Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα συνάδελφοι. Το Google μου έβγαλε στις ενημερώσεις αυτή την αγγελία από το Car. Δεν ξέρω πως γίνεται να σου βγάζει σαν τις ειδήσεις, μια αγγελία όπλου είμαι άσχετος. Anyway. Ο λόγος που ανεβάζω το λινκ είναι γιατί ο άνθρωπος γράφει ότι τα πουλάει λόγο προβλήματος υγείας. Ούτε τον ξερω, ούτε με ξέρει αλλά όταν διαβάζω λόγους υγείας δεν μπορώ να προσπεράσω έτσι. Τα έχω ζήσει. Λοιπόν, η αγγελία. https://www.car.gr/340226740
Big brother Κώστα!
 
Big brother Κώστα!
Μα να πεις ότι μπαίνω κάθε μέρα στο καρ; Δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ, δεν ψάχνω για όπλο και δεν έχω καμία προτίμηση στα μεταχειρισμένα. Να έχω μπει στο καρ για όπλο δέκα φορές στη ζωή μου είναι ζήτημα.
 
Μα να πεις ότι μπαίνω κάθε μέρα στο καρ; Δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ, δεν ψάχνω για όπλο και δεν έχω καμία προτίμηση στα μεταχειρισμένα. Να έχω μπει στο καρ για όπλο δέκα φορές στη ζωή μου είναι ζήτημα.
Κάνεις αναζητήσεις για όπλα στο google ίσως; Δε γλιτώνουμε από πουθενά! Εδώ συζητούσαμε με τη γυναίκα να πάρουμε μια βιβλιοθήκη του παιδιού και μετά από λίγο στο Facebook έβλεπα όλο διαφημίσεις για βιβλιοθήκες! Δε μας διαβάζει μόνο, μας ακούει κιόλας!
 
Κάνεις αναζητήσεις για όπλα στο google ίσως; Δε γλιτώνουμε από πουθενά! Εδώ συζητούσαμε με τη γυναίκα να πάρουμε μια βιβλιοθήκη του παιδιού και μετά από λίγο στο Facebook έβλεπα όλο διαφημίσεις για βιβλιοθήκες! Δε μας διαβάζει μόνο, μας ακούει κιόλας!
Εχει να κανει με τα cookies και τις αδειες χρησης διαφορων εφαρμογων.
Οταν χρησιμοποιουμε εφαρμογες στο κινητο,αποδεχομαστε πολλες φορες την αδεια προσβασης στο ηχειο,μικροφωνο,καμερα κλπ...
Οποτε σε "ακουει" το κινητο και σου πεταει τις αντιστοιχες διαφημισεις..
Το ιδιο ισχυει κατα την περιηγηση σε ιστοτοπους,οπου εκει αποδεχομαστε τα cookies...
Τα λεω ομορφα?
Τα εξηγω ωραια?
50 ευρω με IRIS...
Σου στελνω πμ με το κιν...
Τσαμπα πραμα..
Στον τεχνικο θα εδινες παραπανω...
 
Κάνεις αναζητήσεις για όπλα στο google ίσως; Δε γλιτώνουμε από πουθενά! Εδώ συζητούσαμε με τη γυναίκα να πάρουμε μια βιβλιοθήκη του παιδιού και μετά από λίγο στο Facebook έβλεπα όλο διαφημίσεις για βιβλιοθήκες! Δε μας διαβάζει μόνο, μας ακούει κιόλας!
Ισχύει, μου έχει συμβεί πολλές φορές...
 
Τι από τα παρακάτω classics προτιμάτε?
α. Remi 1100
β. Browning auto 5
γ. franchi 48 al
δ. Beretta A302-303
Από πρόχειρη έρευνα που έκανα η ρεμι 1100 έχει πουλήσει 4εκ. όπλα, ακολουθούμενη από brow με λίγο κάτω από 3 εκ.
Ρεμ 1100 και σαν δεύτερη επιλογη 303 και τα δυο με τσοκ μαμισια
 
