Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στα βαμπάκια ... Αχαχα
Έχει φράγκα ρε το καργιολακι....ο λαός του δεν έχει...την Ουκρανία τη βλέπει ως βιομηχανία κ όχι ως έθνος-λαο‼️.... μ'αρεσει που ο Αντ1 προβάλει κ σήριαλ ,που πρωταγωνιστεί αυτή η παπατζα ....καπνός δε που στην Αγγλία κοστίζει 14€ από εκεί τον παίρναμε με 2.7 τα 40 γραμ.balli shag ‼️virginia & oriental tobaccos‼️βότκες γαμιστερες 1 λίτρο 3€ εδώ 14
 
Αυτά τα λεφτά που ταζουνε οι Ουκρανοί σε όποιον φέρει ρωσικό άρμα ρωσικό ελικόπτερο ρωσικό αεροπλάνο μπορεί να μου πει κανείς ποιος θα τα πληρώσει και από πού
Από δυτικές τσέπες θα βγουν τα χρήματα απλά θα αυξηθεί το χρέος της Ουκρανίας... Οι Ουκρανοί θα τα πληρώσουν στο μέλλον.
 
Στα βαμπάκια ... Αχαχα
Κοίτα Βασίλη οι ...οπισθόβολοι...το στοχοποιήσανε το κορίτσι....sarcastic.

Κυρώσεις σε ακόμη 370 Ρώσους βάζει η Βρετανία - Πεσκόφ, Ζαχάροβα, Σοϊγκού, Μεντβέντεφ ανάμεσά τους

1647431762409.png

Υ.Γ...και της πάει η στολήηηηηηηη!!!......σσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!;)
 
Κοίτα Βασίλη οι ...οπισθόβολοι...το στοχοποιήσανε το κορίτσι....sarcastic.

Κυρώσεις σε ακόμη 370 Ρώσους βάζει η Βρετανία - Πεσκόφ, Ζαχάροβα, Σοϊγκού, Μεντβέντεφ ανάμεσά τους

View attachment 44513

Υ.Γ...και της πάει η στολήηηηηηηη!!!......σσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!;)
Όχι ρε γαμώτο την Ζαχάροβα !!!!

Να την δεις έτσι και με κανένα μαστίγιο στο χέρι, να πηδάς από τα μπαλκόνια αχαχαχα

Πάρε ένα τηλέφωνο στο κορίτσι και πες της ότι της δίνω άσυλο εγώ.
 
Όχι ρε γαμώτο την Ζαχάροβα !!!!

Να την δεις έτσι και με κανένα μαστίγιο στο χέρι, να πηδάς από τα μπαλκόνια αχαχαχα

Πάρε ένα τηλέφωνο στο κορίτσι και πες της ότι της δίνω άσυλο εγώ.
ασε!....αμα ψαξεις τις φοτο ριχνει δυο κεφαλια στον Πουτιν!!!...ξυλο πολυ!!!!.sarcastic.
 
Κοίτα Βασίλη οι ...οπισθόβολοι...το στοχοποιήσανε το κορίτσι....sarcastic.

Κυρώσεις σε ακόμη 370 Ρώσους βάζει η Βρετανία - Πεσκόφ, Ζαχάροβα, Σοϊγκού, Μεντβέντεφ ανάμεσά τους

View attachment 44513

Υ.Γ...και της πάει η στολήηηηηηηη!!!......σσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!;)
Λινατσες‼️μη δουν καμία ζαχαρωβα μουνοφσκαγια αααααααμεσως κυρώσεις‼️
 
Η φωτογραφία αυτή νομίζω την αδικεί. Αλλά βλέποντας και την Ζελενσκιαγια στην φωτογραφία στην προηγούμενη σελίδα έχω διχαστει. Ας βάλει κάποιος και μία φωτογραφία με καμιά γκόμενα του Πουτιν γιατί δυσκολεύομαι να πάρω θέση. Για τον πόλεμο.
 
Ούτε άγνοια έχουν, ούτε κοροϊδεύουν. Απλά βρίσκουν και τα κάνουν, ή μάλλον τα λένε. Όμως ο λαός μας, λέει, ότι πολλές φορές πάει η στάμνα στη βρύση για νερό, αλλά κάποτε σπάει.
 
Πορτοσαλτε τα λεει ολα. Η ελληνικη δημοσιογραφια στα χειροτερα της. Το επιτελειο του Γκεμπελς μπροστα στο σκαι ειναι γατακια.
 
...ρε τι μου λες ... παλεύετε και σεις με τα REMINGTON και τα φυσέκια το Νίκου...τουλάχιστον για τα γουρούνια, να ... κάνεις έναν μπομπαρδισμό και ξεμπέρδεψες ...γδαρμένα τεμαχισμένα!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Να συμπληρωσω και ψημενα:)
 
Εγώ πάντως κανόνισα χρηματαποστολη για να μου μεταφέρει τα λεφτά από τις επιστροφές καυσίμου και όλα αυτά που θα κερδίσω από την βοήθεια του κράτους προς τους πολίτες .Είδες κάτι τέτοια κάνει η κυβέρνηση και εκεί που έλεγα δεν τους ξαναψηφιζω τώρα θα κάτσω κάτω και θα τους ψηφίσω και με τα τέσσερα (χέρι πόδια) και θα φροντίσω να χω φάει και μια φασολάδα για να τους τιμήσω και με κανονιοβολισμούς.
 
https://www.kathimerini.gr/world/56...arsi-tis-rosias-apo-prodotes-kai-apovrasmata/
Τωρα καταλαβε οτι δεν εχει τους μισους πολιτες μαζι του. Θελουν ολοι τον δυτικο τροπο ζωης, λιγοι ενδιαφερονται για το μεγαλειο της Ρωσιας.
Πως ελεγε το τραγουδακι για τους αλβανους
"καημος επι σειρα ετων
για ενα μπλουζακι benneton"
 
Κύρια θέματα,Αιγαίο-Αν. Μεσόγειος • 17/03/2022 - 13:09


«Βόμβα» Χ.Ακάρ: «Η Ελλάδα συμφώνησε σε συνεκμετάλλευση των κοιτασμάτων του Αιγαίου»



Προπαγάνδα της Τουρκίας ή δώσαμε το «πράσινο» φως;

1647516271416.jpeg

Διαβάστε όλο το άρθρο....

https://warnews247.gr/vomva-ch-akar...ton-koitasmaton-ydrogonanthrakon-tou-aigaiou/
 
Κύρια θέματα,Αιγαίο-Αν. Μεσόγειος • 17/03/2022 - 13:09


«Βόμβα» Χ.Ακάρ: «Η Ελλάδα συμφώνησε σε συνεκμετάλλευση των κοιτασμάτων του Αιγαίου»



Προπαγάνδα της Τουρκίας ή δώσαμε το «πράσινο» φως;

View attachment 44574

Διαβάστε όλο το άρθρο....

https://warnews247.gr/vomva-ch-akar...ton-koitasmaton-ydrogonanthrakon-tou-aigaiou/
Δεν πιστεύω πως θέλει να προκαταλάβει τίποτα, αλήθεια λέει.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top