Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν λες όμως γιατί πέτας ένα γενικό δεν μου αρέσει και εμένα δεν μου αρέσει γιατί έχει νίκελ σκάγια αλλά είναι πολύ δυνατό και σφιχτό
Σφιτουτσικο ναι ειναι, δεν μου αρεσε απο θεμα δυναμης στον τενεκε που το δοκιμασα, καποια αλλα νο3 που ειχα δοκιμασει ηταν πολυ πιο δυνατα και ετσι δεν το ξαναπηρα.
 
Για πες εσύ.... Τι δεν σου αρέσει στα επινικελωμενα; Μετά θα πω κι εγώ.😚😆
Ότι κάνουν μόνο για λαγό! Δεν τα προτιμώ σε πουλιά, ακόμα και σε πάπια πολλά ζωντανά, αυτό έχω δει εγώ, προτιμώ τα επιχαλκωμενα πολύ περισσότερο η σκάγια με πολύ αντιμονιο.
 
Εγώ νομίζω πως είναι ιεροσυλία να συγκρινουμε την βλητικη υπέροχη μιας remi με μια berre, bene κ οτι άλλο. Δεν ξέρω για τις καινουριες.... αλλά οι 11 87 , 1100 κ 870 που γνωρίζω, σε κυνήγι μόνο, κυρίως με χοντρα δεν έχουν αντίπαλο.. Αυτό το θεωρώ δεδομένο για μόνο από τέτοιες κάνες έχω δει τρελά πραγματα... σε ανάλογα χέρια παντα ...
Επίσης όμως, αν είναι δυνατόν να γίνεται συγκριση στην ανωτερότητα ενός μηχανισμου, πχ, benelli, με αυτόν μιας reminghton. Η μόνη που μπορείς να πεις αξιοπιστη σε δυσκολες συνθηκες είναι η 870 ...........
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top