Πλαγιόκαννο

Να ρωτήσω κατι ; τι ειναι οι φωτιές ; μισές ολόκληρες ..... τα σχέδια στο πλάι ;
 
Να ρωτήσω κατι ; τι ειναι οι φωτιές ; μισές ολόκληρες ..... τα σχέδια στο πλάι ;
ειναι οι πλακες που εχουν στα πλαγια τ ακριβα δικανα ποζε η πλαγια και αφαιρουνται ευκολα για να ελεγχεις αμεσα το μηχανισμο της σκανδαλης αν δεν κανω λαθος.καποιος αλλος??
 
Στις πραγματικα ολοκληρες φωτιες εκει βρισκονται τα ελατηρια σπηρωηδη η ελικωειδη και οι σχαστηρες. Ο βασικος μηχανησμος πυροδοτησης του οπλου που αφεροντας της πλακες μπορεις ευκολα να ελενξης. Βεβαια υπαρχουν και οπλα με μισες φωτιες και διακοσμιτικες πλακες.
 
Τι ειναι αυτο το holland & holland αυτοκίνητο ;
γρηγορα με το κηδεμονα σου και τιμωρια. εσυληφθης αδιαβαστος νεανισκε μου. τι ερωτησις ειναι ταυτη??????? θα το δει ο τασος και θα τριξουν τα μεταλα του baikal
.hair..hair..buy buy..buy buy.
 
Τι ειναι αυτο το holland & holland αυτοκίνητο ;
μετα που θα παω το τελευταιο δρομολογιο γιατι τωρα βαριεμαι να σηκωθω αν δεν με προλαβει κανεις αλλος θα στο βαλω φωτογραφια. ειναι η RR παντων των οπλων και θρησκευματων. μη με ρωτησεις τι σημαινει RR γιατι θα παω να πηδηχτω απ το παραθυρο
.RESPECT.
 
μετα που θα παω το τελευταιο δρομολογιο γιατι τωρα βαριεμαι να σηκωθω αν δεν με προλαβει κανεις αλλος θα στο βαλω φωτογραφια. ειναι η RR παντων των οπλων και θρησκευματων. μη με ρωτησεις τι σημαινει RR γιατι θα παω να πηδηχτω απ το παραθυρο
.RESPECT.

βλεπω να πέφτει διάβασμα, ιδέα δεν έχω τι ειναι το rr στην μηχανές ξέρω.
Πάντως καλό θα ηταν το φορουμ να κάνει κάποια stiky βασικών θεμάτων μηχανικής των όπλων τι λέτε ;
 
Back
Top