσει ρε τέτοιο? :p γιατί βάζεις τον κόσμο σε αγγαρείες? .yel.
Δεν θυμάμαι πόσο είχε την psb-6, βασικά μου είχε χυθεί στο πάτωμα😬
Τα σκαγια οκ 25 βγηκαν.

Είπα μήπως το ζύγισε ο άνθρωπος. Αμέσως εσυ😛

Κάτσε-κάτσε να κατέβω κάτω θα φύγουν τα κικς μαζί με τις μαλλινες😅😅.
 
Back
Top