Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νικόλα,τα όπλα τα δοκιμάζεις ΑΔΕΙΑ!
Για κυνήγι θα πας με το όπλο ΓΕΜΑΤΟ!
Ξανακοιτα τα πισωβαρα, ΓΕΜΆΤΑ (ΣΕ ΑΣΦΑΛΕΣ ΜΕΡΟΣ!).
Στα μαγαζιά θα το δεχτούν; ;;
https://images.app.goo.gl/mWJ3zYEwZiXtt5sSA
Αυτό το καινούριο μου καθόταν καλύτερα
Ενώ τι έξτρα λαιτ

xlarge-20191007172912-benelli-montefeltro.jpg
[/url]how to screen capture
xlarge-20191007172912-benelli-montefeltro.jpg
[/url]how to screen capture
 
Last edited:
Ναι με τρία φυσιγγακια (100γρ) η μπεκατσια ταμάμ θανε και η έξτρα η μοντι
Γεμάτη η becaccia είναι ωραιότατη στα χέρια!
Στη θέση του Νίκου,για την δουλειά που την θέλει θα ήταν κορυφαία επιλογή μου.
Το έχω πει πολλές φορές!
 
Γεμάτη η becaccia είναι ωραιότατη στα χέρια!
Στη θέση του Νίκου,για την δουλειά που την θέλει θα ήταν κορυφαία επιλογή μου.
Το έχω πει πολλές φορές!
Το επομισα από 50 φορές σε 3 μαγαζιά και το νόμιζα ότι θα φύγει από τα χέρια στο αέρα 😂😂😂
40 όπλα κοίταξα 2 ώρες στο κάθε μαγαζι έκατσα θα με κράζουν ακόμα 😂😂
 
Το επομισα από 50 φορές σε 3 μαγαζιά και το νόμιζα ότι θα φύγει από τα χέρια στο αέρα 😂😂😂
40 όπλα κοίταξα 2 ώρες στο κάθε μαγαζι έκατσα θα με κράζουν ακόμα 😂😂
Να σκεφτείς ότι το κρατάς στα χέρια 11:30' ώρα και με την γλώσσα έξω από την υπερπροσπάθεια να βγάλεις την ανηφόρα και να προλάβεις την φερμα του σκύλου!
Στο μαγαζί βλέπεις κάτι σε ηρεμία,με το ραχατι σου!
Οι πέρδικες δεν είναι στο μαγαζί!🙂
 
Να σκεφτείς ότι το κρατάς στα χέρια 11:30' ώρα και με την γλώσσα έξω από την υπερπροσπάθεια να βγάλεις την ανηφόρα και να προλάβεις την φερμα του σκύλου!
Στο μαγαζί βλέπεις κάτι σε ηρεμία,με το ραχατι σου!
Οι πέρδικες δεν είναι στο μαγαζί!🙂
Σωστά αυτό που λες με το ζορι κουνάς τα παπούτσια σου να πας..
Ένα άλλο το κοντάκι της είχε το κοντό πελμα και το χτένι μου φενοταν ποιο λεπτό.. Ίσως που καθόμουν ποιο μπροστά.
Σε ένα φτιαχτό κοντάκι αν δεν τα βρω με αυτό..
Θα είναι στο ίδιο βάρος; ;; γιατί το είδα πολύ ψεύτικο προφίλ όλες ήταν ίδια..
Η θα ανέβει σε βαρος;; σκέφτηκα και αυτό προ πάντως
 
Σωστά αυτό που λες με το ζορι κουνάς τα παπούτσια σου να πας..
Ένα άλλο το κοντάκι της είχε το κοντό πελμα και το χτένι μου φενοταν ποιο λεπτό.. Ίσως που καθόμουν ποιο μπροστά.
Σε ένα φτιαχτό κοντάκι αν δεν τα βρω με αυτό..
Θα είναι στο ίδιο βάρος; ;; γιατί το είδα πολύ ψεύτικο προφίλ όλες ήταν ίδια..
Η θα ανέβει σε βαρος;; σκέφτηκα και αυτό προ πάντως
Το vc sagittaire που σου έδειξε ο @panagiotis agiannitis είναι εξαιρετική επιλογή. Επειδή είσαι απαιτητικός πήγαινε να το δείς. Είχε κάποια κομμάτια ο Παπαδάκης στα 800 ευρώ, αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.
https://www.npapadakis.gr/δικαννο-α...σ-p-1704.html?sess=non979l7k9ogno1v526uh2kmk0
 
Το vc sagittaire που σου έδειξε ο @panagiotis agiannitis είναι εξαιρετική επιλογή. Επειδή είσαι απαιτητικός πήγαινε να το δείς. Είχε κάποια κομμάτια ο Παπαδάκης στα 800 ευρώ, αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.
https://www.npapadakis.gr/δικαννο-αλληλεπιθετο-verney-carron-sagittaire-απλοι-εξωλκεισ-p-1704.html?sess=non979l7k9ogno1v526uh2kmk0
Δεν θελει δικανο ειπε.
Νομιζω η modefeltro ειναι μονοδρομος για αυτον.
Εχει αεριων, να παρει και ενα αδρανιας.
 
