Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
5,80 μεχρι περσι τα επινικελωμενα RM για την ακριβεια...yel. φετος δεν εχω παρει ακομα..βαλε και καμια φωτογραφια Γιωργο να δουμε τι ζωγραφιζει ο Τριμης να ξερει ο κοσμος.. ;)
Ριχτηκαν με καύσωνα, θα βελτιωθεί η συγκέντρωση όταν δροσίσει. Ταχύτατο και σερτικο που λέει και ο γέροντας.

Sporting Trimis , 8.5 , 40 μέτρα, u3 inv+
 
Ακριβώς ωραία δεν την λέω, αποδεκτή προς καλή θα την έλεγα :)
Για 4,5€ το κουτί και με 15 βαθμούς λιγότερη θερμοκρασία, μπορεί να γίνει τέλεια.
Ακόμα και έτσι να την αφήσεις όμως τρυγονι και τσιχλοειδη, δεν γλυτώνουν.
 
Ακριβώς ωραία δεν την λέω, αποδεκτή προς καλή θα την έλεγα :)
Για 4,5€ το κουτί και με 15 βαθμούς λιγότερη θερμοκρασία, μπορεί να γίνει τέλεια.
Ακόμα και έτσι να την αφήσεις όμως τρυγονι και τσιχλοειδη, δεν γλυτώνουν.
αποδειχτεί Είναι δυναμη εχει για να το καταβάλει το πουλί
 
Aπο ανακρουση;
Σήμερα που ξαναέριξα ένα κουτί που μου είχε μείνει, παρόλο το λιοπυρι δεν με ενόχλησαν καθόλου. Στην Καλαμάτα πριν λίγο καιρό μου είχαν φανεί δυνατά.
Πρέπει γρήγορα να πάρω μια 500αδα γιατί τέτοια τιμή φοβάμαι ότι δεν θα ξαναδούμε.
Τελικά είναι πολύ ωραίο φυσιγγάκι. Μπορεί, παρολη την σημερινή ζέστη, το βοριαδάκι που κρατάει ακόμα, να το μαλάκωσε λίγο.
 
500αδα ειναι;;; ποσο τα πηρες;;;με χαλαει μονο που ειναι ετσι χυμα...αλλα αν αποδιδει σαν φυσιγγι χαλαλι του...
Οπως σου ειπε και ο Νικος 98 ευρω,το χυμα θα το συνηθισεις :)η στοκαρε καμια 5-6 κουτια και βαζε τα εκει
 
Απο θεμα συγκεντρωσης του κενταυρου ειναι ανωτερο λογω οτι ειναι πιο μαλακο η οχι;
Πολυ πιο γρήγορο του τρίμμη αλλά οχι τόσο μαλακο σαν του Κενταυρου,,,,σε ανακρουση ιδια επίπεδα με του μητσακου το μαυρο σπορτινγκ

Μεταξυ των δυο θα επαιρνα τριμμη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top