Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Από αυτά που έβαλες τα πιο αξιόπιστα είναι το 302-303
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
A30x πάρε ή Αuto5 για μεταπτυχιακό στην μηχανολογία.
Τα άλλα είναι άχρηστα μπροστά σε αυτά.
 
Από αυτά να διαλέξεις. Σάμπως θα κυνηγήσω μ΄ αυτά? Έτσι τα γουστάρω να τα έχω να τα γυαλίζω και να το βγάζω που και αραιά.
Όποιο θες πάρε τότε, όλα σου κάνουν, όποιο σου άρεσει να το βλέπεις πιο πολύ στην βιτρίνα πάρτο.
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Α5 για καρτέρι - 304 για περπάτημα
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Rem 1100.Ένας φίλος που είμαστε συμμαθητές από το δημοτικό κυνηγάει με 1100 από τη δεκαετία του 80.Έχει και μια 870 σε 16GA.Τις είχε ο πατέρας του.”Σκυλιά” και οι δυο.Κυνηγάμε μαζί,τις έχω δει στη πράξη.Ότι και να μου λένε ειδικά για τις παλιές Rem “τα ακούω βερεσέ” Φθορές εξαρτημάτων φυσιολογικές.Μιλάμε για 40 χρόνια…
 
Last edited:
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Την πρώτη και την τριτη
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Σκέφτεσαι να πάρεις κάτι από αυτά;
 
Σκέφτεσαι να πάρεις κάτι από αυτά;
Ναί, θέλω ένα τουφέκι κλασικό με λίγη ιστορία. Δε βιάζομαι, εξάλλου δεν έχω ακόμα λεφτά. Δημήτρη ότι βρώ σε καλή τιμή και σε ικανοποιητική κατάσταση. Όλα αυτά θα ήθελα να τα είχα στον οπλοβαστό μου. Περισσότερο μου αρέσουν κι εμένα η ρέμι και η al 48, αλλά και τα άλλα είναι όπλα με πολύ καλές περγαμηνές και με ιστορία στους κυνηγότοπους. Εμένα πλέον με ξέρετε. Είμαι άρρωστος, εξαρτημένος. Αύριο πρώτα ο Θεός θα δώ μια 303 ενός συναδέλφου, που θέλει να τη δώσει γιατί δεν είναι magnum.
 
Ναί, θέλω ένα τουφέκι κλασικό με λίγη ιστορία. Δε βιάζομαι, εξάλλου δεν έχω ακόμα λεφτά. Δημήτρη ότι βρώ σε καλή τιμή και σε ικανοποιητική κατάσταση. Όλα αυτά θα ήθελα να τα είχα στον οπλοβαστό μου. Περισσότερο μου αρέσουν κι εμένα η ρέμι και η al 48, αλλά και τα άλλα είναι όπλα με πολύ καλές περγαμηνές και με ιστορία στους κυνηγότοπους. Εμένα πλέον με ξέρετε. Είμαι άρρωστος, εξαρτημένος. Αύριο πρώτα ο Θεός θα δώ μια 303 ενός συναδέλφου, που θέλει να τη δώσει γιατί δεν είναι magnum.
Βάλε και τις breda ελατήριο μέσα. Για τα κριτήρια που θες.τα κοντάκια τους είναι πολύ μυστήρια όμως,θα ζοριστεις.εχει κάποια όπλα σε αξιόλογες τιμές και καταστασεις
 
Το μοναδικό όπλο καραμπίνα που θα αγόραζα σήμερα ,αλλά δεν βρίσκω ,είναι gold super magnum 76 κάννη.την είχα σε παραλλαγής με το φουλ μαμά πάνω.δεν ξέρω τι κατσιμο; Κακώς την είχα δόσεις ,το μοναδικό που μετάνιωσα που εδοσα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top