Αφού εγώ προχθές μίλαγα στο τηλ για τσίχλες και μου έβγαλε διαφήμιση απο ταβέρνες στο Μόδι
Ρε δε θυμασε που σου έλεγα ότι μετά τον κορονιο η ωμοπλάτη είναι σαν να με Βαράνε με στλιαρια και πονάει
Ε όλο μασατζιδικα μου βγάζει
Και χθες κάτι λεγαμε με τον Αλεξ
Τώρα βγάζει στριπτιτζουδες
 
Ρε δε θυμασε που σου έλεγα ότι μετά τον κορονιο η ωμοπλάτη είναι σαν να με Βαράνε με στλιαρια και πονάει
Ε όλο μασατζιδικα μου βγάζει
Και χθες κάτι λεγαμε με τον Αλεξ
Τώρα βγάζει στριπτιτζουδες
Για την ατσαλίνα λέγατε?
 
Last edited:





Με εχει πιάσει τελευταία να επερνα ένα ελαφρύτερο όπλο από αυτό που έχω..
Εχω δει αρκετά άλλα κλικ ένα μου έχει κάνει μόνο και μου καθόταν καλύτερα από τα άλλα
Το μοντελφεδρο το τελευταίο μοντέλο με τα ξύλα άλλα είναι 3050γρ
Α400 λάιτ δεν μου άρεσε καμια μπροστοβαρες όλες
Φράνκι με τίποτα φαμπαρμ Μπρέντα το ίδιο
Becaccia πίσω βάρος πολύ.
Μοντελφεδρο με πλαστικό άκυρο τελείως διαφορετικό με το ξύλο που είναι ποιο ζηγισμενο
M2 σιδεριας
 





Με εχει πιάσει τελευταία να επερνα ένα ελαφρύτερο όπλο από αυτό που έχω..
Εχω δει αρκετά άλλα κλικ ένα μου έχει κάνει μόνο και μου καθόταν καλύτερα από τα άλλα
Το μοντελφεδρο το τελευταίο μοντέλο με τα ξύλα άλλα είναι 3050γρ
Α400 λάιτ δεν μου άρεσε καμια μπροστοβαρες όλες
Φράνκι με τίποτα φαμπαρμ Μπρέντα το ίδιο
Becaccia πίσω βάρος πολύ.
Μοντελφεδρο με πλαστικό άκυρο τελείως διαφορετικό με το ξύλο που είναι ποιο ζηγισμενο
M2 σιδεριας
Η μοντυ πάντα ήταν αγαπημένο τέκνο της μπενελι. Μια εταιρία που διοργανώνει κυνήγια στην Αργεντινή την έχει βγάλει την πιο αξιόπιστη ημιαυτόματη καραμπίνα ακολουθούμενη από την 390 (πηγή Randy Wakeman).
 





Με εχει πιάσει τελευταία να επερνα ένα ελαφρύτερο όπλο από αυτό που έχω..
Εχω δει αρκετά άλλα κλικ ένα μου έχει κάνει μόνο και μου καθόταν καλύτερα από τα άλλα
Το μοντελφεδρο το τελευταίο μοντέλο με τα ξύλα άλλα είναι 3050γρ
Α400 λάιτ δεν μου άρεσε καμια μπροστοβαρες όλες
Φράνκι με τίποτα φαμπαρμ Μπρέντα το ίδιο
Becaccia πίσω βάρος πολύ.
Μοντελφεδρο με πλαστικό άκυρο τελείως διαφορετικό με το ξύλο που είναι ποιο ζηγισμενο
M2 σιδεριας
Δες και την montefeltro extra light 2900gr
 
Η μοντυ πάντα ήταν αγαπημένο τέκνο της μπενελι. Μια εταιρία που διοργανώνει κυνήγια στην Αργεντινή την έχει βγάλει την πιο αξιόπιστη ημιαυτόματη καραμπίνα ακολουθούμενη από την 390 (πηγή Randy Wakeman).
Σαν αίσθηση στα δικά μου τα χερια ήταν το καλύτερο μου άρεσε το κοντάκι του που ο λαιμός και το χτένι έχουν πάχος.. ενώ είπαν ότι έχει ίδιες διαστάσεις με το μπεκατσια καμια σχέση στην επομιση τους.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top