Ρυθμιστική Κυνηγετικής Περιόδου 24-25

Ακούγεται ότι δίνει μεγάλη μάχη η ηγεσία μας για τα δικαιώματα μας.
Χύνεται αίμα...
Είναι πολύ κοντά στο να μας κόψουν το τρυγόνι με αντάλλαγμα να επιτραπεί ο πτεροδαχτυλος,θα είναι μεγάλη νίκη....
 
"Σύμφωνα με πληροφορίες η αλλαγή που αναμένεται να γίνει είναι στον συνολικό αριθμό θήρευσης και στο όριο ημερήσιας κάρπωσης των τρυγονιών."

Το τρυγόνι τελειώνει μάγκες...το μόνο που μετανιώνω είναι που δεν θα ζήσω το κυνήγι του με τους γιους μου.
 
"Σύμφωνα με πληροφορίες η αλλαγή που αναμένεται να γίνει είναι στον συνολικό αριθμό θήρευσης και στο όριο ημερήσιας κάρπωσης των τρυγονιών."

Το τρυγόνι τελειώνει μάγκες...το μόνο που μετανιώνω είναι που δεν θα ζήσω το κυνήγι του με τους γιους μου.
Έλα ρε Βασίλη, μέχρι να μεγαλώσουν τα παλικάρια σου θα έχουν ανακάμψει οι πληθυσμοί και θα το ανοίξουν πάλι....... Σαν τον συκοφαγο ένα πράμα....
 
Να έρθω να σε ξελαφρωσω λίγο ρε σε λυπάμαι να βοηθήσω θέλω ε
Έλα, αχόρταγε!!! Είμαι σίγουρος ότι και το δικό σου στοκ δεν είναι διόλου μικρό... Νταξει όσα έχει ο @PredatoZ δεν έχουμε ούτε κατά διάνοια και οι δύο μαζί!
 
Έλα, αχόρταγε!!! Είμαι σίγουρος ότι και το δικό σου στοκ δεν είναι διόλου μικρό... Νταξει όσα έχει ο @PredatoZ δεν έχουμε ούτε κατά διάνοια και οι δύο μαζί!
Τι να έχω εγώ ρε σύ εγώ είμαι γατάκι μπροστα σας
Τώρα σκέφτομαι να κάνω ένα μπαμ καλό
Αλλά σκέφτομαι και την Διαμαντο
Η πρώτη αγορά έγινε πριν κανένα μήνα
 
Back
Top