Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ευχαριστω βασιλη πολυ.του τατση ειναι πολυ καλα φυσιγγια πιο ποιοτικα αλλα εχει ξεφυγει και αυτος λιγο στης τιμες ,αμα μπορεσεις και εχει τωρα καμμια προσφορα και παρεις ποσοτητα τυχερος θα εισαι.του καραμανιδη τα σπορτινκ ποσο εχουνε ?εχω ακουσει καλα λογια!
5.50€ απο Κενταυρο...περυσι τα δοκιμασα καο μου αρεσαν πολυ. Πριν τα παρεις ομως ρωτα να εισαι σιγουρος οτι δεν αλλαξε η συνταγη γιατι περυσι το εκανε ο Καραμανιδης οταν του τελειωσαν τα υλικα.
 
μόλις μίλησα με κύριο Τάτση dianna sprorting 5.50 το κιβώτιο κάλυκας fiocchi βύσμα gualandi κ δεν θυμάμαι την πυρίτιδα πως την είπε,
ευγενέστατος πιάσαμε την κουβέντα χάρηκε που του είπα ότι είμαι από Γιάννενα γιατί γεννήθηκε κ μεγάλωσε εδώ μου είπε τα προβλήματα με τα υλικά κ τις ανατιμήσεις κ με τα κατάστημα,είπαμε για τι κυνήγια κάνουμε κ τι μας αρέσει στα κυνήγια, τελευταίο κ καλύτερο πάρα πολύ εξυπηρετικός μου είπε ότι ανεβαίνει κάθε βδομάδα Γιάννενα κ ότι θέλω μου το φέρνει αυτός για να γνωριστούμε κιόλας
 
μόλις μίλησα με κύριο Τάτση dianna sprorting 5.50 το κιβώτιο κάλυκας fiocchi βύσμα gualandi κ δεν θυμάμαι την πυρίτιδα πως την είπε,
ευγενέστατος πιάσαμε την κουβέντα χάρηκε που του είπα ότι είμαι από Γιάννενα γιατί γεννήθηκε κ μεγάλωσε εδώ μου είπε τα προβλήματα με τα υλικά κ τις ανατιμήσεις κ με τα κατάστημα,είπαμε για τι κυνήγια κάνουμε κ τι μας αρέσει στα κυνήγια, τελευταίο κ καλύτερο πάρα πολύ εξυπηρετικός μου είπε ότι ανεβαίνει κάθε βδομάδα Γιάννενα κ ότι θέλω μου το φέρνει αυτός για να γνωριστούμε κιόλας
Νίκο δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις τα φυσηγγια του. Εξάλλου μόνο από την ευγένεια και την εξυπηρέτηση σε κερδίζει σε πρώτη φάση.
 
Με τον Τατση και εγώ είχα μιλήσει κάποια στιγμή και είναι όντως πολύ εξυπηρετικος. Τα φυσίγγια του όμως είναι όντως λίγο τσιμπημένα. Και το αστείο είναι ότι στα μαγαζιά στην Άρτα ήταν ακριβότερα από την Αθήνα. Το 30gr του δεν μπόρεσα να το βρω στο κυνήγι. Ίσως ήταν λίγο πιο αργό από αυτά που εριχνα τοτε.
 
Περισυ έναρξη και Φλεβάρη έριχνα με diana sporting 28 με εντυπωσιακά αποτελέσματα. Μετά δοκίμασα και το 30αρι αλλά δούλεψα πολύ και το πρασινο 32αρι (από πεππα αγορές) με πάρα πολύ καλες τουφεκιές, γεμισμένα με ακουιλα, gualandi, fiocchi κάλυκα. Τώρα για τις τιμές φταίνε προφανώς και τα μαγαζιά. Άλλη τιμή θα χει αυτός που παίρνει 2 κιβώτια και άλλη ο Αθηναίος με παλέτες. Και απ ότι μου χε πει ο πεππας στην μέση της σεζόν περισυ ο συγκεκριμένος δεν είχε ανεβάσει τιμές.
 
τα πρασινα ειχαν 6,50 τα 32 γρ με ακουιλα ,δεν τα λες και φθηνα .στην αρτα απο 6,50 μεχρι 7,00 και 6,00 τα 30γρ.θα πρεπει να παρεις ποσοτητα για να παρεις μια καλη τιμη αλλα οχι τρελα πραγματα.πιο παλια ριχναμε ολη διανα και ειχε παρα πολυ καλες τιμες ,τα τελευταια χρονια δεν ξερω γιατι τα ακριβινε τοσο αφου στην αρτα πλεον δεν ριχνει κανενας διανα ,super kill και rocket δουλευουν η πιο πολλοι,μαλλον επειδη κανει και εξαγωγες τωρα δεν ξερω!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top