Δεν θελει δικανο ειπε.
Νομιζω η modefeltro ειναι μονοδρομος για αυτον.
Εχει αεριων, να παρει και ενα αδρανιας.
Ας πάει να το δεί πρώτα και μετά να μας πεί τη γνώμη του. Είναι ιδανικό τουφέκι για κυνήγι φέρμας. Είμαι σίγουρος ότι θα το ερωτευτεί. Είναι μια κατηγορία μόνο του.
 
Το vc sagittaire που σου έδειξε ο @panagiotis agiannitis είναι εξαιρετική επιλογή. Επειδή είσαι απαιτητικός πήγαινε να το δείς. Είχε κάποια κομμάτια ο Παπαδάκης στα 800 ευρώ, αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.
https://www.npapadakis.gr/δικαννο-α...σ-p-1704.html?sess=non979l7k9ogno1v526uh2kmk0
Είδα και δικαννα δεν τα θέλω καθόλου..
Δεν θελει δικανο ειπε.
Νομιζω η modefeltro ειναι μονοδρομος για αυτον.
Εχει αεριων, να παρει και ενα αδρανιας.
Μοντελφεδρο αλλαγή κατηγορίας όπως λές..
Κάψω το κεφάλι στην σκέψη και θα αποφασίσω 😅
 
Το vc sagittaire που σου έδειξε ο @panagiotis agiannitis είναι εξαιρετική επιλογή. Επειδή είσαι απαιτητικός πήγαινε να το δείς. Είχε κάποια κομμάτια ο Παπαδάκης στα 800 ευρώ, αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.
https://www.npapadakis.gr/δικαννο-αλληλεπιθετο-verney-carron-sagittaire-απλοι-εξωλκεισ-p-1704.html?sess=non979l7k9ogno1v526uh2kmk0
Εχεις την Α5;;;
Τι λεει σαν οπλο;
Σκοπευτικη γραμμη;

Πριν λιγες μερες βγαλανε κ την Α5 σε 20αρι.
 
Είδα και δικαννα δεν τα θέλω καθόλου..

Μοντελφεδρο αλλαγή κατηγορίας όπως λές..
Κάψω το κεφάλι στην σκέψη και θα αποφασίσω 😅
Η beccacia είναι πολύ πιο ανώτερη αλλά μια montefeltro θα την συνηθησης πιο γρήγορα, την καινούργια.
 
Εχεις την Α5;;;
Τι λεει σαν οπλο;
Σκοπευτικη γραμμη;

Πριν λιγες μερες βγαλανε κ την Α5 σε 20αρι.
Είναι πολύ ποιοτική κατασκευή. Είναι κατηγορίας premium. Άριστη βαφή και φινίρισμα. Όλα λειτουργούν βουτυρενια. Ρίχνει 28 γρ απροβληματιστα. Σε 24 δεν έχω δοκιμάσει. Δεν το έχω δουλέψει πολύ. Μόνο σκοπευτήριο και καθόλου κυνήγι, οπότε δεν έχω πλήρη εικόνα. Η σκοπευτική γραμμή είναι για μένα το μεγαλύτερο προτέρημα. Όλο το πάνω μέρος είναι μια τεράστια σκ. γραμμή που σε οδηγεί αυτόματα. Το σκαλοπάτι της βάσης η θα το λατρέψεις η θα το μισήσεις. Πολύ καλό πέλμα, αλλά μάλλον όχι πολύ ανθεκτικό, είναι αφρώδες και πολύ μαλακό.
 
Το επομισα από 50 φορές σε 3 μαγαζιά και το νόμιζα ότι θα φύγει από τα χέρια στο αέρα 😂😂😂
40 όπλα κοίταξα 2 ώρες στο κάθε μαγαζι έκατσα θα με κράζουν ακόμα 😂😂
Όπως σου είπε και ο Γιάννης παραπάνω, μετά το 3ωρο θα εκτιμήσεις το ανάλαφρο όπλο..... ειδικά αν έχεις και ανηφόρες στο 2ωρο........ θέλει λίγο εξοικείωση το ελαφρύ όπλο γιατί όσο ωραία ανεβαίνει άλλο τόσο ωραία φεύγει κιόλας..... άλλο γρήγορη και άλλο βιαστική επωμιση και πάτημα......
 
Γεμάτη η becaccia είναι ωραιότατη στα χέρια!
Στη θέση του Νίκου,για την δουλειά που την θέλει θα ήταν κορυφαία επιλογή μου.
Το έχω πει πολλές φορές!
Όντως η beccacia είναι για αυτό που λέει το όνομα της..... μεγάλη καινοτομία η ρίγα από ανθρακόνημα..... γιατί και τα 50-100 γραμμάρια μετά από 3-4 ώρες περπάτημα τα νιώθεις στα χέρια......
 
Όπως σου είπε και ο Γιάννης παραπάνω, μετά το 3ωρο θα εκτιμήσεις το ανάλαφρο όπλο..... ειδικά αν έχεις και ανηφόρες στο 2ωρο........ θέλει λίγο εξοικείωση το ελαφρύ όπλο γιατί όσο ωραία ανεβαίνει άλλο τόσο ωραία φεύγει κιόλας..... άλλο γρήγορη και άλλο βιαστική επωμιση και πάτημα......
Σαν οπλα είναι ίδια βάση κλείστρο κάννη απλά αλλάζει λίγο το κοντάκι και πολύ η παπιά για αυτό και το βάρος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top