Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
τελικα ρε φουστη μου δεν μπορω να κρατηθω. τσιμπησα τελικα 3 κουτακια fluo 7 1/4 ητανε και το σφεντικο τωρα στο μαγαζι ο οποιος θα κανει πολλες ζημιες αν συνεχισει ετσι. τρομερη γκαμα απο σκοπευτικα φυσιγγια. μιλησαμε και για τα fluo 7 1/2 τα 28αρια και μου ειπε οτι ηδη εχει κανει παραγγελια και οποιος θελει παιρνει. αυριο η μεθαυριο θα ειναι εδω. οποτε ας ετοιμαζω παλι την τσεπη μου. κι εχει και μεγσλη γκαμα απ ολα τα υπολοιπα φυσιγγια. ενα ακομα συν του συγκεκριμενου ειναι οτι καθε μερα ειναι ανοιχτος 24 ωρες. σιγουρα δεν θα χασει
 
Προσωπική άποψη ότι στο compac και με σφιχτά τσοκαρισματα δεν χρειάζονται αυτά τα φυσίγγια...δεν παίρνεις αυτά που προσφέρει και ιδιαίτερα ακριβό....αλλά σίγουρα η κορυφή της nsi
οχι σκιπευτηριο αυτα. μπασιματα τσιχλας και τρυγονια. σκοπευτηριο ενα κουτακι απ το καθενα για δοκιμη
 
οχι σκιπευτηριο αυτα. μπασιματα τσιχλας και τρυγονια. σκοπευτηριο ενα κουτακι απ το καθενα για δοκιμη
Εγώ έναρξη,στο τρυγόνι και λόγω μικρής εμπειρίας δεν θα τα έβαζα...δεν συγχωρούν σκοπευτικά καθόλου!
 
μου ηλθαν σημερα 8αρια 28γρμ sigma 3 , θα δοκιμασθουν αυριο εναντιων του κενταυρου να δουμε διαφορες, και τα δυο με ισπανικη ειναι μεσα. Επισης θα γινει και δοκιμη του 930i μου (πργωτη φορα σε πινακα ...τα τρυγονια της αφρικης δε μετρανε :) ) τα μαμα εναντιων Brain ΤΜ - ΜR - FL αποτελεσματα αυριο μεσημερακι.

** επισης μου εστειλε και ενα κουτακι 24αρι 7,5 τραπ ...απορω αν οπλιζει το 930 , και να δω και στα 30μ τι κανει αυτο με το ΤΜ
 
μου ηλθαν σημερα 8αρια 28γρμ sigma 3 , θα δοκιμασθουν αυριο εναντιων του κενταυρου να δουμε διαφορες, και τα δυο με ισπανικη ειναι μεσα. Επισης θα γινει και δοκιμη του 930i μου (πργωτη φορα σε πινακα ...τα τρυγονια της αφρικης δε μετρανε :) ) τα μαμα εναντιων Brain ΤΜ - ΜR - FL αποτελεσματα αυριο μεσημερακι.

** επισης μου εστειλε και ενα κουτακι 24αρι 7,5 τραπ ...απορω αν οπλιζει το 930 , και να δω και στα 30μ τι κανει αυτο με το ΤΜ
Ωραιος. Περιμενουμε λεπτομεριες και τα σχολια σου.
 
τελικα ρε φουστη μου δεν μπορω να κρατηθω. τσιμπησα τελικα 3 κουτακια fluo 7 1/4 ητανε και το σφεντικο τωρα στο μαγαζι ο οποιος θα κανει πολλες ζημιες αν συνεχισει ετσι. τρομερη γκαμα απο σκοπευτικα φυσιγγια. μιλησαμε και για τα fluo 7 1/2 τα 28αρια και μου ειπε οτι ηδη εχει κανει παραγγελια και οποιος θελει παιρνει. αυριο η μεθαυριο θα ειναι εδω. οποτε ας ετοιμαζω παλι την τσεπη μου. κι εχει και μεγσλη γκαμα απ ολα τα υπολοιπα φυσιγγια. ενα ακομα συν του συγκεκριμενου ειναι οτι καθε μερα ειναι ανοιχτος 24 ωρες. σιγουρα δεν θα χασει
καλησπερα! Ευριπιδη αυριο το πρωι αν δεν δουλευεις κερναω καφε στο κατω μαγαζι δουμε και τα φυσιγγια..
 
