Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aν δεν ήταν προβληματικες οι fabarm δεν θα τις έδιναν 500 ευρώ καινούργιες τα μαγαζιά
Κυριε σταυρο καλησπερα , ενα καινουργιο ΧΛΡ στα 500ε σε πιο μαγαζι υπαρχει? Ενδιαφερομαι να παρω ενα . Σορρυ για την επεξεργασια και ενα Λ4Σ δεν με χαλαει
 
Κυριε σταυρο καλησπερα , ενα καινουργιο ΧΛΡ στα 500ε σε πιο μαγαζι υπαρχει? Ενδιαφερομαι να παρω ενα . Σορρυ για την επεξεργασια και ενα Λ4Σ δεν με χαλαει
Γιαλιτακης στο Ηράκλειο αν θες μια γνώμη μείνε μακρυά
 
Γιαλιτακης στο Ηράκλειο αν θες μια γνώμη μείνε μακρυά
Ευχαριστω για την πληροφορια . Θα ερθω σε επικοινωνια να παρω ενα Φαμπαρμ στα 500 ευρω καινουργιο.
Επειδη ειμαστε μικρη οικογενεια θελω να την μεγαλωσω λιγο εφοσον βρω στα 500 :) . Τα παρακατω τα κυνηγαμε σαν να μην υπαρχει αυριο η παρεα μου :) Ευχαριστω για την συμβουλη

Fabarm Elegi
Fabarm MK3 eurolion
Fabarm h4
Fabarm Titan
Fabarm XLR
 
Ευχαριστω για την πληροφορια . Θα ερθω σε επικοινωνια να παρω ενα Φαμπαρμ στα 500 ευρω καινουργιο.
Επειδη ειμαστε μικρη οικογενεια θελω να την μεγαλωσω λιγο εφοσον βρω στα 500 :) . Τα παρακατω τα κυνηγαμε σαν να μην υπαρχει αυριο η παρεα μου :) Ευχαριστω για την συμβουλη

Fabarm Elegi
Fabarm MK3 eurolion
Fabarm h4
Fabarm Titan
Fabarm XLR
Alex τι λεει η Η4?
 
Alex τι λεει η Η4?
Ο συνκυνηγοσ μου την εχει κοντα στα 8 χρονια , απο περιποίηση μια φορα στο κλεισιμο την καθαριζει ειτε φαει βροχη ειτε οχι . Ριχνει 38 γραμμαρια τον χειμωνα συνεχεια . Τον χρονο ριχνει κοντα στα 1000 φυσιγγια σιγουρα στα 38 και 34 γραμμαρια . Εμπλοκη θα δει μονο μετα απο εντονη βροχη και αυτο γιατι θα μαζεψει η καπνα υγρασια ... Τα παλια μοντελα ειχαν καπιο θεμα με εμπλοκες ...

Εχω ανεβασει βιντεακια του φιλου μου στο φαμπαρμ τεαμ ...Αμα τα βρεις ριξε μια ματια . Ωραια σκοτωματα κανει το οπλο.
 
Αυτό σκέφτομαι, αν βάλω 500 ευρώ την xlr δε θα τη δώσω ποτέ... 350 είναι καλά;
Αν υπολογισουμε οτι το εχεις μεταχειρισμενο συν οτι θα ειναι προβλημα νομιζω οτι πρεπει να με πληρωσεις για να το παρω και ολας .
Επειδη ειμαι καλοψυχος θα κανω πετρα την καρδια μου και θα σου στειλω ενα τραπεζικο λογαριασμο να μου βαλεις 200 ευρω και μολις δω οτι με πληρωνεις για να την παρω σου στελνω και τα χαρτια για την μεταβιβαση :) .

Νομιζω ειχατε και την βαφη με παραλλαγη . Απαπα χαλια . Τυχερος εισαι που βρεθηκα εγω . Παιξε τζοκερ
 
Αν υπολογισουμε οτι το εχεις μεταχειρισμενο συν οτι θα ειναι προβλημα νομιζω οτι πρεπει να με πληρωσεις για να το παρω και ολας .
Επειδη ειμαι καλοψυχος θα κανω πετρα την καρδια μου και θα σου στειλω ενα τραπεζικο λογαριασμο να μου βαλεις 200 ευρω και μολις δω οτι με πληρωνεις για να την παρω σου στελνω και τα χαρτια για την μεταβιβαση :) .

Νομιζω ειχατε και την βαφη με παραλλαγη . Απαπα χαλια . Τυχερος εισαι που βρεθηκα εγω . Παιξε τζοκερ
Κοίτα επειδή έχω την ξύλινη θα σου βάλω 200 και μια ετήσια συνδρομή στον οπλουργό να σου λύνει τα προβλήματα...:)
 
Το σου χει κάνει και την έχεις σε τέτοια μοίρα?
Εμενα τι να μου κάνει? Εγώ δεν ασχολουμε με τέτοια προβληματικά όπλα κάτι φίλοι που έκαναν το λάθος και εμπιστευτηκαν τον μαγαζάτορα και αγόρασαν βρήκαν τον μπελά τους
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top