Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα uno sporting ξερετε ποσο τα δινει Ηλια η Νικο;
Τωρα το ειδα οκ..5.10..τρομερη τιμη.
Επισης φτηνα σκοπευτικα(sporting) περα απο τον Κενταυρο εχει και ο Τριμμης.τα εριχναν την Τεταρτη στο σκοπευτηριο,ρωτησα τιμη και μου ειπαν 5 ευρω..σπασιματα πολυ καλα εκαναν απο οτι ειδα,και ειδικα ο ενας που ριχνει 6-7 πουλες καθε φορα (με blaser F3) μου ειπε οτι του φανηκαν καλυτερα απο του Κενταυρου..
Γιάννη δεν τα ξέρω του τριμμη...πως τα λεει;εγώ πάντως τα due για τέσσερα ευρώ στην κούτα δεν τα αλλάζω γιατί τα βάζω και προπόνηση και αγώνα με τα ιδια
 
Βρήκα σήμερα σε μαγαζί στο νησί τα super kill sporting του καραμανιδη και τσίμπησα 2 κουτακια. Τα έφερε πρώτη φορά. Έχει κάποιος γνώμη για αυτά τα φυσηγγια;
Φέτος τα έριξα στα μπασίματα και με εντυπωσίασαν. Τα έριξα και στο σκοπευτήριο με πολύ καλά αποτελέσματα. Σταθερό φυσίγγι φέτος σε πολύ καλή τιμή!
 
Βρήκα σήμερα σε μαγαζί στο νησί τα super kill sporting του καραμανιδη και τσίμπησα 2 κουτακια. Τα έφερε πρώτη φορά. Έχει κάποιος γνώμη για αυτά τα φυσηγγια;
Γιάννη όλο τον Φλεβάρη στις τσίχλες αυτά έριχνα, μου άρεσαν πάρα πολύ και έμεινα ευχαριστημένος....
 
Φέτος τα έριξα στα μπασίματα και με εντυπωσίασαν. Τα έριξα και στο σκοπευτήριο με πολύ καλά αποτελέσματα. Σταθερό φυσίγγι φέτος σε πολύ καλή τιμή!

Γιάννη όλο τον Φλεβάρη στις τσίχλες αυτά έριχνα, μου άρεσαν πάρα πολύ και έμεινα ευχαριστημένος....
Σας ευχαριστώ παιδιά, την Κυριακή θα δοκιμαστούν.
 
Βρήκα σήμερα σε μαγαζί στο νησί τα super kill sporting του καραμανιδη και τσίμπησα 2 κουτακια. Τα έφερε πρώτη φορά. Έχει κάποιος γνώμη για αυτά τα φυσηγγια;
Τα έριχνα και Σπόρτινγκ και κυνήγι πριν τα ανεβασουν πολύ καλό και γρήγορο...έχει λίγο παραπάνω λακτισμα
 
Χθες δοκίμασα τα super kill sporting του καραμανιδη, μου άρεσαν πολλή. Γρήγορο, με ανεκτό λάκτισμα παρ' όλη τη ζέστη και τα σπασίματα πολλή καλά, αν και σε κάποια πιάτα δεν ήμουν κέντρο τα έκανε κομματάκια. Τα τσοκ που είχα ηταν 4-3, ειδικά με το 3αρι έκανα κάποια μακρινά σπασίματα όνειρο. Σίγουρα θα τα ξαναπάρω.
 
Γιάννη δεν τα ξέρω του τριμμη...πως τα λεει;εγώ πάντως τα due για τέσσερα ευρώ στην κούτα δεν τα αλλάζω γιατί τα βάζω και προπόνηση και αγώνα με τα ιδια
Τώρα το είδα Ηλία.δεν ξέρω πως τα λέει ο Τριμης,απλα τα είδα που τα έριχναν και ρώτησα..τα due επειδή έχουν piston skeet βυσματωση έχεις δει πιο ανοιχτή κατανομή γενικά? Τι εννοείς τέσσερα ευρώ την κούτα? 5,5 € τα 25 δεν τα έχει με σκοπευτική ταυτότητα?
 
Τώρα το είδα Ηλία.δεν ξέρω πως τα λέει ο Τριμης,απλα τα είδα που τα έριχναν και ρώτησα..τα due επειδή έχουν piston skeet βυσματωση έχεις δει πιο ανοιχτή κατανομή γενικά? Τι εννοείς τέσσερα ευρώ την κούτα? 5,5 € τα 25 δεν τα έχει με σκοπευτική ταυτότητα?
Εννοεί ότι αν βάλεις 20 κουτιά η κούτα επί 50 λεπτά πάνω από τα 5€ μας κάνει 4€ παραπάνω χρήματα στην κούτα από το να αγοράσεις μια κούτα με 5€ το κουτί!
 
Μπορει καποιος μα βαλει μια φωτο απο τα due; γιατι υπαρχουν δυο.
Βασιλη σε ευχαριστω!
Νικο αυτα ειναι που εχει ο Touris στα 5,5 € με σκοπευτικη ταυτοτητα..




LmDoHq7.png
 
Βασιλη σε ευχαριστω!
Νικο αυτα ειναι που εχει ο Touris στα 5,5 € με σκοπευτικη ταυτοτητα..




LmDoHq7.png
Υπάρχουν και αυτά, τα due europe.
XfS8c5d.jpg
Γιαννηδες ευχαριστω. Τα πρωτα ποιο γρηγορα. Ποιο σκληρο λακτισμα; και ανοιγουν λιγο την τουφεκια η ειναι αυστηρα;. Τα europe λογικα ποιο μαλακα εχουν ριχτει απο καποιο συναδερφο;
 
Νικο τα εχω ριξει αυτα που ποσταρα 2-3 φορες ,ειναι λιγο τσιμπημενα σε λακτισμα..αλλα οχι κατι φοβερο.ξερω οτι εχουν piston skeet βυσματωση της qualanti..θεωρητικα αυτο σημαινει μια πιο ανοιχτη κατανομη,χωρις αυτο να ειναι απολυτο αν δεν ριχτουν στον πινακα η να μας πει καποιος που τα ριχνει συχνα..εχω σκοπο να τα ριξω στον πινακα μαζι με αλλα sporting να δουμε συγκριση..
 
Τώρα το είδα Ηλία.δεν ξέρω πως τα λέει ο Τριμης,απλα τα είδα που τα έριχναν και ρώτησα..τα due επειδή έχουν piston skeet βυσματωση έχεις δει πιο ανοιχτή κατανομή γενικά? Τι εννοείς τέσσερα ευρώ την κούτα? 5,5 € τα 25 δεν τα έχει με σκοπευτική ταυτότητα?
Αυτό που είπε ο Βασίλης Γιάννη!άμα είσαι πάνω στο δίσκο με u2 u3 τα σπας παντού,κανένα παράπονο για ανοιχτή κατανομή!
 
Το τριημερο εριξα περιπου 17-18 κουτακια DUE, και ορισμενα σε αρκετα μακρινες αποστασεις. Εκεινο που με εντυπωσιασε καποιες φορες, ηταν το NSI Fluo 28. Πανακριβο, αλλα σου εδινε μακρινα πιατα, και με εντυπωσιακο τροπο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top