Επιστροφη απο Σχιστο, οι δοκιμες με το 930 πηγαν καλα ....απλα υπηρχε λιγο βιασυνη λογο οτι ειχε κοσμο ...και καποιες βολες μου εφυγαν λιιιιγο αριστερα (και μια Αριστερα επανω), απλα δεν μπορουσα να επαναλαβω γιατι περιμενε κοσμος για sporting.
Σαν αναλυση τα σιγμα 3 (8αρι αστερι) μου φανηκαν λιγο καλυτερα απο του κενταυρου, ειχαν παρεμφερες ανακρουση (ισως λιγο παραπανω ..ισως) στον πινακα "πηγαιναν" πιο γρηγορα μιας κ εγω κ ο φιλος διπλα "ακουγε" απο σπασιματα ενα κικ παραπανω. βεβαια του κενταυρου εχουν $5 ..ενω αυτα θα εχουν $6(ισως 6,1) οποτε αν ειχαν ιδια τιμη θα τα προτιμουσα σαφως απο του κενταυρου, τωρα μμμμμ ???
Η αποθεωση ηταν ομως τα τραπ του. μου εστειλε για δοκιμη ενα κουτι 7,5 24γρμ , παιδια πανε "μπαλα" , θα δειτε βολες με το Brain TM στα 30 + 35μ πολυυυυυυ καλα , τα εριχνε το 930 ανετα και ξαναοπλιζε χωρις προβλημα παρολο τα 24γρμ ... ααα εριξα κ 2 στο σπορτινγ με 2/2 και σκονη σε βολες η μια 25-30 κ η αλλη 30+...35μ σκονηηη ομως
























images hosting
 
Η αποθεωση ηταν ομως τα τραπ του. μου εστειλε για δοκιμη ενα κουτι 7,5 24γρμ , παιδια πανε "μπαλα" , θα δειτε βολες με το Brain TM στα 30 + 35μ πολυυυυυυ καλα , τα εριχνε το 930 ανετα και ξαναοπλιζε χωρις προβλημα παρολο τα 24γρμ ... ααα εριξα κ 2 στο σπορτινγ με 2/2 και σκονη σε βολες η μια 25-30 κ η αλλη 30+...35μ σκονηηη ομως
Τα ΣΙΓΜΑ 3 ΤΡΑΠ τα ρίχνει εδώ και καιρό φίλος στο σπορτινγκ και είναι πολύ ευχαριστημένος, και πράγματι κάνει φοβερά σπασίματα. Του είχα πάρει ένα για σφάξιμο και το είχα παρουσιάσει εδώ: http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτικά-φυσίγγια.64/page-93#post-177322
 
Τα ΣΙΓΜΑ 3 ΤΡΑΠ τα ρίχνει εδώ και καιρό φίλος στο σπορτινγκ και είναι πολύ ευχαριστημένος, και πράγματι κάνει φοβερά σπασίματα. Του είχα πάρει ένα για σφάξιμο και το είχα παρουσιάσει εδώ: http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτικά-φυσίγγια.64/page-93#post-177322
Για τρύγονια θα σχίζει λέμε... κάψιμο και εφόσον το αδράνειας το έριξε ...μία χαρά. Πάντως επειδή έχει κέντρα...δεν διορθώνει λάθη. Για αγωνιστικό όμως κάνει αυτό που πρέπει. Από τιμή στα €5.5
 
Οποιος εχει την καλοσυνη την διαθεση και σκοπευτικη ταυτοτητα τον παρακαλω αν παει τουρη θα ηθελα μια 10αδα uno prima και μια 10αδα duo europe αν βγαζει το δευτερο σε 8μιση και στα 5.10. Ας στειλει πμ.

Πόσο τα δίνιε τώρα; ξέρει κανείς στα σίγουρα;
 
Τα uno sporting ξερετε ποσο τα δινει Ηλια η Νικο;
Τωρα το ειδα οκ..5.10..τρομερη τιμη.
Επισης φτηνα σκοπευτικα(sporting) περα απο τον Κενταυρο εχει και ο Τριμμης.τα εριχναν την Τεταρτη στο σκοπευτηριο,ρωτησα τιμη και μου ειπαν 5 ευρω..σπασιματα πολυ καλα εκαναν απο οτι ειδα,και ειδικα ο ενας που ριχνει 6-7 πουλες καθε φορα (με blaser F3) μου ειπε οτι του φανηκαν καλυτερα απο του Κενταυρου..
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top