Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σας το έχω ξαναγράψει αυτό
...Γιάννη ο καθείς με λίγο μυαλό, προβληματισμένος , ψάχνει και βρίσκει το μίτο η και στοιχεία που δίνουν φως...το κακό είναι οι Τατιάνες, η σαπίλα, ... που κατευθύνουν τη μάζα εκεί που θέλουν οι εντολοδόχοι τους ...

Προσωπικά δεν κακίζω τον κοσμάκη ...έχει πάψει να είναι ενεργός πολίτης ... η μηχανή του κιμά ...

Πρέπει όμως να ξυπνήσουμε ως Έλληνες, τουλάχιστον για τα Εθνικά θέματα...πρέπει...
 
...Γιάννη ο καθείς με λίγο μυαλό, προβληματισμένος , ψάχνει και βρίσκει το μίτο η και στοιχεία που δίνουν φως...το κακό είναι οι Τατιάνες, η σαπίλα, ... που κατευθύνουν τη μάζα εκεί που θέλουν οι εντολοδόχοι τους ...

Προσωπικά δεν κακίζω τον κοσμάκη ...έχει πάψει να είναι ενεργός πολίτης ... η μηχανή του κιμά ...

Πρέπει όμως να ξυπνήσουμε ως Έλληνες, τουλάχιστον για τα Εθνικά θέματα...πρέπει...
Θα ''ξυπνησουμε'' οταν φτασει το στομαχι στην πλατη.....
 
Ρώσος κακός , αιμοσταγείς , δολοφόνος . Αμερικάνος ειρηνευτική δύναμη , Βιετνάμ , Ιράκ , Περσικός , Γιουγκοσλαβία , Συρία , να είναι καλά .Το λογικό έγινε παράλογο , και το παράλογο λογικό .
...μα τι βλέπαμε όλοι μαζί...ΡΑΜΠΟ δε βλέπαμε?;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Τι Ρωσοι , τι Αμερικανοι , τι ΝΑΤΟ , τι ΟΗΕ , τι Ευρωπη...φωτια να πεσει και τους καψει....ολους !!!
Σκοτωνουν κοσμο για τα συμφεροντα τους....
Εχουμε και τον μαλακα τον δικο μας....Αντι να στελει αεροπλανα να παρει τους Ελληνες απο εκει...
εστειλε αεροπλανα με οπλα !!! Ελεος !!! :mad:
Τι να πω...τα εχω χαμενα....
 
Τι Ρωσοι , τι Αμερικανοι , τι ΝΑΤΟ , τι ΟΗΕ , τι Ευρωπη...φωτια να πεσει και τους καψει....ολους !!!
Σκοτωνουν κοσμο για τα συμφεροντα τους....
Εχουμε και τον μαλακα τον δικο μας....Αντι να στελει αεροπλανα να παρει τους Ελληνες απο εκει...
εστειλε αεροπλανα με οπλα !!! Ελεος !!! :mad:
Τι να πω...τα εχω χαμενα....
Κύριε Νίκο αυτή τη σκέψη έκανα και εγώ. Πόσες ελληνικές κοινότητες βρίσκονται σε περιοχές με αστάθεια και αβεβαιότητα; Γιατί δεν βρίσκει τους μηχανισμούς που πρέπει το Ελληνικό κράτος να τους φέρει στην Ελλάδα; Γιατί είναι εύκολο να φιλοξενούμε παράνομα εισερχόμενα πρόσωπα και δεν είναι εύκολο να φέρουμε Έλληνες που ζουν σε εμπόλεμες περιοχές; Γιατί τους αφήνουμε στο έλεος των διάφορων οπλοφόρων; Φοβερά πράγματα.
 
Κύριε Νίκο αυτή τη σκέψη έκανα και εγώ. Πόσες ελληνικές κοινότητες βρίσκονται σε περιοχές με αστάθεια και αβεβαιότητα; Γιατί δεν βρίσκει τους μηχανισμούς που πρέπει το Ελληνικό κράτος να τους φέρει στην Ελλάδα; Γιατί είναι εύκολο να φιλοξενούμε παράνομα εισερχόμενα πρόσωπα και δεν είναι εύκολο να φέρουμε Έλληνες που ζουν σε εμπόλεμες περιοχές; Γιατί τους αφήνουμε στο έλεος των διάφορων οπλοφόρων; Φοβερά πράγματα.

Κωστα απο οπου να το δεις το ολο θεμα βρωμαει φιλε μου !!!
Συμφεροντα - συμφεροντα - και πουλημενα προσκυνημενα αχρηστα κορμια....
Ολος ο Ελληνικος λαος εκανε την ΙΔΙΑ σκεψη με εσενα....Ας τον καμαρωνουν οσοι τον ψηφισαν !!!!
 
Απλώς να σας πω ότι προσπάθησαν να αναπτύξουν βιολογικά όπλα που να στοχεύουν ΦΥΛΗ !!!!! (δηλαδή συγκεκριμένα χαρακτηριστικά DNA) και όχι απλά ανθρώπους ...

πχ θέλουμε να εξαφανίσουμε μόνο την "κίτρινη" φυλή ??? Πάρε ένα όπλο. Πάνε οι κινέζοι.
Το είχα διαβάσει πολύ παλιά ... απόλυτα "λογικό ???" .drunk. μου φαίνεται ...
Δεν τα κατάφεραν (τότε) αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
 
Είχα διαβάσει κάποτε μία δήλωση ενός Έλληνα επιστήμονα στην Βρετανία πως σε εργαστήρια εκεί αναζητούν τρόπο επιλεκτικής στείρωσης, με αναγνώριση DNA.
Ωχ!!!...το νου σας ε; και μακριά από Εγγλέζες το καλοκαίρι...!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Και βγαινει η ιατρος εδω, ....το χαβα της!!!!!
Θα εχουμε προβλημα -λεει- με τον κοβιτ γιατι στην Ουκρανια μενουν πολλοι στα καταφυγια χωρις μασκα!!!!!!!!!!!!!!!!
Οτι ναναι!!!
Ο καθε ενας με τον πονο του!!!!!!
Ρε ποιος κόβιτ!...έχουν έρθει 4500 μέχρι τώρα, διάβαζα χθες...

Θα δεις τώρα δύναμη η Ουκρανική μαφία...!!!...γερή ενίσχυση...!!!:(

Υ.Γ:...δεν λοιδορώ τον κοσμάκη που ξεσπιτώθηκε προς Θεού ! ...αλλά θα χει και φυντάνια δε θα έχει?;).sarcastic.
 
Ρε ποιος κόβιτ!...έχουν έρθει 4500 μέχρι τώρα, διάβαζα χθες...

Θα δεις τώρα δύναμη η Ουκρανική μαφία...!!!...γερή ενίσχυση...!!!:(

Υ.Γ:...δεν λοιδορώ τον κοσμάκη που ξεσπιτώθηκε προς Θεού ! ...αλλά θα χει και φυντάνια δε θα έχει?;).sarcastic.
Οσα φυντανια και να εχει, εχουν ερθει και ριζωσει εδω κατι φυντανια απο Ασια και Αφρικη ....μπουμπουκια.....
 
Διαβάζω ελληνικές φυλλάδες και σκεφτομαι: τύφλα να 'χουν τα Εξάρχεια:cool:
Θεόδωρε Καλημέρα!:)

...Μα πως νομίζεις οτι κάνουν επιμόρφωση οι (λεγόμενοι) αναρχικοί της περιοχής? ....διαβάζοντας τις ίδιες φυλλάδες!.sarcastic..sarcastic.

Υ.Γ... επιμόρφωση υψηλού επιπέδου....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top