Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάντως,όμορφα τουφέκια,με διαστάσεις το cal 12 σαν 20,καλές Κάννες και σύστημα καθαρό που δε "βρωμιζει"
Τις έχω ψάξει λίγο και μου έκανε εντύπωση η ποιότητα κατασκευής. Πολύ καλοκατασκευασμένο τουφέκι.
 
Δημήτρη οι ελατηρίου breda ήτανε όλες ατσάλινες..
Είχε βγει μια από τις τελευταίες με βάση αλουμινίου και ατσάλινο μόνο το καπάκι.δεν θυμάμαι αν ήταν περιορισμένου αριθμού η συγκεκριμένο μοντέλο φίλε.
Όπως αλ48 είχε βγει και έκδοση με ατσάλινη βαση
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
48 al και ξερό ψωμί. Γιατί εκτός από ρέμι, αγαπάμε και Franchi... Άμα την βρεις και με εναλλάξιμα τσοκάκια εξωτερικά ακόμα καλύτερα. Μοντέλο κατά προτίμηση την black magic, την είχε ο παππούς μου για χρόνια.
 
48 al και ξερό ψωμί. Γιατί εκτός από ρέμι, αγαπάμε και Franchi... Άμα την βρεις και με εναλλάξιμα τσοκάκια εξωτερικά ακόμα καλύτερα. Μοντέλο κατά προτίμηση την black magic, την είχε ο παππούς μου για χρόνια.
Καλές κάννες σε απόδοση αλλά κλωτσάνε αρκετά.Χτύπους γερούς…
 
48 al και ξερό ψωμί. Γιατί εκτός από ρέμι, αγαπάμε και Franchi... Άμα την βρεις και με εναλλάξιμα τσοκάκια εξωτερικά ακόμα καλύτερα. Μοντέλο κατά προτίμηση την black magic, την είχε ο παππούς μου για χρόνια.
Α302 την ειχα χαλίκια να έβαζες μέσα εμπλοκή δεν εκανε ποτε
 
48 al και ξερό ψωμί. Γιατί εκτός από ρέμι, αγαπάμε και Franchi... Άμα την βρεις και με εναλλάξιμα τσοκάκια εξωτερικά ακόμα καλύτερα. Μοντέλο κατά προτίμηση την black magic, την είχε ο παππούς μου για χρόνια.
Λες και είσαι μέσα στο κεφάλι μου bro
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top