Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντως χωρις πλακα, ο Ευριπιδης ξερει τα μετρα στο περιπου. Αριστερο πιατο ανοδικο, κανει λουπ και πεφτει εκει που ειναι οι μηχανες των εισερχομενων περιπου 2-3 μετρα μπροστα. Δεν ξερω και δεν τολμω να κανω εκτιμηση αποστασης. Του εριξα στο κατεβασμα, και εσπασε σε πολλα κομματακια, πραγμα που σημαινει οτι ειχε μετρα ακομα.
 
Φαντασου το τριτο γηπεδο που ριχνουν τραπ. Εφευγε ο δισκος απο μια μηχανη διπλα σχεδον στο Pull και επεφτε ευθεια μπροστα εκει που ειναι οι μηχανες οι εισερχομενες.

Το σπασιμο εγινε το ιδιο 3 φορες την Παρασκευη, δυστυχως στον αγωνα δεν δοκιμασα κατι τετοιο, λογω ειτε σπασιματος αμεσως, ειτε κακης τεχνικης
 
Το τριημερο εριξα περιπου 17-18 κουτακια DUE, και ορισμενα σε αρκετα μακρινες αποστασεις. Εκεινο που με εντυπωσιασε καποιες φορες, ηταν το NSI Fluo 28. Πανακριβο, αλλα σου εδινε μακρινα πιατα, και με εντυπωσιακο τροπο
Βίκτωρα ποιό Due έριξες από τα δυο; το sporting ή το europe.
 
αν και το εχω ψιλοσυζητησει το θεμα θα ηθελα την γνωμη οσων εχουν χρησ. τα φυσιγγια του κενταυρου σε 9 νουμερο στην τσιχλα γιατι ειμαι αναμεσα σ αυτα και στα πρασινα λαμπρο σε 9 1/2.περιμενω τις αποψεις σας
 
το σκεφτηκα και αυτο αλλα το 9 μ αρεσει τι να κανω?? θα δουμε
Το 9 μου αρέσει και μενα Ευριπιδη! Είναι 2,1mm..θα πάρουμε μερικά από τον Κένταυρο να τα δοκιμάσουμε στα πιατα και πίνακα? Μια κούτα 500 και τα μοιραζόμαστε..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top