Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Ρωτάς εσυ για τέσσερα οπλάκια?
Άνοιξε την αγκαλιά σου(χωράνε)κ βάλτα όλα μέσα να τελειώνεις..... .yel.

Αν για καποιο λογο θα έπρεπε να διαλέξω θα επέλεγα την 1100 για την θωριά της κ μόνο....
Ακόμα κ αν η λίστα περιειχε κ "συγχρονα" αυτογεμη....
 
Είδα σήμερα την 303 του συναδέλφου που σας έλεγα. Δε μου πήγε καρδιά να την αγοράσω. Το όπλο ήταν άριχτο, είχε τα εργοστασιακά γράσσα. Κάποιος του φούσκωσε τα μυαλά για magnum, για κυνήγι αγριογούρουνου. Τον έπεισα να το κρατήσει και δε σας κρύβω ότι το ευχαριστήθηκα. Μάλλον του την είχαν πέσει να του τη φάνε απ' ότι κατάλαβα. Αύριο θα του κάνω μάθημα στο καθάρισμα (μόνο αυτό μπορώ) Χαχαχα
 
Θα τον κάνω αστέρι λέμε. Θα τον εφοδιάσω και με τα απαραίτητα να χει να πορεύεται
Τα απαραίτητα??
Κατάλαβα..
Καμιά δεκαριά διαφορετικά σπρέι κ λάδια κ αλλά τόσα βουρτσάκια...
Βέργες καθαρισμου με κάθε σπειρωμα...
Ωχ τι έχει να τραβήξει ο καημένος... .yel.
 
Είδα σήμερα την 303 του συναδέλφου που σας έλεγα. Δε μου πήγε καρδιά να την αγοράσω. Το όπλο ήταν άριχτο, είχε τα εργοστασιακά γράσσα. Κάποιος του φούσκωσε τα μυαλά για magnum, για κυνήγι αγριογούρουνου. Τον έπεισα να το κρατήσει και δε σας κρύβω ότι το ευχαριστήθηκα. Μάλλον του την είχαν πέσει να του τη φάνε απ' ότι κατάλαβα. Αύριο θα του κάνω μάθημα στο καθάρισμα (μόνο αυτό μπορώ) Χαχαχα
Super magnum μονο στα γουρουνια αχαχαχαχ καλα εκανες φιλε μου με ενα σωστο 70αρι φυσιγγιο μια χαρα πέφτουν τα γουρουνια αρκει να ριξεις εκει που πρεπει γτ τι 8 τι 18 βολια αμα πανε πεντε μετρα αλλου την ιδια δουλεια κανουν χωρια τα ατυχοματα που προκαλουν
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

1000400149.jpg
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

View attachment 84851
Ο μάγκα μου! Και πορτοκαλί λουράκι!φοβερό, ειδικά άμα βρέχει σου λύνει τα χέρια.
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

View attachment 84851
Να το χαρεις ωραιο γκατζετακι
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

View attachment 84851
Καλορίζικο φιλαράκι. Πάντα γαμάτος!!
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

View attachment 84851
Να το χαρείς! Είναι καλή φάση το smartwatch στο κυνήγι και ιδιαίτερα χρήσιμο.
 
Ο μάγκα μου! Και πορτοκαλί λουράκι!φοβερό, ειδικά άμα βρέχει σου λύνει τα χέρια.
Να το χαρεις ωραιο γκατζετακι
Καλορίζικο φιλαράκι. Πάντα γαμάτος!!
Να το χαρείς! Είναι καλή φάση το smartwatch στο κυνήγι και ιδιαίτερα χρήσιμο.

Σας ευχαριστώ όλους κύριοι. Το πήρα πορτοκαλί γιατί το προηγούμενο που ήταν δώρο με το κινητό το έχασα στο κυνήγι δύο φορές. Την δεύτερη για πάντα. Εκείνο βέβαια είχε λουράκι της πλάκας. Αυτό είναι ποιο ποιοτικό πιστεύω.
 
Είναι κάποιος φίλος ενήμερος για το ποια οπλοπωλεια έχουν στην βιτρίνα τους τα μοντέλα Beretta 686/687 iii ή ii αν τυχόν υπάρχει και Browning 525/725 να δοκιμαστούν ταυτόχρονα; ιδανικά στα βόρεια προάστια Αττικής .(εκτός της beretta Hellas )
Ιδανικά θα ήταν η έκθεση του Μαρτίου αλλά θα λείπω.
 
Last edited:
Είναι κάποιος φίλος ενήμερος για το ποια οπλοπωλεια έχουν στην βιτρίνα τους τα μοντέλα Beretta 686/687 iii ή ii αν τυχόν υπάρχει και Browning 525/725 να δοκιμαστούν ταυτόχρονα; ιδανικά στα βόρεια προάστια Αττικής .(εκτός της beretta Hellas )
Ιδανικά θα ήταν η έκθεση του Μαρτίου αλλά θα λείπω.
Πάρε τηλ στα καταστήματα να σου πούν τι στοκ έχουν από αυτά που θες να δεις
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top