Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ειναι παιδια,βεβαια δινει 20 κουτια το κιβοτιο η καλητερη τιμη που μου κανει ειναι 6,30 το κουτακι
Νικόλα ειδικά στο επίπεδο που βρίσκεσαι αν δεν σου περισσεύουν μην πετάς χρήματα σε τόσο ακριβά φυσίγγια...έχει εξαιρετικά σε αρκετά πιο ανταγωνιστικές τιμές.... τρανό παράδειγμα ο Κένταυρος
 
Νικόλα ειδικά στο επίπεδο που βρίσκεσαι αν δεν σου περισσεύουν μην πετάς χρήματα σε τόσο ακριβά φυσίγγια...έχει εξαιρετικά σε αρκετά πιο ανταγωνιστικές τιμές.... τρανό παράδειγμα ο Κένταυρος
Ηλια φυσικα κ δεν θα πεταξω χρηματα τον ρωτησα μια κ ειναι απο δω τοπικος να παρω μια τιμη αλλα απο τι εχω κααταλαβει τον ενδιαφερει το κυνηγετικο πιο πολυ κ ειναι θεμα αρχης πως θελει να δουλευει κ το πως θα παρεχει το προην του απο την μια τον δικαιολογο αλλα αφου δεν με βολευεις δε θα παρω,τσπ επιλογες υπαρχουν πολλες στην αγορα θα μιλησω κ με καραμανιδη κ Τατση αλλιως θα μου στηλετε απο κατω;)
 
για ρωτα ρε βασιλη ,αν και το alfa game συνηθως τα εχει ακριβα!ευχαριστω.
Πέρασα από τον alfa game...θα έχει διαθέσιμα στο τέλος του μήνα. Η τιμή για τα σκοπευτικά θα είναι 5.50€ για τα υπόλοιπα δεν ήξερε σίγουρα.
 
Ηλια φυσικα κ δεν θα πεταξω χρηματα τον ρωτησα μια κ ειναι απο δω τοπικος να παρω μια τιμη αλλα απο τι εχω κααταλαβει τον ενδιαφερει το κυνηγετικο πιο πολυ κ ειναι θεμα αρχης πως θελει να δουλευει κ το πως θα παρεχει το προην του απο την μια τον δικαιολογο αλλα αφου δεν με βολευεις δε θα παρω,τσπ επιλογες υπαρχουν πολλες στην αγορα θα μιλησω κ με καραμανιδη κ Τατση αλλιως θα μου στηλετε απο κατω;)
Νικόλα παλιά που ρίχναμε σκητ τα gorilla ήταν εξαιρετικά φυσίγγια αλλά και τα κυνηγετικά του είναι πόλη καλά όπως έχω δει και ακούσει άλλα πλεον ειναι ακριβα. Τώρα η τιμή του σπόρτινγκ είναι πολλή υψηλή για τις εποχές και ειδικά τώρα που βρίσκεις αξιοπρεπεστατα φυσίγγια σπορτιγκ σε πιο χαμηλές τιμές. Κάνε την έρευνα σου αλλά είμαι σίγουρος πως τα παιδια απο Αθήνα θα σε βοηθήσουν.
 
Κάνε την έρευνα σου
Γιαννη δυστιχος απο την ερευνα που εκανα εδω Γιαννενα διαπιστονω οτι υστερουν παρα πολυ σε θεμα σκοποβολης με λειοκανο κ αυτη που εχουν καποια πραγματα μπενεις μεσα κ αρχηζουν το χουφτομα πριν ψωνησεις
 
Παρτε φυσιγγια απο νοτια και σε ποσοτητες 2 3 ατομα. Εδω στα βορεια την ειδαν ολοι ιστορία. Θεσαλονικη 5 ευρω το κιλο τα σκαγια; Καλα καστορια 32 γρ για να πάρεις μαλλον θα πρεπει να εισαι γουναρας.
@Freeman.1989 κανε τα κουμαντα σ ν φορτωσουμε
 
Και εγω αυτόν θα σου ελεγα μιας κ είσαστε κ σχετικα κοντα..Γενικα ακούω καλα λογια ..Και στο τηλ που ειχα μιλησει παλια μου φανηκε πολυ ενταξει..
Τάσο από Δευτέρα θα μιλήσω με Τατση για να δούμε
 
Εχεις βρει πιστονακι 20cal αν ναι που για lb6 γιατι εγω δεν.....
Όχι δεν παρήγγειλα ακόμα , δεν βιάζομαι. Από τον Κένταυρος θα τα πάρω και τώρα να μην έχει θα φέρει μέσα στην σεζον. Μόνο αυτόν εμπιστεύομαι.
 
το lambro sporting εξακολουθεί να με συναρπάζει,, χθες έριξα την 2η κούτα και πλέον μπορώ να πω ότι είναι ένα φυσίγγι γρήγορο,πολύ μαλακό και κρατάει συγκέντρωση αρκετά μακρυά με γεμάτα σπασίματα ,,,μπήκε στις προτιμήσεις μου και θα αρχίσω να στοκάρω για έναρξη

ξαναέριξα τα κενταυρος sporting αλλά δεν μου ταιριάζει το φυσίγγι,,εξακολουθώ να το θεωρώ αργό γιατί σε συγκεκριμένα πιάτα που έχω αποστηθίσει και ξέρω τις ταχύτητες τους αναγκαζόμουνα να τραβήξω ακόμα περισσότερο τις κάννες για να προλάβω να βγω μπροστά ή σε maintain π.χ στο δεξί γήπεδο στο σχιστό το 7 που είναι μακρυνή τραβέρσα ,είχα τις κάννες μου να κοιτάνε αρκετά πιο δεξιά από το σημαιάκι του σκητ και ζήταγα το πιάτο με το lambro ενώ με το κενταυρος ήμουν σχεδόν πάνω στο σημαιάκι,,,βέβαια ειναι γούστα αυτά και το πώς έχει μάθει να ρίχει ο καθένας
 
το lambro sporting εξακολουθεί να με συναρπάζει,, χθες έριξα την 2η κούτα και πλέον μπορώ να πω ότι είναι ένα φυσίγγι γρήγορο,πολύ μαλακό και κρατάει συγκέντρωση αρκετά μακρυά με γεμάτα σπασίματα ,,,μπήκε στις προτιμήσεις μου και θα αρχίσω να στοκάρω για έναρξη

ξαναέριξα τα κενταυρος sporting αλλά δεν μου ταιριάζει το φυσίγγι,,εξακολουθώ να το θεωρώ αργό γιατί σε συγκεκριμένα πιάτα που έχω αποστηθίσει και ξέρω τις ταχύτητες τους αναγκαζόμουνα να τραβήξω ακόμα περισσότερο τις κάννες για να προλάβω να βγω μπροστά ή σε maintain π.χ στο δεξί γήπεδο στο σχιστό το 7 που είναι μακρυνή τραβέρσα ,είχα τις κάννες μου να κοιτάνε αρκετά πιο δεξιά από το σημαιάκι του σκητ και ζήταγα το πιάτο με το lambro ενώ με το κενταυρος ήμουν σχεδόν πάνω στο σημαιάκι,,,βέβαια ειναι γούστα αυτά και το πώς έχει μάθει να ρίχει ο καθένας
Παυλο μια απ τα ιδια φιλε. Βρε εχεις ριξει με το 930 τα κενταυρος .... εμενα μ εκανε θεματα , ασε που για εμενα μου φανηκε μετριο σαν φυσιγγι, αποδεκτο για τα λεφτα του ...αλλαααααααα
 
Καλημερα Τολη,

όχι δεν έτυχε να τα ρίξω μιας και δεν τα έχω αγοράσει ποτέ,,,χθες ανταλλαγή κάναμε με ένα παλικάρι του έδωσα ενα κουτί lambro και μου έδωσε ενα κουτί Κένταυρος
Στα έλεγε ο Ηλίας αλλά εκεί εσύ,δεν άκουγες.....
 
ευχαριστω βασιλη πολυ.του τατση ειναι πολυ καλα φυσιγγια πιο ποιοτικα αλλα εχει ξεφυγει και αυτος λιγο στης τιμες ,αμα μπορεσεις και εχει τωρα καμμια προσφορα και παρεις ποσοτητα τυχερος θα εισαι.του καραμανιδη τα σπορτινκ ποσο εχουνε ?εχω ακουσει καλα λογια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top